Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Gość Cieszymir
bo jednego abstynenta znam słuchajcie, jestem na drugiej stronie tematu i myślę czy czytać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie jest 117 przed Tobą 115....:0 Czy ja wiem czy jest sens....:0 :) tak serjo serjo...To było tak że zczeło się jak byłam sama i nieszczęśliwa...Ale teraz już się pozmieniało troszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
aha, czyli nie jesteś sama? Ale po przeczytaniu 8 stron w zasadzie wiem, dlaczego byłaś sama artystyczna dusza, której wyrazem ducha może być mina ponura (choć mająca w sobie tak naprawdę dużo radości) sprawia, że nie w pełni potrafiący odczytywać Twoje emocje ludzie nie angażowali się emocjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszymir już Cię lubie kim kolwiek jesteś....:) No to było baaaaaadzo w temacie to co napisałeś/aś.....:) Bullllllllllllwaaa witaj słoneczko.....;* 🌼 gdzie byłaś tak długi czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Izoldko u rodziny byłam i nie miałam za dużego dostępu do internetu;) co słychać jak po świętach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget reaktywcja..
hej .. macie moze pozyczyc 3,66 zeta ? :D [wiem,bezczelna jestem zesie takprosze.bÓ. :( ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po świętach dochodzimy do siebie...:) Każdy po swojemu ale git.....:) A jak tam buty?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Ależ ja dopiero w okolicy 10 strony jestem W każdym razie sam mam kwaśną minę i wiem, że uchodzę za ponuraka, ale to wyraz moich jakby artystycznych przemyśleń Czy to znaczy, że cały czas myślę artysytycznie? Zgoła nie, ale jak nie myślę, to odpoczywam i też się nie śmieję A może i fizjonomia ma tu pewne znaczenie (otóż kąciki ust mam jakby do dołu) Ale w gruncie rzeczy to wesoły jestem, a i jak trzeba to w sobie naturę kabaretową uruchamiam I wiem, że kwaśna mina w zdobyciu kobiety nie pomaga. Dlatego zięciem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget reaktywcja..
tak sobiepomyslalam ze jak ktos ma duzo na koncie i nie zrobi mu to roznicy to moze mnie wspomoc :D jak tam swieta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zaraz dodam jakieś zdjęcia bo pokasowałam to sobie Izoldko na mnie popatrzysz:):):):)):):): a buty jutro idę kupić mam na to całe 20 minut:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridget reaktywcja.. święta święta i po świętak...Każdy imprezuje a tutaj sobota i znowu impreza ...Można się wykończyć.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget reaktywcja..
bulke z pradem? nie wiem coto^^ nie. przyznamsie bez bicia i sciemy ze po prostu gram w jedna gredla zabicia czasu [bardzo wciagajaca] i mi sie zablokowalo tak jakby i musze poslac sms.. a mamzablokowane konto w tel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Droga Izoldo, mam 23 lata i gwoli ścisłości: czuję się młodo i młody jestem no może trochę za młodo, przyglądam się sobie i widzę, że mentalnie niewiele różnię się od siebie samego, gdy byłem 15-latkiem (czyli albo byłem poważnym 15-latkiem albo jestem niepoważnym 23-latkiem). Pewnie raczej to pierwsze, bo i tak mówią, że wyglądam zbyt poważnie jak na swój wiek (no znów pewnie o tę poważną minę chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to maniaczka komputreowa jesteś....:0bULWA DASZ RADE....:) jESTEŚ PRAWDZIWĄ KOBIETĄ...:0 zRESZTA CO BYŚ NIE WŁOŻYŁA TO I TAK BĘDZIE PIĘKNIE./.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA MAM 22 I JAKOŚ SIĘ NIE ŚPIESZE DO ZIECIA ZAPOZNAWANIA TAK NAPRAWDE...aLE JAK BEDZIE TRZEBA.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget reaktywacja
to jaBridget J tylko chybaniepamietam hasla:Dmaniaczka? skadze,moze troche..^^ :) poratuje jtos czy musze czekac do jutra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
Izolda, ot i prawidłowa postawa, nie ma się co spieszyć A swoją drogą, wiecie, że często zakochiwałem się w dziewczynach urodzonych w 1986. A dlaczego- nie wiem. Z resztą i tak nigdy nic z tego nie wychodziło. There will be no white flag above my door...uwielbiam ową piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
A kto to jest bulwa, sorry, ale wszystkiego nie przeczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bridget reeeeeeeakcywacja
aha,zostałam olana. fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieszymir
A faktycznie, nie zauważyłem wcześniej A co do zdjęcia to popieram tezę o niezwykłej urody oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bridget reeeeeeeakcywacja skarbie ja sama mam 2 zł na kącie bo nie miałam kiedy załadować więc Ci nie pomoge....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×