Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

palisz:D to źle i dobrze:D dobrze z tego względu, że mi teraz opowiesz co w tym jest takiego dobrego, ze tak ciągnie:D aha, i napisz jakie palisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabel-->przypomniał mi się Tomasz Judym jakoś tak.. z tym spłaceniem długu i pomocą.. może dlatego, że ostatnio o nim czytałam.. :] hm, magnolio, chyba jednak zabłądziłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiste pytanie??????? :-o Kabel a Ty sam siebie do końca rozumiesz i znasz??:) Hinata.... chyba musisz iść na kazanie umoralniające do Tomasha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzam się do zdefiniowania Ciebie, Kablu na nonsensopedii:D to bardzo trudne zadanie.. i nie myśl, że nonsensopedia to "nonsens" i Ciebie zaliczam do nonsensów.. ona ukazuje najprawdziwszą prawdę w humorystyczny sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosze długie rozpuszczone włosy, więc nie będzie problemu ;) i będę przytakiwać, żeby się cieszył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie moge udawac ze nie widze..:( musze "zakablować"( Kabelku bez obrazy) Tomashowi o twoich nieczystych zagraniach...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie sprawe ze to trudne...juz ktos inteligentny na kafe mi to powiedzial :) ale probuj :).....ciezko mnie sklasyfikowac, zaszufladkowac,zdefiniowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia-->on się krótko gniewa :] także śmiało "kabluj" ;) mój felieton jest nieskończony :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ułatwiła by mi to mi ukulele:) ale nie mam najmniejszego zamiaru jej o nic pytac, ani nawet z nią rozmawiać:) albo mi się uda, albo nie:) nie lubię gdy ktos daje mi gotowiznę.. no chyba że w zadaniach z fizyki:D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, jeszcze mam dużo do napisania, bo uchwyciłam dopiero mały kawałeczek z tego co zaplanowałam. i boję się, że będę mieć przez to problemy 😭:( i dywanik u dyra :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kablu, nie bulwersuj się...:)ja nie jestem dla ciebie zagrozeniem:) Hinatko...co ci poradzić... jutro jest sobota.... powiesz prawde... ze nie mogłas się wyrobic, i nie wysłałas dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ja rzeczywiscie powinnam zostac kimś takim?? detektywem? albo negocjatorem? muszę się zastanowic. ale przeciez musze na kimś prowadzic badania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5mm..hmmm... będzie dobrze:D ! postaram sie... ale wyjdzie biedronka..:-o a to chyba nie w modzie..pasemka z resztą tez... to przyjdź do mnie jak będziesz mial ze 100 lat, jak już osiwiejesz, to wtedy farbnę Cie na czarno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka !!:D świetny pomysł!! Kabelek, od dziś zapuszczasz włosy, zrobimy Ci irokeza! będziesz wyglądał świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście??!!! co ty gadasz!! jestem pewna że dożyjesz.. przecież nie dopadają Cie żadne poważniejsze choroby..:) nie można przewidziec jak będzie, ale Ty masz farta:D przeciez zawsze wygrywasz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×