Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xsazezd

czy moja mama w ogole mnie kocha?

Polecane posty

Gość xsazezd

nigdy nie uslyszalam tego od niej, gdy bylam mlodsza i w zalu i placzu jej wykrzykiwalam, ze chyba jestem z domu dziecka, glupio sie smiala i mowila, ze jestem glupia. balam sie mowic ze dostalam 4, bo w domu byla afera. nigdy nie czulam wsparcia z jej strony. zawsze bylam i juz pozostane taka glupia, gruba nieudacznica, moje problemy sa obsmiewane na forum rodziny, mama wypowiedzi o mnie zaczyna zawsze "ta moja cholera", gdy ktos mnie chwali, ona nigdy sie nie ucieszy, tylko koniecznie musi zanegowac wszystko np: ale ta twoja cora ladnie spiewala na koncercie, mama: moze i spiewac umie, ale takie to roztrzepane/zbuntowane/niepunktualne, cokolwiek. gdybym sie przewrocila na miescie, smiala by sie najglosniej z calego tlumu. chcialabym uslyszec, ze jest ze mnie dumna, ze mnie kocha, cokolwiek, czego podczas 22 lat nie poczulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Kocha cie ponad zycie :)....o mnie tez mowila ten moj cholernik ? gdy ktos sie o mnie lepiej wyrazil ;)....byla skoromna dlatego komplementy pod moim adresem kwitowala podobnie jak twoja ....ale i tak wiedzialem ze jest ze mnie dumna ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsazezd
tylko, ze ja nie jestem pewna, czy jest taka dumna ze mnie, cz w ogole byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam Cie ze jest.....tylko tak jak moja nie potrafi tego okazywac ;).....zawsze mialem o to do niej zal dopoki nie zrozumialem w czym rzecz.... uczymy sie na bledach ale najlepiej uczyc sie na bledach popelnionych przez innych :)...nie zapomnij o tym gdy bedziesz matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsazezd
jaka szynka, o co chodzi? widzisz, tylko ze czasami to mi tez potrzebne,a boje sie ze bede taka sama. juz mam problemy z okazywaniem uczuc, kocham powiedzialam tylko raz w zyciu mamie i tacie, facetowi zadnemu, przytulac sie nie lubie i obcalowywac z kolezankami, ogolem krolowa sniegu. ale mojemu dziecku, jesli bede je miala, bede mowila i okazywala to czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×