Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciasteczko z kremem bezowym

dwie odjechane torebki ktora fajniejsza?? fofto zerknijcie

Polecane posty

Gość massajka
ta zielona nawet mi sie podoba, ciekawa ale daje rade, taki boho styl :D no i spora calkiem, ja bym wziela ale ta zlota jest fujjj jak z bzaru dla ruskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izolda22
Niestety ale nie podobaja mi się wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka
z dwojga złego-lepsza zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammasala
mi sie podoba ta zielona tylko nie mialabym jej do czego nosic, no i jasne z eodjechane? ja wole takie niz te tandetne bure worki z PCV co nosza wszyscy:o ale ta zlota to tylko dla kogos z takim ekhm laskowatym stylem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgam ester
a ja lubie kicz! jest kolorowy!!!:D :D :D zielona bylaby ok gdyby miala inny kolor jak dla mnie a ta zlota to nie bardzo jakosciowo wyglada dobrze kicz kiczem ale to co widze na ulicy wola o pomste do nieba hehe ja nosze rozowo fioletowa panterke i wyglada to zajebiscie!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lata
jak lubisz kicz to nie ma problemu, obie kiczowate, no! ta brązowa bardziej a nie lepiej samej ubić krokodyla i coś sobie uszyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjnmknm
wieś tańczy i śpiewa :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgam ester
wy sie nie znacie na modzie a nie wies:( mam super torebeczke wieczorowa z monsoon, lakierowana fuksja-czern w desen zeberki, wygalda super ale dla polskiej szarzyzny kazdy kolor i ciewkay akcent to od razu kicz... na zachodzie ludzie wiedza w co sie ubrac a tu...tanie podróby obowiazkowo czarne, biedne szaraczki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammasala
zgodze sie troche :) ja lubie styl raczej spokojny ale ozywiam dodatkami, jakbym do ciemnego plaszcza i ciemnej spodniczki ubierala czarna zwykla torebke i czolenka to bym wygladala jak pani z poczty po godzinach, lubie ciekawe torebki i buty czasem naprawde sa "inne":) ale calosc jest z pazurkiem i o to chodzi, o kiczu lub jego braku nie swiadczy desen czy kolor ale dla mnie glownie faktura, sposob uszycia, itp. pod tym wzgledem np ta zielona zadowala, nienawidze za to tych bazarkowych torebek nie wiem nawet z czego( chyba nawet nie jest to sztuczna skora) ktore polki tak lubia nosic, po miesiacu jest to obdrapane, przetarte oblesne:o i wcale im nie pomaga to ze sa stonowane i prost w kroju oczywiscie kruluja tkie w sieciowkach ale to juz dla emo :d uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoredy do domu
chujowe strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grammasala
króluja ufff:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos inny
no odezwaly sie szare mysze:) jasne lepiej poubierac sie na szaro i zapieprzac?:P za grosz w was luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koca kola
zwierzece wzory nie sa dla sztywniakow, popatrzcie na to! podoba mi sie !:) wszelkei panterki i zeberki uwielbiam!! http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://i2.iofferphoto.com/img/item/660/372/21/pbhevXwJWPKljSo.jpg&imgrefurl=http://www.ioffer.com/i/ZEBRA-PRINT-MESSENGER-BAG-PURSE-BLACK-RED-DESIGNER-TYPE-66037081&usg=__KwyBtVO5jzwI9Qgk250iAEX5Y_A=&h=350&w=350&sz=178&hl=pl&start=25&um=1&tbnid=PW9CYki8M-UFVM:&tbnh=120&tbnw=120&prev=/images%3Fq%3Daccessories%2Bzebra%2Bpink%2Bblack%2Bbag%26start%3D20%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3DsJR%26sa%3DN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ci bedzie
calkiem ok ta pierwsza-zielona. zgadzam sie z wypowiedzia, ze do stonowanego stroju charakterystyczne dodatki sa jak znalazl. sama panterek nie nosze, ale ta zielona torebka do skromego stroju bylaby fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mi dopłacali, to bym żadnej z nich nie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×