Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asperagga

jakie ryby są dobre do jedzenia ?

Polecane posty

Gość
panga to syf-bardzo niezdrowa, nie wiem jak można to jeść.:o Jest przecież tyle dobrych ryb.:P Najczęściej chyba jem i bardzo lubię pstrąga, łososia. :) A na dorsza mam niestety alergie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego piszecie że panga to syf? I że jakoś tam jest hodowana?Tzn. jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danusiaaaxd
Jadzia - słyszalam o tym lokalu, czy mozesz cos wiecej powiedziec? Oni sa kolo ronda ONZ? Maja ryby bez panierki tez? Bo ja jakos z panierka niebardzo... A co do pangi to slyszalam o tym wlasnie co piszecie :( A szkoda, bo przyznam szczerze, ze lubialam ja zjesc. Raz mielismy ja nawet na wigilie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorsz atlantycki,tołpyga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_w_krainie_czarów89
Dorsz albo łosoś w e rybe <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mintaj i panga moim zdaniem są bardzo uniwersalne. Łosoś - kocham! zarówno z parowaru jak i z piekarnika czy patelni. Pycha! :) Tuńczyk - sprawdzi się do sałatek :) Pstrąg świetnie smakuje grillowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy swoją taką jakby rybna działalną działalność i wszystkie ryby mamy od nich www.luxfish.pl są naprawdę smaczne, zawsze świeże. Jeśli ktoś ma możliwość, bardzo polecam właśnie kupować od nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ryby to: bar, turbot, ryba re, espadon (miecznik), sola, ryba sw.piotra z morza srodziemnego, tunczyk swiezy, losos, dorada - ciut gorsza, ale tez ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to najlepszy halibut i sandacz. W warszawie często chodzę do restauracji Okoń i tam podają pyszną rybę. I nie tylko w piątek ją jem. Trzeba ryby jeść bo zdrowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsmaczniejsze jadłam z hurtowni www.luxfish.pl . Inne nie umywają się do nich nawet. :) Jeśli ktoś prowadzi biznes i handluje art. Spożywczymi, może zainteresuje się tą hurtownią, bo naprawdę towar maja pierwsza klasa i całkiem dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej kolejności trzeba rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się sprzedażą ryb. Jeżeli takiej poszukujecie to skontaktujcie się z www.barkas.pl Jest to firma, która zajmuje się przetwórstwem rybnym i robi to bardzo dobrze. Oferują przepyszne ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszpos

Do swojego sklepu szukałem odpowiedniego dostawcy ryb, na które popyt jest niezły. Lux Fish to lux nie tylko jeżeli chodzi i ryby, ich jakość, świeżość, smak, ale i o firmę, która działa fantastycznie. Zawsze bezproblemowy kontakt, ceny okej, ja jestem bardzo zadowolony, moi klienci również. www.luxfish.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata53

Co prawda to kwestia gustu, natomiast bardzo dobrą i zdrową rybą do jedzenia jest łosoś, mogę polecić :) A co do sklepów w których zamawiam np: swojskie wędliny to warto zerknąć na Sklep.Majerczyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata53

Co prawda to kwestia gustu, natomiast bardzo dobrą i zdrową rybą do jedzenia jest łosoś, mogę polecić :) A co do sklepów w których zamawiam np: swojskie wędliny to warto zerknąć na Sklep.Majerczyk.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię wszystkie ryby podane do jedzenia na stół. Smakują lepiej, gdy ktoś je przygotuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×