Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaśmina74

CZy warto kupić lokówkę do włosów?

Polecane posty

Ja rzadko kręcę włosy - praktycznie w ogóle, mam okrągłą buzię i jak zrobię loki to mam wrażenie, że jeszcze bardziej dodaję jej objętości. Zdecydowanie chętniej sięgam za to po prostownicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to chyba zależy od długości włosów i rodzaju skrętu. Ja tez mam okrągła buzię, długie włosy, nie robię takim mocno skręconych loków, raczej luźne fale i mam wrażenie, że one właśnie wyszczuplają twarz i szyję. Co do lokówki to polecam curl secret, znacznie szybciej można nia włosy ułożyć niz zwykłą lokówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arinka

oj tak, curl secret bardzo fajnie działa na włosy, ja jestem zadowolona z efektów. Często mam takie wazniejsze wyjścia z pracy i szkoda mi kasy na fryzjera i zazwyczaj sama własnie się czeszę, dlatego dla mnie takie curl secret jest bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a miał ktoś lokówke od marki Teesa? cena kusi ale zastanawiam się czy warto, Rozenek reklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete

nie znam tej marki, podobnie jak dziewczyny używam lokówki babyliss, udało mi sie ustrzelić w promocji w media expert tą automatyczną z sensorem digital sensor. Rewelacja, nie pali włosów, szybko można nią zrobić burzę loków na głowie i w zależnoci od ustawień różne efekty daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×