Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO!!! Oj tak bardzo chcę by się powtórzyła dzisiejsza noc:D BARDZO DOBRZE SPAŁAM:D. Ja tu gadu gadu , a robota ??????? nic to ....dam radę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - tyyyle już wpisów. Ktoś zauważył. Mój jest więc o nr 9001. teraz,gdzie mogę wkręcam sobie motorki i do roboty. Wypadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo - 9001 to wpis Globusa, musi mi wystarczyć 9002. Globus - NOC MIAŁAŚ SPOKOJNĄ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- PO T Y M się bardzo dobrze śpi ;) :D przecież!!!! Co ta WIOSNA z nami robi :D Co do niektórych to nawet motyle tej wiosny przyfrunęły- mogłyby się podzielić wrażeniami..... Marii, Lonia!!!!! Lonia- WRACAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Ponieważ wiosna tematem dyżurnym są porządki. MARYLKO! wywołałaś okna więc umyłam trzy. Mimo,że nie ma jeszcze powieszonych firanek / tym się zajmuje u mnie rodzaj męski:D/ w domu zrobiło się milutko i świeżutko: choć jeszcze przede mną jedno i to bardzo duże nie czuję zmęczenia. A przecież jeszcze ogród balkonowy:) , Ty i Livia grabicie , siejecie ja będę myć:D. LIVIO! Czuję,że tez jesteś przy robocie:) z całą pewnością dasz rade i będzie OK. Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam! kawę zaliczam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... a na dworze robi się coraz bardziej zielonoooooo, na brązowych gałęziach drzew zielone pąki za chwilę pękną :D Życzę NAM dobrego nastroju i miłego dnia 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć :) Mam dziś i jutro urlop.Chcialam myć okna a tu pada! W domu ciag dalszy kłopotów z s.Teraz pracuje z tatą i bratem.Czasami zastanawiam się jak wychowałam swoich chłopaków.Cała rodzina się rozpada. Nic to . Okno umyLam dopiero jedno - jesteście górą:) Zabieram się do roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO!!! Nie miej wyrzutów sumienia. Dobrze wychowałaś i starasz się dalej wychowywać s. Nie zawsze nasze oczekiwania są takie na jakie czekamy. Wiesz, że składa się na to wiele przyczyn❤️ Pozdrawiam Cię. LIVIO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bez względu na to, jak hojnie wyposażona byłaby matka w macierzyńskie talenty, stosunki między nią a dzieckiem nie zawsze będą układać się gładko. Na szczęście jednak problemy, jakie się pojawią, nie są nie do przewidzenia. Przy rozmaitych różnicach indywidualnych rozwój dziecka rządzi się określonymi prawidłowościami. Zmiany zachowania, nawet w tak skomplikowanej dziedzinie, jak relacje między matką a dzieckiem, układają się w pewne wzory i dają się przewidywać. Zrozumienie tego faktu może być pomocne, gdy w zachowaniu dziecka pojawią się jakieś niepokojące lub niepożądane, choć zupełnie naturalne przesilenia. Łatwiej będzie znieść Wam ten opór i bunt z jego strony, wiedząc, ze jest to typowe dla danego wieku. Relacje matek z dziećmi...cytat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam umytych okien :( Wczoraj nie wykonałam planu (jedno okno) z braku czasu. Wezmę przykład z Marii, w piątek biorę urlop i sprzątam mieszkanie. Pewnie będzie deszcz, jak znam życie ;) ale..... nic to- poradzę sobie! Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Globusik za cytat - niby wiem ,że to typowe dla wieku ale i tak boli . Pochmurno , wietrznie - taka dziś pogoda ,,,mimo to umyłam dwa okna . Nie mam dziś werwy do sprzątania.Zauważyłyście , że jak Swieci słońce robota w ręku się pali :) Zapraszam na popołudniową kawę.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lody . Lody o smaku nadziei zbyt szybko się roztapiają. Spływają brudną smugą po błagających rękach. Lody o smaku nadziei trochę sennym i słodkim, pachnące rozkoszą zostawiają ślad na sercu. Lody o smaku nadziei z bakaliami kłamstwa, w polewie pragnień zbyt szybko się roztapiają. W Chatce takimi lodami się nie częstujemy. Kawa jest zawsze smaczna , naturalna i pobudza do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siadam do drugiej kawki. Globusik dzięki za wierszyk i kawę w chatce. :) Dziś faktycznie piękny dzień, świeci słońce - zbieram się do wyjścia od godziny a czeka mnie zapłacenie rachunków więc nie mam wielkiej ochoty na spacer! Na razie moje miłe🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam sporo spraw i kłopotów. Byłam w szpitalu - teraz jest tam mama, miała udar. Muszę wracać zająć się domem i ... Wybaczcie moja nieobecność. Pozdrawiam Was mocno i gorąco. Wrócę na pewno. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU!! ❤️❤️❤️ TRZYMAJ SIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFF!! Jestem z Wami po największej robocie :D goście będą jutro pod wieczór. Coś frekfewncia w klubie mikrutka. Dalida,Dora - DAWAĆ GŁOS !! -BO,bo bo bo będa konsekwencję. Napuszczę na Was mojego grożnego kadrowca Pana B. Lonia - trzymaj się. mogę przy okazji sprzedać Wam patent mojego M.Przyda Wam się przy myciu okien. kiedy już wyprałam firanki,zasłony.żaluzje - stwierdził,że okien myć nie potrzeba,bo jak to wszystko zawieszę - szyb nie będzie widać :D:D:D Zal mu mnie było hehehehe. A jutro? z rańca miasto - dentystka,trochę zakupów i jak wrócę - tp jakby dnia nie było - nie nie? Dziewczyny - dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia.... pisz!!!! Livia..... zobaczysz- będzie ok! Ja dziś już trochę zaczęłam sprzątania ale.... to szczegół!!! Dziewczyny- jesteśmy z Wami -pa ❤️, 👄, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Witam kawą rozpuszczalną . Jesteście zapracowane :) Mycie okien , sprzątanie. Do tej pory umyłam 5 okien .W przerwach mam rozrywkę- kłótnie z s.. wczoraj z eks.Jestem silna - poradzę sobie.Powoli zamieniam się w kamień :) Loniu trzymaj się :0 Jesteśmy z Tobą i z Twoją Mamą.❤️ Idę ostatni dzień do pracy , potem urlop i koniec umowy . Dziewczyny miłego dnia życzę Wam i sobie . Na razie pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. LONIU! Jak zaskakuje nas życie przecież wiemy. To co napisałaś wczoraj przeszło moje oczekiwania nie mogłam sklecić kilku zdań. Nie inaczej jest dzisiaj:( Od momentu kiedy wstałam z łóżka moje myśli poleciały do do Ciebie. Jest Ci ciężko ale z czasem poukładasz dalsze życie choć może według innego scenariusza. ❤️ tylko tyle mogę Ci dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Jesteś w oczekiwaniu na przyjazd najważniejszej osoby WNUKA. W końcu zobaczysz ... ŻĘBY :D... tak na żywo. Pozostałe sprawy do załatwienia to mały PIKUŚ:) Jeżeli czas Ci pozwoli to wpadaj do chatki z wrażeniami. MARYLKO! Praca ...a jednak!!!!! w takiej sytuacji nie ma czego żałować:( Jeżeli S. zdecydował się na podjęcie pracy może dobrze,że zrobił to w miejscu eks. Ojciec możliwość oceny sytuacji co się tak naprawdę stało i wyprowadzenia młodego człowieka na inny sposób myślenia i zachowania. Bądź kamieniem Marylko❤️ Dobrego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam się z Wami przywitać 👄, i wracam do "pracy". Przecież praca w domu, to według niektórych nie praca - spróbowałby ktoś :classic_cool: Loniu- życie nas ciągle doświadcza, życzę wytrwałości i wiary, że będzie dobrze.❤️ Livia- sprawuj się dobrze :P 🌻 Marii-nasze życie to lepszy scenariusz, niż w jakimkolwiek filmie- Jesteśmy z Tobą 🌻 Glou- pozdrawiam 🌻 Pozostałe Laski- gdzie się podziewacie????????? Livia postawi Was do raportu!!!!! :):classic_cool: Buziaki dla Wszystkich 👄, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻Wiosna szczepionką moją jest przeciwko grypie, przeciwko nudzie i smutkom zimowym. Kiedy urokom wiosny się poddamy, to o tabletkach, proszę Pana, nie ma mowy. Gdybyśmy na okrągło mieli wiosnę, może by życie było lepsze no i proste! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- DASZ RADĘ :classic_cool: Przyjemności Ci życzę👄 Będzie DOBRZE! Pamiętaj jednak, że..... "bo do tanga trzeba dwojga". Kurcze...ile ta teściowa musi ....musi być DYPLOMATĄ!!!;) Laski....u mnie dziś sprzątanie....wiele zrobiłam ( kijki dziś odpuściłam) okna umyte, pajęczyny...nie ma. Najwięcej ...oczywiście łazienka- 2,5 metra kafelki- ale dałam radę ( hm- kobieta) Musiałam dziś zrobić jak najwięcej, bo.... no niestety...albo ...stety PRACA!!! Czy u WAS też tak WIEJE????? Livia-niech w ten weekend u Ciebie będzie...no... bądź SZCZĘŚLIWA!❤️, 🌻 Laski-pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieje , pada , zimno jak na Uralu : Połowa miasta nie ma prądu. Wyprałam wczoraj kurtkę zimową . wypastowałam kozaki i schowałam na następną zimę :D Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry początek dnia To brak strachu przed jego końcem Dobry początek dnia To dobry wszystkiego początek . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×