Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość creativegenerous

Oddam suknię ślubną 38/187.PILNIE

Polecane posty

Gość creativegenerous

Witam! Mam do ODDANIA, suknię ślubną Madonny. Model z poprzedniego roku. Rozmiar 38, na wzrost 167, kolor ecru. Odbiór własny(mieszkam w okolicach Katowic). Oddaję ją, gdyż wyjeżdżam za granicę- nie ukrywam, że zależy mi na czasie. kontakt: 509 504 634

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za darmo
to mozesz wyslac mi za pobraniem z checia przyjme jaka by nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoniłam ale zajęte było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoniłam ale zajęte było
może podasz maila? Albo będę próbowała dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creativegenerous
chciałabym oddać tę suknię kobiecie, która naprawdę ją potrzebuje, nie po to by kilka dni później wystawiła ją na allegro w celach zarobkowych. wiem, że nie każdego stać na to aby zapłacić za suknię 3 000 zł., dlatego oddam ją ze szczerego serca, zresztą wyprowadzam się na stałe do Miami, więc ta suknia; mimo że przywołuje piękne wspomnienia, jest w tej chwili dla mnie balaatem, a żal mi jej wyrzucić na śmietnik, kiedy komuś się może przydać. tel. 509 504 634 Chciałabym oddać ją osobie z niezbyt bogatego domu :) bo wiem, ze takiej kobiecie przyda się taki dar.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuztka
komus biednemu.....oddam przez internet??????a od kiedy biedni na internet maja???czegos nie kumam.szczytny cel ale chyba nie ta droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyjmug
najlepiej odpowiedz na ogloszenie kogos kto poszukuje taniej sukni bo go nie stac na droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serca mam dwa ulalala
Nie utożsamiajcie biedy z brakiem neta! Mam koleżankę- nie przelewa jej się w domu, ale ma internet i komórkę nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
dokladnie. ludzie ktorzy nie maja pelnego portfela i nie moga sobie pozwolic na kupno ladnej sukienki czesto maja kompa i internet w domu. poprpstu wiedza ze nie moga sobie pozwolic na inne niepotrzebne wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
Nie trzeba byc skrajnym biedakiem aby nie było stac na sukienke za 3000 czy nawet za 2000 :o A niestety net i telefon to dziś juz nie luksusy tylko "rzeczy" codziennego użytku bez których trudno cokolwiek załatwić lub chociażby przygotować sie dobrze do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pingu35
witam. ja bylabym zainteresowana. chociaz mam internet to nie naleze do tych zamoznych :). ja nie potrzebuje juz sukni tylko moja szwagierka tzn przyszla ale to dosc skomplikowane. na mnie niestety bylaby ciut mala:). szwagierka mieszka na mazurach i niema zbyt wesolej sytuacji finansowej. ja swoja suknie juz oddalam dalej( tez dostalam) wiec nie mam jak pomoc. bardzo prosze o kontakt. pisalam pani smse ale nie moge zadzwonic niestety bo nie mam nic na koncie. bardzo by sie ucieszyla z takiej niespodzianki. garnitur dla szwagra juz zalatwilismy od znajomego ale z suknia nie jest tak latwo niestety. wiekszosc kobiet zostawia sobie na pamiatke. naprawde sa w trudnej sytuacji szczegulnie ze maja juz maluszka 1,5 rocznego. pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta7474
Co wy ludzie piszecie ! Ja mam rojke malych dzieci mieszkam z narzeczonym i od woch lat planujemy slub ale mamy jeden problem nie stc nas na kupno sukni nawet za 300zł mimo tego ze narzeczony pracuje i ja dostaje alimenty poniewaz pieniadze ktore posiadamy ida na oplaty i zycie ,a mimo tego ze nie stac mnie na suknie mam internet .Dlatego szukam sukni w takich ogloszeniach jak to i byla bym ta suknia zainteresowana .Jesli Pani stwierdzi ze warto odpowiedziec mi to bede bardzo wdzieczna .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcinka
witam czy to ogłoszenie jest jeszcze aktualne? prosiłabym o odpowiedź :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzi mi prowakacja
albo ktos komus zrobil kawal! gdyby faktycznie ktos chcial oddac suknie to ogloszen dziewczyn ktore kupia tanio suknie jest masa.Natomist autorka napisala ze Madonna to od razu wszyscy by ja chcieli niewazne jaka bo niby marka sama za sibei mowi i sie ja latwo sprzeda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzi mi prowakacja
pozatym no prosze...nawet jak wyjezdza to chyba zozstaje ktos w kraju ze znajomych czy rodziny kto by suknie sprzedal w adekwatnej do marki cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam dostap do internetu
a zarabiam pensje minimalna i utrzymuje siebie i 2 dzieci... Czy posiadanie neta jest w dzisiejszych czasach wyznacznikiem bogactwa? I prawdziwie biedna osoba nie zglosi sie po ta sukienke... Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia55
aktualne jeszcze,prosze o zdjecie sukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy oferta jest jeszcze aktualna? Proszę o informację na e-maila: agagworys@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz z którego roku jest temat?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka od 2008 r wygrzewa sie w słońcu Miami a ta pyta czy oferta aktualna :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolanda33
witam nazywam się Ania jestem bardzo zainteresowana pani propozycją slub mam 14 listopada nie jest to uroczystość kościelna tylko cywilny ślub mimo to chciałabym wyglądać pięknie.pochodzę z kujawsko pomorskiego z bydgoszczy czy propozycja jest aktualna ps mam 165 cm wzrostu i nasze rozmiar38 pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja 0019
Witam czy suknia jest aktualna prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz dziewczyno z którego roku jest wpis? Myslisz,ze tyle lat sprzedawałaby suknie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ktoś miał podobny pomysł jak autorka - zawsze warto np. wystawić suknie na licytację, a zebraną kwotę przeznaczyć jakiejś fundacji. Ja jestem wolontariuszką w Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ "Moja" fundacja pomaga dzieciom - niektóre z nich potrzebują pieniędzy na skomplikowane, bardzo drogie leczenie, inne na rehabilitacje, a jeszcze inne znajdują się w ciężkiej "życiowej" sytuacji. Ponadto zebrane kwoty przeznaczamy także na wparcie dziecięcych oddziałów szpitalnych czy domów dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×