Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Gość ala303
Hej :) nie widziałam tego topiku:):) Więc tak , podejrzewam, ze jestem w ciąży i jeżeli to bedzue prawda to termin wypadnie mi na sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, kiedy chcesz się upewnić w swoich podejrzeniach? :) trzymam kciuki za dwie kreseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki bardzo mi przykro, że nie dostałaś umowy.. a jak byś tak jednak poszukała, bo wiem, że można l4 załatwić za jakiś np. drobiazg..;) szkoda, żebyś straciła pensję. Jejku ja zaczynam schizować powoli. Martwię się, że dzidziuś się nie rozwija.. studiuję pedagogikę specjalną i pracowałam z dziećmi chorymi, więc mam jeszcze gorzej, bo wiem jak to wszystko wygląda i z czego się bierze i się martwię:( i w związku z tym mam pytanko, może trochę nie na miejscu,więc wybaczcie. Czy przed poronieniem ustały jakieś objawy ciążowe, albo czy czułyście, że coś jest nie tak..? Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Witam nowe sierpnióweczki 🌻 i trzymam kciuki za Was :) Kiki przykro mi, że nie przedłużyli umowy. Gdyby Ci się udało jakoś to L4 załatwić to chyba po 3 mc nie moga kobiety w ciąży już zwolnić. Nie jestem pewna na 100%. Jogi wiesz odnośnie Twojego pytania to chyba nie wiele pomogę. Raz prawdopodobnie poroniłam. Piszę \"prawdopodobnie\" bo lekarz dawał małe szanse, że to była ciąża. Pare dni spóźniał mi się okres, test II krechy, a za pare dni normalne krwawienie. Nic mnie nie bolało inaczej. Tak zwyczzajnie jak przy okresie podbrzusze pobolewało. A pozatym nie myśl o takich rzeczach i się nie nakręcaj !!! A u mnie dolina :( Pojawiły się plamienia, raz na jakiś czas. W poniedziałek dzwonię do ginekologa, który prowadził poprzednią ciążę i może mi na słowo wypisze Luteine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie pozwole tabeleczke uporządkować ;) Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpacie....25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk..........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK............29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska....21......0 pod zmienionym nickiem........08.08........Bydgoszcz.....26......1 Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, że sie trochę porządziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa_ ja nie mam nic przeciwko :) kiki przykro mi z powodu umowy... może jeszcze coś wymyślisz! ja w przyszłym roku miałam mieć nową pracę (już załatwioną), ale żaden pracodawca nie przyjmie do pracy kobiety w 6 m-cu ciąży, która zaraz pójdzie na macieżyńskie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic już nie wymyślę bo dziś jest ostatni dzień umowy, to była umowa na okres próbny i nie mają obowiązku przedłużenia jej bo nie skończyłam 3 miesiąca zarejestruje się w urzędzie i byłoby cudnie gdyby coś mi znaleźli, cokolwiek żeby dostać umowę ale raczej w cuda nie wierzę:O no nic jakoś musimy dać radę choć będzie mi ciężko bo będę zależna od męża a tego nie cierpię od dawna miałam swoją kasę i było mi dobrze;) najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy:) (dziś tak mówię ale wczoraj byłam wściekła i inaczej mówiłam:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj pewnie znajdziesz sobie coś do roboty :) Jak nie uda się nic znaleźć to możesz ten czas wykorzystać na jakieś doszkolenie zawodowe. Ja co prawda będę chodzić do pracy, ale jak zaniemogę to planuję uczyć się programów do projektowania typu CAD. Zawsze jakieś zajęcie :] tymbardziej, że jestem zmuszona zrezygnować z aerobiku :/ planujecie ćwiczyć? ja już sobie kupiłam płytę z ćwiczeniami dla przyszłych mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e....25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk..........23......0 GaGa_..............................06.08...........UK... .........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska....21 ......0 pod zmienionym nickiem........08.08........Bydgoszcz.....26......1 natalka2384..................koniec lipca.....Podkarpacie....24....0 to ja też dopisuje się do tabelki :) kiki z tego co wiem, to poroniłas tak jak i ja, teraz panicznie boję sie tego, że może sie to powtórzyc:( mam takie pytanko do Ciebie, czy bierzesz jakies leki na podtrzymanie?? ja biore, duzo odpoczywam, ale strach jednak jest...... dziewczyny a jak u Was ze sluzem?? ja mam taki bialawy, ogólnie to mam ciągle wilgotno a najbardziej da się zauważyc rano... pozdrowienia dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi no własnie planuję sobie zrobić 2 kursy zawodowe, wprawdzie trochę kosztują ale mam troszkę oszczędności i chcę cześc przeznaczyc na dokształcenie się może kiedys mi się to przyda:) natalka2384 ja byłam u lekarza teraz żeby sprawdzić czy wszystko jest ok ale to nie był mój lekarz tylko pierwszy lepszy, pytałam o luteinę ale mówił że nie ma potrzeby bo jak na razie wszystko było w porządku pójde do lekarza w tym lub następnym tygodniu i zobacze co się dzieje, zwłaszcza że ten lekarz zobaczył na usg coś co mu się wydaje częściową przegrodą w macicy, ale nie był pewnien trochę to dziwne dla mnie bo nie tak dawno byłam w szpitalu i miałam usg kilka razy robione i przez kilku lekarzy i nic żaden nie mówił na ten temat więc nie wiem kto ma rację... co do śluzu to mam białawy ale nie ma go dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy są lekarze niestety... co lekarz to inna teoria ;/ ja cały czas sobie powtarzam, że musi byc dobrze, nie ma innej opcji!!!!! w piątek 5 grudnia ide do lekarza, bo ostatnio jak byłam to lekarz nic nie widział na usg, powiedział, że to dopiero poczatek 4 tyg, i ma prawo by nic nie bylo widzieć jeszcze ale jestem pelna nadziei ze w piatek zobacze juz swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do śluzu to też mam białawy, uczucie wilgotności, a rano wręcz mokro, ale skoro wszystkie tak mamy, to chyba normalne :) kiki dobry wybór z tymi kursami, później będzie się czym pochwalić :) kariera zawodowa jeszcze przed nami! natalka gratulacje :) witamy w naszym skromnym gronie! ja do lekarza zapiszę się dopiero w przyszłym tygodniu... zobaczę kiedy umówi mnie na wizytę. ja troche się martwię studiami. niby urodzę w sierpniu, ale potem akurat przypada pisanie pracy inżynierskiej, a mój mąż będzie w listopadnie zdawał specjalizację... ciężko będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że u ciebie też świeże poronienie, ja straciłam dziecko 1 sierpnia:( ja byłam u lekarza gdy to był 4 tydzień i 5 dzień i kropeczka miała tylko 2 mm i się martwię czy nie za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli będzie ciężko na pewno ale dasz radę zobaczysz:) możecie liczyć na czyjąś pomoc?? trochę się martwię tym brakiem pracy bo będę mieć dziurę w cv:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki takie maluszki rosną baaaaardzo szybko, nie martw sie nastepnym razem zobaczysz większego szkrabka :) ja poroniłam 12 sierpnia ale od poczatku tej ciąży biore teraz leki i mam nadzieję ze bedzie dobrze!! musi byc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice oboje pracują, a rodzice mojego męża mieszkają 100km od nas... zostają dziadki :) ale myślę, że każdy pomoże, ile będzie mógł :) dziewczyny, tym razem wszystko będzie dobrze, tylko bardzo na siebie uważajcie! ja właśnie sprzątam a zaraz trzeba ugotować obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wczoraj robiłam test i wyszły dwie kreski :) czy moge sie przyłaczyc???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni czy ty nie jestes czasami z topiku , doswiadczone mamusie ...... , a potem załozyłyscie prywatne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za zaproszenie :) wpisze sie do tabelki jak lekarz potwierdzi :) Tak jestem z tego topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) Witaj Moni! Gratuluję 🌼 Jak się czujecie? pisałyście o kursach. Sama mam w planach zrobić jakiś kursik, żeby mieć większe szanse na przyjęcie do pracy po macierzyńskim. jednak w moim przypadku są to bardzo drogie kursy, jeden ok 2000 tys:( i nie wiem czy damy rade zapłacić za niego. Tym bardziej, że jak będę na L4 to zmniejszy mi się pensja. Natalko i kiki mam przeogromne przeczucie, że teraz nam wszystkim się uda! i w sierpniu urodzimy zdrowe maluszki! Nie przejmujcie się, bo to i tak nic nie da. ja już przestałam, bo naprawdę nie warto.. co do wilgotności to mam biały śluz, ale nie jest go bardzo dużo. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jogi, a w jakim kierunku chcesz robić kursy? Dziewczyny, nie przejmujcie się, bo nerwy szkodzą. Teraz się wszystko uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni 🌼 to serdecznie ci gratuluje :) wrescie sie doczekałas :) super, kibicowałam ci , tylko szkoda ze sie tak namiesząło na prywatnym forum :) a masz kontakt z innymi dziewczynami to twoje 3 dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wielką nadzieję że mi się uda bo nie wiem jak przeżyję drugą stratę.... a macie jakieś objawy?? u mnie prawie nic, nie jestem bardziej niż zwykle senna, piersi prawie bez zmian, brzuch pobolewa bardzo rzadko, tylko czasem mnie mdli ale to własciwie jedyny objaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! U mnie na jakiekolwiek objawy jeszcze chyba za wcześnie.... Wczoraj byłam na ostatniej już chyba imprezce, ale było fajnie :) co do abelki to ktoś się pomylił z moją domniemaną datą.... więc poprawiam:) Nick ....................Data porodu......Miejscowość....Wiek...Il.dzieci Kiki2342...........................30.07......Podkarpaci e....25......0 Jogi11............................. 31.07..........Śląsk..........23......0 natalka2384..................koniec lipca...Podkarpacie.....24......0 GaGa_..............................06.08...........UK... ........29......1 NiLLi ...............................06.08......Wielkopolska....21 .....0 pod zmienionym nickiem........18.08........Bydgoszcz......26......1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impuls :) dziekuja za kibicowanie🌻 tak mam kontakt z reszta dziewczyn :) a Ty z nami pisałas na topiku??? bo nie poznaje po niku. dziewczyny Ja tez miałam strate dzieciatka w zeszłym i tym roku.....ale teraz musi byc dobrze i Ja w to WIERZE :) CZEGO SOBIE I WAM ZYCZE🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni trzymam za ciebie szczególne kciuki❤️ musimy wierzyć że tym razem to się skończy szczęśliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki Ja tez wierze ze musi sie udac!!! termin mam na 7.08. mam 32 lata i dwoje dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×