Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Haniu mój mąż też mówi, że mu się nadal bardzo podobam. Najgorsze jest to, że ja nie mogę zaakceptować mojego wyglądu. Mam nadzieję, że z czasem przywyknę i będę patrzeć na siebie mniej surowym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynkaaka
Wchodząc na stronę http://puzz.com.pl/?p=F7ADwVKFDqqH i wygrywając jedną partyjkę układania puzzli z przeciwnikiem można zgarnąc sporo kasy... Ja wczoraj wzbogaciłam się o 57zł. wprawdzie musiałam "zainwestować" i wysłać sms'a aktywacyjnego za 2.44zł, ale i tak jestem do przodu i to całkiem sporo. NAPRAWDĘ WARTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki! U nas wszystko w porządku. Za tydzień wybieramy na 3 szczepienie. Majka od dwóch dni jakoś nerwowo wkłada piąstki do buzi i pociera mocno dziąsła, tak jakby ją swędziały... Czyżby zęby szły?? Codziennie pije soczek z jabłka (50 ml) i na szczęście żadne uczulenie jej nie wyszło. Teraz już pije go bardzo chętnie, bo na początku mocno się krzywiła. W przyszłym tygodniu zamierzam podać soczek z marchewki. Piszcie Dziewczyny co tam u Was Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas leci pomalutku;-) Emilka pięknie "opowiada" i śmieje się prawie cały czas;-) Coraz mniej mi śpi i wszyscy się ze mnie śmieją, że ja to bym chciała, żeby ona zawsze tak sypiała jak na początku - a tu niespodzianka, Emilka rośnie i przez dzień sypia coraz mniej:):):) Za to w nocy śpi nadal bardzo ładnie. My mamy małe problemy z karmieniem piersią. Mała przyzwyczaiła się już trochę do tego, że z butelki łatwo się ciągnie i nie trzeba się wysilać, i teraz jak jej daję pierś to possie tylko chwilkę, póki szybko leci pokarm, a potem się już denerwuje i nie chce dalej ssać. Więc, żeby nie zagłodzić dziecka daję jej potem butlę:( Próbuję odciągać chociaż troszkę, żeby miała mimo wszystko odrobinę mojego mleka. Ale czasem na nie wiele się to zda. A u Was jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Marta ja mam problem przeciwny do twojego. Maly przyzwyczail sie do piersi a butelki w gogole nie chce:( Ja studiuje i mam problem jak mam zjazdy i egzaminy..bo maly glodny:P Mój Eryczek tez caly czas "rozmawia".zaczepia jak nikt nim sie nie interesuje:) w dzien spi co 2 godziny po pol godzinki. Noce prawie zawsze cale przesypia...(odpukac) ostatnio w dzien poplakuje bo chyba zaczyna sie zabkowanie,kupilam mu juz zel ktory jak narazie pomga. wklada piastke gryzak,pieluszke...wszystko co ma w raczce do buzki. wiec nie jest zle....tylko jak mam malego przyzwyczaic do butelki? probowalam dacmalemu jabluszko gerberka-niepoweim smakowało mu:) pozdrawaiam:) odezwijcie sie dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;-) Haniu ja myślę, że może nie odpowiada Maluszkowi kształt smoczka? Jaką masz butelkę? Ja Małą karmię butelkami z Tommee Tippee i z Aventu. Ale moja Kruszka pewnie by jadła ze wszystkiego:):):) Fajnie, że Wasze szkraby już jedzą inne jedzonko:) My cały czas tylko na mleczku. Mojego już jak na lekarstwo, ale zawsze coś:) A powiedzcie mi czy jak już tak rzadko (1-2 razy dziennie) daje jej moje mleczko to dawać jeszcze wit.K? Bo w mleku sztucznym jest już ta witamina, nie? Buziaki dla Was i Dzieciaczków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki Co do witaminy k to mi położna mówiła, że jeśli w ciągu doby podaję więcej niż 2 razy mleko sztuczne to nie podawać już wit.k. Tak tez zrobiłam ;) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam butelek z aventa i Lovi. wit. k jest tylko do 3 miesiaca. moj synus bierze zwiekszona dawke wit d3 2 razy po 5 kropli.lekarz powiedzial ze szybko przybiera na wadze i boi sie ze moze miec krzywice.miejmy nadzieje ze nic zlego nie bedzie sie dzialo. we wtorek idziemy do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że Maluszek szybko rośnie. Moja Emilka rośnie "na długość", w wózku się mieści już ledwo ledwo:) jakieś 5 cm jej brakuje :) Co do wit. K to też czytałam, ze do 3 miesiąca, ale nie wiem czy jak Mała zacznie czy jak skończy 3 miesiące... Nasi lekarze to nawet nie wpadli na pomysł, żeby mnie poinformować, a ja żeby zapytać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Super że Wasze maluszki są zdrowiutkie i szybko rosną. U nas wszystko ok, no poza jednym... Krystian przestawił sobie godzinę zasypiania wieczornego i chodzi spać między 23:30 a 0:30. masakra. Próbowałam już wszystkich sztuczek - po kąpieli naje się, złapie drzemkę 10-15 minut a później koniec - najlepsza zabawa, a jaka wtedy gaduła z niego :) Plus taki, że w nocy obudzi się raz ok. godz. 3-4 na jedzonko i szybciutko zasypia do rana. Mam nadzieję, że niedługo mu przejdzie i będzie chodził spać wcześniej. Mały zdrowy chociaż obie babcie i mój chrześniak chorują na grypę. Póki co zero odwiedzin rodziny bo za tydzien mamy drugą dawkę szczepienia na pneumokoki. Tak swoją drogą ciekawe ile mały waży - mały klocuszek już z niego. Piąstkę już całą wsadza do buzi. Dziewczyny czy Wy pozwalacie na trzymanie rączek w buzi? Pediatra powiedziała żeby wyjmować i dawać smoka a położna żeby nie przeszkadzać dziecku bo w pewnym wieku to normalne i mu przejdzie. I bądź tu mądry :) Co do wit. K to nie mam pojęcia. Za tydzień dopytam pediatry. Do niedawna nie miałam tego problemu bo mały był tylko na cycu. Od tygodnia mam coraz mniej pokarmu i muszę go dokarmiać butlą 1-2 razy dziennie. Mimo częstego dostawiania i picia herbatki na laktacje pokarmu nie przybywa :( Dziewczyny jakie mleko dajecie dzieciaczkom? My najpierw podawaliśmy Nan ale mały strasznie po nim ulewał, aż chlustało, teraz przeszliśmy na Bebilon immunofortis i jest ok - czasami coś uleje, ale bardzo mało. Co do butelek to używamy aventu i lovi - ale tylko do herbatek, b mleka z nich nie chce pić. Smoki też aventu. Dostałam niedawno smoczek Nuby, ale Krystian go nie chce. Pewnie przyzwyczaił sie do innego kształtu aventu i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki Czy wiecie może od którego miesiąca podaje się mleko modyfikowane 2? Bo moja Majka skończyła 4 m-ce i się zastanawiam, czy nie powinnam przejść z Bebilon pepti 1 na 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Byliśmy dziś na ostatnim szczepieniu. Majka bardzo płakała, ale w samochodzie już było ok. Teraz jest troche marudna, ale nie jest źle. Lekarka stwierdziła, że ładnie się rozwija. Majka ma 18 tygodni i waży 6300 więc całkiem nieźle. Możemy już przejść na mleko 2. Za dwa tygodnie możemy spróbować jakiegoś musu owocowego. Pod koniec 5 m-ca jarzynkę, a pod koniec 6 m-ca jarzynkę z miesem. Pytałam też o te moje wypadające włosy (wychodzą garściami), ale jest to normalne. W 4-5 miesiącu po porodzie tak właśnie się dzieje, bo organizm wraca pod względem hormonalnym do normy. Niedługo powinno przejść. Tylko niech to "niedługo" szybko nadejdzie, bo będę łysa ;) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my dzisiaj bylismy na kontroli. jest wszystko ok.maly jutro skonczy 15 tyg i wazy 7320.wielki klopsik z niego. Neta mi tez strasznie wlosy wypadaja-normalnie garsciami. maly jak sie zlapie za moje wlosy to wyciaga garsc.dobrze ze mam ich duzo:P Maly nadal nie chce pic z butelki...brr.az strach sie bac jak to z nim bedzie.... nawet nie moge wyjsc na zakupy bo bo 2 godzinach chce juz jesc:( mam nadzieje ze nie bedzie to dlugo trwac. u mnie ok,nadal karmie piersia-hehe jestem z tego dumna,poniewaz mowilam ze tylko 3 miesiace bede karmic... a jak tam u was? maly zaczyna czesciej plakac niz kiedys...chyba dlatego ze juz duzo poznaje i niektore rzeczy mu sie nie podobaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny moj dominik skonczyl 3 miesiace i podaje mu juz rozne musy bardzo je lubi pozatym jest bardzo grzeczny w nocy klade go o 19 spi do 4 daje mleko i spi do 6 w dzien najdluzej spi od 13 do 16 poza tym uzadza sobie krudkie drzemki jest radosny i bardzo grzeczniutki i zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Co u Was? Uleczka miło, że się odezwałaś;-) Emilka jutro kończy 3 miesiące;-))) Miała iść do szczepienia, ale niestety dzisiaj poszłam z nią do lekarza, bo od sobotniej nocy miała katarek i stan podgorączkowy. Czasem pokasłuje:( Nie zaszczepili więc jej. Lekarka co prawda powiedziała, że wszystko OK, że nie ma ani gardła chorego, ani nic, ale kazała w razie czego zrobić badanie moczu i pokazać się do kontroli w piątek. Kazała wykupić Otrivin do noska i Flegaminę. Ale mam nadzieję, że nie będą potrzebne. Najgorzej gdzieś koło północy, bo się Małej nosek zapycha i nie może oddychać, przez co niepotrzebnie się budzi... Biorę ją do siebie do łóżka i tak zasypia ponownie, przytulona do mamusi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odzywalam sie z wielu powodow niestety moja siostre spotkalo co mnie rok temu byla u nas na chrzcinach w 20 tyg niestety wrucila do domu i po 3 dniach byla w szpitalu urodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co u dominika a wiec zadziera raczki i nuzki do gory i chop jest na boku-jest silny prezy sie do siedzenia ,strasznie sie slini,co do jedzenia daje mu mleko bobowita 1, do tego 1 raz kaszke jablkowom ,obiadki a na noc kaszke na noc ona jest bardziej syta,daje tez rozne musy,i soki ,nie mam tadnych problemow,spi ladnie od urodzenia o 19 go kladlam i tak zasypia spi do 3 daje meko i spi do 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny , my z majeczka spedzilismy 8 dni w szpitalu, niestety majeczka chorowała od 26 pazdziernika a to krtan , a to pepek ropiał a to ucho a nie było poprawy, okazało sie ze maja ma gronkowca i zapalenie ucha srodkowego z wyciekiem juz wyleczone ale jeszcze leczymy gronkowca ... maja wazy ostatni pomiar z poniedziałku 17 tydzien -7,800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to się Maja nacierpiała, biedactwo. Tyle tych paskudztw na raz. Najważniejsze że to już za Wami! Dzisiaj Krystian kończy 3 miesiące, jak to szybko zleciało. Byliśmy dzisiaj na szczepieniu na pneumokoki i rotawirusy. Wzrost 63 cm, waga 6500. U nas w domu już chyba wszyscy chorowali na grypę. Ja męczę się z dużym katarem od poniedziałku. Na szczęście małego nic nie bierze i mam nadzieję, że tak zostanie. Dziewczyny co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :) My juz po chrzcinach, odbyły się 6 grudnia, więc Diabełek już wypędzony ;). Mieliśmy iść na 2 szczepienie w tym tygodniu ale niestety nie szczepili dzieci, ponieważ jest za mało lekarzy (grypa) i nie mieli dyżuru na "zdrowej stronie"... Mam dzwonić w przyszłym tygodniu to się dowiem czy nam zaszczepią synka w przyszłym tygodniu. Na szczęscie Dawidek jest zdrowy. Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Zbliżają sie Święta i tak sobie pomyślałam, że będą dla Nas dziewczyny to wyjątkowe Święta, pierwsza Gwiazdka z naszymi maleństwami :) Pozdrawiam Waszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! U nas ok. Kryspin rośnie jak na drożdżach - 2 tygodnie temu na ostatnim szczepieniu ważył 7600. Ślini się niesamowicie, marudzi ostatnimi czasy więc nie wykluczam ząbków :/ Kryspinek od ukończenia 3,5 m-ca wcina zupki, deserki,kaszki i soczki i mleczko z cyca.. Najprawdopodobniej będę musiała wrócić (choć to jeszcze nie na 100%) do pracy od stycznia może od lutego i zostawić małego z nianią:((( A jak u was dziewczyny z pracą wracacie??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, my po tych wszystkich przebojach z lekarzai, majke wczoraj zaszczepilismy... na pneuo i infarnix hexa... majka wazy 8,200, 73 długa... 3 zeby.... majka juz wszystko je tylko brokułow i mieska jeszcze nie jadła ale to poczekamy z miese po 5 mies.... bylismy u nerologa wszystko w porzadku, ma nie brac witaminy d3 bo ona ma zrosniete ciemiaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja bardzo szybko rosnie,zdradz tajemnice co ile ja karmisz i co je,chociaz wydaje mi sie ze to nie dobrze ze maja tak przybiera na wadze,tz ze tak szybko dominik wazy 6500 jest bardzo wesoly ruchliwy dobrze spi,w nocy od 19 do 4 bez przerwy karmie go mlekiem1 ,do tego deserek obiadek i soki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uleczka jakby cos było zle to by lekarz mowił , a patrzac na siatke centylowa mojego syna i majki to oni ida tym samym tore, po 6 miesiecach zatrzyma sie w przybieraniu na wadze... maja wcale nie je duzo: 6,30 mleko nan ar - 150ml 11 mleko nan ae-150ml 13 obiadek 16 deserek 19 kaszka na dobranoc 180ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zeczywiscie wyglada jakby byla na djecie;):) bo dominik je mniej i wazy tylko 6500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×