Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artemida1986

brązowa wydzielina z pochwy

Polecane posty

Witam! mam problem, otóż 2 dni temu zamiast okresu dostałam brązową wydzielinę z pochwy, doszly do tego bóle podbrzusza. Było jej na tyle dużo, że pomyslalam,że dostane okres w ten sam dzien, więc zaczęłam nowy blister jasminelle. okresu nie dostałam natomist brazowa wydzielina utrzymuje sie juz 3 dzień. Nie wiem czy powinnam zaprzestać stosowania jasminelle skoro nie dostałam okresu? dodam, że miałam kilkumiesieczną przerwę w stosowaniu antykoncepcji hormonalnej.z gory dziekuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
tez tak miałam i własnie się obawiam ciązy chociaz przy stosowaniu regularnym ponać nie powinno tak być. tez miałam dwa dni brązowego krwawienia a dwa dni pózniej jakoś ból podbrzusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! mam problem, otóż 2 dni temu zamiast okresu dostałam brązową wydzielinę z pochwy, doszly do tego bóle podbrzusza. Było jej na tyle dużo, że pomyslalam,że dostane okres w ten sam dzien, więc zaczęłam nowy blister jasminelle. okresu nie dostałam natomist brazowa wydzielina utrzymuje sie juz 3 dzień. Nie wiem czy powinnam zaprzestać stosowania jasminelle skoro nie dostałam okresu? dodam, że miałam kilkumiesieczną przerwę w stosowaniu antykoncepcji hormonalnej.z gory dziekuje za odpowiedz! bardzo proszę o odpowiedz kogos kto wie cos wiecej o mojej przypadłości....;) zaczynam się obawiać bo do dzis nie dostałam okresu, a mój ginekolog wyjechał na urlop:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zrobiłam test i z niego wychodzi, że nie jestem w ciąży. po jakim czasie od stosunku najlepiej zrobić test zeby był wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pisałas bierzesz tabletki..odstaw je , poczekaj kilka dni i jak nie dostaniesz okresu to zrob test np w piatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiło mnie to że nie dostałam okresu, bo wszystko na to wskazywało, bolał mnie brzuch no i to plamienie. jesli test bedzie pozytywny to mam dozego pecha, bo własnie zaczęłam stosowac pigułki po dluższej prezrwie :/ myślałam też że może pigułki mi wstrzymały okres ? myslisz, że to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze pigułki moga ci wstrzymamc okres.pociesze ci tez mialam takie cos poszlam do ginekologa zeby sprawdzil czy wszystko ok??zrobilam test wyszla 1 kreska.ginekolog powiedzial ze to normalne ze w ty miesiacu moglam miec male jajeczkowanie i temu tylko takie plamienie zamiast normalnego okresui powinnam dalej brac tabletki(a nie wzielam ich bo czekalam na okres)wiec teraz czekam az z now dostane w grudniu:))i zaczne brac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelas nowy blister? to nie robilas przerwy na krwawienie?.. czy dopiero zaczelas brac tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze skoro test ci wyszedl negatywnie...to mozesz kontynuowac branie tabletek (lepiej nie przerywac w trakcie opakowania...no chyba ze by dzialo sie cos na prawde zlego), najwyzej przy nastepnej wizycie u lekarza powiedz mu o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak zrobie, nie bede przestawała brac pigułek, tylko zastanawiam sie jaka jest ochrona przed ciaza w takiej sytuacji jak nie bylo okresu>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze pigułki jezeli to nie ciaza wstrzymały okres..przedluzysz teraz cykl..moim zdaniem powinnas odstawic, poczekac do okresu albo zrobic test, jezeli nie dostaniesz.Nie wolno zaczynac przyjmowac hormonow w takich dziwnych sytuacjach.Najlepiej bedzie jak zadzwonisz do swojego lekarza i zapytasz sie, albo idz na wizyte..pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak czy siak jesli zaczelas brac tabletki, to musisz poczekac troche czasu az beda cie chronic przed niechciana ciaza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×