Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutasek maly

Co jest ze mną nie tak? Ze mną czy z facetami?

Polecane posty

sprostowanie - chodziło o połowę facetów w twojej grupie/paczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli Jarek z tobą był, jego kumpel Krzysiek, młodszy brat Maciek, to ciągnie się za tobą smrodliwa reputacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tak samo
c4 wybacz ale ja ubieram się elegancko z klasą jak mały smutasek, nie hulam na imprezach jak pijany bąk, nie klnę, nie palę, nie przeklinam... ja już nawet nie mam siły o tym pisać:(:(:( teraz mam takiego doła, że wszystko wzięło górę nad wszystkim i najzwyczajniej się tu wyżywam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek maly
sama nie wiem skad oni sie biorą. jedni gdzies mnie zobaczyli i przez kogos cos probują, innych znalam z widzenia na czesc, ale nie wiedzialam ze oni cos do mnie i po czasie to wynikło, jeszcze inni z nk albo przez wspolnych znajomych bezposrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie autorka tematu nie jest taka idealna jak jej się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo meżczyźni wiedzą
która jest puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek maly
a "też mam tak samo " ile masz lat? moze powiem tak: 1 znalam juz troche z klubu sportowego w krotym sama cwiczylam 2,3 gdzies z neta wychaczył 4 poznany przez znajomych na imprezie 5 poznany przez prace 6 w pociagu zagadał i potem pare razy przypadkiem sie spotkalismy 7 w szkole mnie zapoznal 8 znalismy sie juz dawno jako zwykli kumple

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny..... nie wiem co wam napisać. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek maly
no nikt nie jest idealny, ja tez napewno nie. ja chyba za bardzo chce byc kochana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tak samo
smutasek ja mam już 26 lat i chyba lepiej jak nie bede Cię tu dołować bo normalnie powiesisz się jeszcze:O a do reszty radziłabym darować swoje uszczypliwe uwagi dotyczące wyglądu,to już się kurwa robi nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofer ma
co wy z tym wnętrzem? człowiek składa się z wnętrza i zewnętrza, dobra i zła, ciemności i światła, yin i yang. bez sensu jest koncentrować się tylko na jednym. trzeba znaleźć równowagę pomiędzy cielesnością i duchowością. a wy szukacie jakiejś metafizyki :D nie wierzę w to że atrakcyjna dziewczyna która jednocześnie potrafi otworzyć się, być szczera, sympatyczna będzie miała problemy ze znalezieniem sobie chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burn out syndrom
pare lat temu moja znajoma miala ten sam problem. i tez nie wiedziala dlaczego. ale oprocz niej wiedzieli wszyscy inni. Ona miala jakis problem z zoladkiem i strasznie smierdzialo jej z buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziobella
i to jest wlasnie najsmutniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tak samo
ha! akurat halitosis mnie nie dotyczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do smutasek mały
a powiedz jak się ubierasz w jakies wyzywające ubrania lateks,może przez to ich odstraszasz,faceci lubia krotkie mini ale nie lateks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"smutek mały" ty masz dopiero 20 lat :) Gwarantuje ci, że trafisz na Tego Który Wytrzyma Dłużej Niż Miesiąc. Widocznie poprzedni to były zwykłe szczyle. Jak sobie wspominam moje przygody sprzed kilku lat to nic tylko się śmiać :) Naprawdę faceci później dojrzewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tak samo
to ja pójdę się powiesić na suchej gałężi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam dziewczyny
pamietam pare lat temu mialam taka historie podoba mi sie facet ja jemu tez wszystko sie toczy idealnie az tu po jakims czasei widze go jak idzie caly zaburaczony ze swoja "nowa zdobycza" nie zebym sie chwalila ale ona wygladala okropnie i to nie tylko\ moje zdanie faceci z reguly wola te brzydsze wydaje mi sie bo pewniejsze ze nie zdradza bo z kim:O ogolnie malo jest teraz prawdziwych mezczyzn teraz wola zadowalac sie "mychami" by miec jakas chora pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sposobu waszych wypowiedzi, wiedzę że faktycznie nie głupie z was dziewczyny. Co prawda przez "też mam tak samo" przemawia ewidentnie gorycz i złość, ale skoro da się z wami pogadać..... to nie widzę problemów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tez tak mam dziewczyny" - masz całkowitą racje, ale wszyscy chorobliwie boimy się zdrady jeśli nam na kimś zależy, prawda ? I pomimo, iż nigdy nie przekonasz do końca faceta o swojej wierności to zwykłe "brzydzę się zdrady" wplątane w którąś z rozmów potrafi zdziałać cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam dziewczyny
c4 ale nie rozumiem jednego czemu ladna dziewczyna ktora podoba sie facetowi przegrywa o niego z ta "mysza" czemu facet przewaznie wybierze ta druga mimo iz wczesniej mowil calkiem co innego? czy Wy naprawde panowie jestescie az tacy zakompleksieni w sobie ze wolicie "brzydule" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tak samo
może powinnyśmy za granicą kogoś poszukać:O wiecie co ja już chyba pójdę spać, 3majcie się dziołchy....... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam dziewczyny
co tak wczesnie spac??????:D ja bylam ostatnio w zwiazku z obcokrajowcem za granica i co? tez zle sie skonczylo pojechal do swego kraju i przyjechal z jakas?"mycha"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy...... tak. Słyszałem, że z kobietami jest podobnie. Beztroscy luzacy są dobrzy na krótką metę, ale jak przychodzi co do czego to chcecie faceta odpowiedzialnego, ułożonego, takiego prze którym czułybyście się bezpieczne. Z nami jest tak samo. Zależy nam na pewności i bezpieczeństwie. Wiesz jakie historię można wyczytać na tym forum ? W 2 godziny osiwiałem i postarzyłem się o kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam dziewczyny
a to bezpiecznie mozna sie czuc tylko przy "brzyduli"???cale zycie spedzic z kims kto nam sie nie podoba nie mowie juz o jakiejs milosci tylko po to aby miec pewnosc boze toz to chore atereotypy wychodzi na to ze tylko "brzydkie" maja szanse na milosc meza rodzine itd przeciez to chore ale my nie napisalysmy ze jestemy jakies luzackie imprezowicziki szukajace przygod! teraz wychodzi na to ze trzebva byc "Paszczurem" aby kogos zainteresowalo wnetrze chore!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś super laska - to nie dziw się, że facet czuje się niepewnie. Nie dajesz mu dowodów swojej wierności ? - to sra ze strachu, nigdy nie zaufa i pewnie zostawi. Ktoś kiedyś powiedział "Chcesz spać spokojnie ? Ożeń się z brzydką kobietą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam dziewczyny
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kim jesteś i wierzę że fajna, wartościowa z ciebie dziewczyna/kobieta, ale dlaczego nie potrafisz zrozumieć, że przy atrakcyjnej kobiecie facet może czuć się niepewnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam dziewczyny
to niech sie zesra ze starchu i spi cale zyci\e u boku paszczura poduszke na glowe i jazda:P:P:P:P ah musialam sobie ulzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarstwo jest jedno - musi czuć, że go nie puścisz kantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×