Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość kinhol
Dr łątkowski z Polanicy. Jestem 10 dni zabiegu więc n efekt końcowy jeszcze czekam ale już teraz są super nie zapeszajac. Proszki twarde ale już cierpliwie czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinhol
Sory za pomyłki słowne ale jak zalaczy mi się słownik to czasem nie ogarniam . Chodziło mi że troszki twarde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia909090
Hej laski ! Czy ktoras robila piersi u Dr Wieslawy Ratajczak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Hej wam. Dzis bylam sciagnac szwy u doktorka. Pomacal obejrzal I powiedzial, ze wszystko goi sie fantastycznie. Nastepna wizyte mam dopiero 11 marca. Kazal mi rowniez smarowac kremem na blizny dopiero za jakis tydzien jak odpadna strupki. (Mam ich bardzo malusko! Kinhol przesle ci fotki jakie mam blizny po cieciu! Masowac oliwka piersi po kapieli- taki masaz ruchami okreznymi. Ponoc pomaga zeby je zmiekczyc. I po tym z pol godz pochodzic bez stanika! Generalnie bardzo zadowolona jestem. Wracam do normy!!! :-) Dermatix albo contractubex to chyba najlepsze kremy ktore mozna kupic na blizny! Nie naleza niestety do tanich.:-( Ps. kinhol przeslij mi w koncu swoje cycki!!! ;-) Pozdrawiam wszystkie cycolinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Hej dziewczyny! Czy któraś z Was słyszała coś o klinice w Poznaniu i drDydymskim?Chcę sobie powiększyć biust i zastanawiam się nad tą kliniką i nad tym lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Do Zonsia Niestety! ! Nie slyszalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Szkoda:( jestem już umówiona na pierwszą wizytę na 28 stycznia a zabieg mam na 7 lutego jak wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Mieszkam na północy i tak szukałam żeby nie było za daleko no i rodzinę mamy w Poznaniu także jak co to jest gdzie się zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Zonsia Nie musisz sie decydowac. To ze masz wizyte nie zobowiazuje cie do operacji jesli nie bedziesz zadowolona I pewna lekarza przede wszystkim. Poczytaj moze opinie na temat tego lekarza. Popros o zdjecia operacji jakich wykonal. Powiedz mu czego oczekujesz zobaczysz ci ci doradzi ( przynajmniej powinien) Ja po rozmowie z moim lekarzem I jego opiniach na necie stwierdzilam ze ten mnie bedzie operowal. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Dziękuję za podpowiedz i odp. na moje pytanie , więc 28 zobaczę co i jak będzie zdjęcia widziałam i poczytałam o tym lekarzu myślę że dobry wybór ale to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Tu cisza chyba już wszystkie po powiększeniu i szczęśliwe no ja to mam różne przemyślenia co do kasy co do kliniki ale fajnie że wy jesteście już po no i zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonsia - a co chcesz wiedzieć? ja jestem po operacji ale z chęcią Ci pomogę , w miarę możliwości :) Wiadomo, że kwota takiej operacji jest niemała więc dość istotny jest wybór lekarza i kliniki. No i jest to poważna ingerencja w nasze ciało:) kiedy masz planowaną operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koralka3 masz wkładki 375cc to jakie wyszedł Ci rozmiar.Ja robię u Jarlińskiego i zastanawiam się nad 330 a, 375cc.Wkładki anatomiczne wyskoki profil.Raczej skłaniam się ku większym,ale boję się ,że będą duże i ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Do zonsia Caly czas jest tu ktos nowy. Z reguly przed operacja dziewczyny znajdujata strone I pytaja o rozne rzeczy. Bo wiadomo, ze lepiej zapytac kogos o cos jak juz ma doswiadczenie. Daj znac jak juz bedziesz po konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinol
eve wysle zdjecia jak tylko naprawia mi modem bo do pracy zdjec nie chce nosic u mnie nikt nie wie o operacji i nikt sie nie zorientował Ja zapłacxiłam 15.500 tysiaca z tym ze mowie ze ja mam anatomy a one sa drozsze o 1500 od okragłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evien
Ciagle czekam kinhol na te zdjecia. Po mnie tez szczerze mowiac nikt by nie powiedzial ze jestem po operacji , gdybym sie nie pochwalila! Wczesniej nosilam tylko push up 3 xl!!!! A teraz mieciutki staniczek I wygladaja identycznie! Jaki masz rozmiar teraz kinhol bo jak juz ci pisalam mam nowiutki stanik sportowy na pozbyciu. Dobra firma. Jak co to ci go posle! Jak sie czujesz???pisz bo dawno nic nie pisalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinol powiedz długo czekałaś na operację??? najpierw jest konsultacja i wtedy ustala się termin tak??? ile tam leżałaś po zabiegu??? bo ja mam 2 letnią córkę i muszę zorganizować kogoś do opieki..Skąd jesteś???? bo ja z okolic Wrocławia,więc jakoś ta Polanica do mnie przemawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
Mam konsultację 28 stycznia a operację 7 lutego bo tylko luty albo listopad mi odpowiada ze względu na pracę koszt w tej klinice to 13-16 tyś., a ten doktor Dydymski pracuje w Polanicy-Zdrój i w Poznaniu w klinice Solumed opinie ma dobre jak i inni lekarze jest też fimik jak wykonuje zabieg powiększenia piersi , pojadę to zobaczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szybko masz zabieg żonusia ,myślałam że dłużej się czeka:)daj znać po konsultacji co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żonsia
do milkyway28 jeśli jesteś z Wrocławia to słyszałam o dobrym lekarzu o dr. Jarlińskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Widze ze poruszacie watek Jarlinskiego, moge cos na ten temat dorzucic. Sama jestem z wroclawia i robilam u niego piersi, przyznam ze innych lekarzy nawet nie bralam pod uwage. Jestem tego zdania , ze wole dac wiecej za operacje a wiedzac ze to bedzie dobrze zrobione, nie mowie tu o komplikacjach. Sam doktor-przesympatyczny czlowiek a do tego bardzo fachowy tak jak i jego caly personel. Przyszlam do niego calkiem nie majac pojecia o wkladkach itp. Wytlumaczyl spokojnie, doradzil . Nawet przed samym zabiegiem zasugerowal wieksze implanty bo sie wachalam. Jak macie jakies pytania odnosnie tego doktorka chetnie pomoge. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to jest poważna decyzja i chcę sobie powiększyć piersi na wakacjach(mąż weźmie wtedy urlop)teraz się rozglądam i szukam dobrego fachowca.Mieszkam 30 km od Wrocka więc niedaleko i chyba tu mam najbliżej.Ile płaciłaś marika81????kiedy robiłaś dawno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo09
Ja Też robiłam Piersi u Jarlińskiego i w 100% zgadzam się z Twoją opinią. Widziałam u koleżanek wiele piersi z implantami i powiem Wam że moje są najładniejsze, heheh :) i nie jest to wyłącznie moje odczucie, bo człowiek zwykle krytycznie patrzy na swoją osobę. Piersi są w idealnym rozmiarze, stanikowe 70D albo 65E, zależy od firmy. Jestem półtora miesiąca po operacji, blizny 4 cm grubości nitki. Cieszę się że trafiłam do tej kliniki. Na wiosnę chyba zdecyduję się na na powiększenie ust, i jestem pewna że dr. Jarliński zrobi naturalnie i ze smakiem. Naprawde polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny od J.J. Chciałam Was podpytać,jakiego rozmiaru macie wkładki i jaki Wam rozmiar wyszedł.Ja mam termin u J.J. w marcu juz nie mogę się doczekać.Zastanawiam się nad 330,a 370 anatomiczne,chciałabym ,żeby wyszło D.A jak ze spaniem,dziewczyny piszą,że na początku to na siedząco,a pózniej to na plecach.Nie za bardzo umiem spać na plecach,jak to było u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny od J.J. Chciałam Was podpytać,jakiego rozmiaru macie wkładki i jaki Wam rozmiar wyszedł.Ja mam termin u J.J. w marcu juz nie mogę się doczekać.Zastanawiam się nad 330,a 370 anatomiczne,chciałabym ,żeby wyszło D.A jak ze spaniem,dziewczyny piszą,że na początku to na siedząco,a pózniej to na plecach.Nie za bardzo umiem spać na plecach,jak to było u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Zazdroszcze tym które mają już operacje za sobą. Ja mam 25 lutego i strasznie się boje. Doktor dobrał mi rozmiar 305 anatomiczne . Mam 165 cm wzrostu i 52 kg wagi. Myślicie że nie będą za duże, a przede wszystkim czy nie za małe? Bo ja mam mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem tu Nowa; Bardzo chciałabym powiekszyc piersi... urodziłam córke 8 miesiecy temu, przed ciaza miałam rozmiar 70B teraz mam miseczke A... tragedia, nie czuje sie z tym dobrze, cały czas przegladam zdjecia z klinik plastycznych. chyba zdecyduje sie na dr Szczyta. co sadzicie? mam pytanie, czy moge teraz powiekszyc piersi jak za 2 lata chce miec 2 dziecko? po 2 dziecku bede musiała jeszcze raz przechodzic operacje? ktos tak miał? czy po operacji długo nie mozna nic nosic? mam mała córeczke i nie wiem jak sobie poradze jak nie bede mogła jej nosic... jak to jest? Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Moje cycuszki 13 lutego skoncza rok, mam anatomy 330. Przy wzroscie 164cm i 53kg. Wyszedl mi rozmiar D, wyjsciowka A. Placilam 14500. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie jak umówisz się na kontulację i sama zapytasz lekarza, na pewno dobrze Ci doradzi. Tylko wytłumacz dokładnie jak wygląda sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×