Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość o figielek moj
aniol stroz, ktory stchorzyl :D albo nie mogl wytrzymac ze mna:D dobrej nocy kochani:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imperia i my ciebie kochamy ❤️ :D troche skinowskiej muzy ale kawałek fajny tresc troche kiszkowata ale muza fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego mnie tu nikt nie koch
??? pytanie retoryczne ale musialam je zadac:D dla wlasnej propagandy:classic_cool: ide w doupe spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara spiewka
czarnych zgnilych kafeteryjnych potworofff przygarnij pomaranczke:D nie badz sucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygarniam tylko te z tymi fajnymi nickami :P które maja w nazwie dwadzieścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic tu po mnie
dwadziescia plus vat to za malo:D ozsz Ty zakalo meskiego rodu:classic_cool: reca mnie swedzi, zeby ci przywalic, ale i tak sie nie opre:P pokaze Ci serdeczny palec na dobranoc:P slodkich :D:O;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
środkowy palec sie przydaje :P jesli wiesz o czym mówię :P dzieki za miłe słowa ;) dla ciebie kwiat 🌻 na dobra noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty juz nie chlej
poloz sie spac, jutro rzeczywistosc cie moze przerosnac:P:P az nie che myslec coTy dzis nawywijales:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem co nawywijałem dzisiaj :P ale kurcze palec serdeczny to nie środkowy :( regres ogarnij sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nic masz w dziub
nie pytaj za co, bo wiesz, Ty poczwaro 😭 ide nim mnie zaleje do konca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugo tak chcesz odbijac
pileczke? nudzisz sie? spac idz!!!! sio 👄 i nie chlej juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide spac :) miłego ranka :) 🖐️ jutro sie pewnie spotkamy na kafe :P jak sie oczywiscie zalogujesz pod czarnym :P pozdro i na niedziele 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze cie rozczarowac
nie mam czarnego niku:) od zalania pisze jako orange:P milej niedzieli i kefir polecam ;)pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :)... imperia Dlaczego nie posyłasz Mi słodkich całusów?.. Regres Nocny Graczu;)..nie dla Mnie Nocne Gry;)..Wolę Dzienne;)..Choć powiem Ci ubieram się jak ta w najkach.Idento. Ode Mnie dla Ciebie..:) http://www.youtube.com/watch?v=SgRAAkyzWs0 ;).. Ja wiem najlepiej Szczała.Kiedy znów Pana zobaczę?;)..🌼.. Jakiś skajp czy cóś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperiuś 🌻 mam bardzo dobry słuch i poczucie rytmu :) :) W podstawówce chodziłem na śpiew i tance!! miałem nawet sukcesy :P :) w domu kultury był taki konkurs tańca z swoja partnerka zająłem druga pozycje :o :o nie sprawiedliwe bo zasłużyłem na wygrana!!!! :) :) śpiewałem również w chórkach :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×