Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradoksalna kobieta

kobieta dziwka, a facet to poprostu facet- apel do kafeterii

Polecane posty

Gość paradoksalna kobieta

w zwiazku z powyzszym tematem 'prawie mnie przelecial' zadam pytanie : dlaczego kobieta uprawiajaca milosc oralna jest nazywana od razu diwka? dziwne to bo wydaje mi sie ze bedac w zwiazku taki rodzaj milosci jest raczej powszechny. Facet zrobi mi dobrze jezykiem i jest okej a ja nie moge sie mu odwdzieczyc? czy moze faceci robiacy minety tez sa k**wami? bo nie rozumie dlaczego ktos jest gorszy a ktos lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
a ty moze tego nigdy nie robiles? bo naprawde dziwne to mi sie wydaje, bo albo ludzie na kafe nie maja wogule zycia uczuciowego, albo ja jestem w powaznym bledzie, ze jezeli dwoch ludzi jest ze soba i sie kocha, to bez oporow moga milosc oralna uprwiac, bez nazywania ich ze sie k***wią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ze jezeli dwoch ludzi jest ze soba i sie kocha, to bez oporow moga milosc oralna uprwiac Kocham mojego tate, ale miłości oralnej z nim nie uprawiam :classic_cool: O mamie dyplomatycznie przemicze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
ale prosze, odpwoeidzice mi na to pytanie, co sądza na ten temat normalni dorośli ludzie- jezeli tacy tu wogule są. Wwielu filmach( nie erotycznych) tylko np. nowy: 33sceny z zycia, sa sceny pokazujace jak facet robi kobiecie minete, i to nie wyjatek, ale nie spotkalam sie jeszcze z odwrotna sytuacja, wiec to tez daje duzo do zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
a co do SANTO SUBITO -> to jezeli tworzysz zwiazek ze swoim tata czy mama to wydaje mi sie ze tlumaczy to poziom twoich wypowiediz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle dziewusie
kobieto, zastanów się trochę i skończ z durnymi tematami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli kochasz się w ten sposób to nic do tego innym .a zachowanie niektórych osób świadczy o nich samych.możesz spokojnie ich omijać bo i tak ich nie wytępisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
ni eopieram swoich sadow na filmach, tylko mówie ogółem, ze w naszej kulturze widok kaceta kleczącego przed kobietą jest do przyjecia i czesto pokazywany, ale w sytuacji odwrotnej zadko spotykamy się z dobrymi opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rób co chcesz co nas
to obchodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
ale to nie jest zachowanie tlko nietórrych osób, bo wszystkie osoby w temacie ktory napisałam wyzej nazwały kobiete kochajaca sie z facetem po francusku dziwka, i facet z ktorym to zrobila pewnie ją oleje teraz, ale nikt slowa nie pwoeidizal ze on to tez robił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> w naszej kulturze widok kaceta kleczącego przed kobietą jest do przyjecia W naszej kulturze? Polsko katolickiej?? Tylko po ciemku , pod kołderką i zeby dzieci płodzić, inaczej ksiądz proboszcz się wkurrwi i nie da rozgrzeszenia na święta :D PS Razi mnie twoja głupota, ortograficzna też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sposób wychowania społeczeństwa też nic nie poradzisz.i tu leży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
ortograficzne błędy nie są głupotą a raczej chorobą, wiec radze ci wyjść z podziemia i spod oko ksiedza prboszcza który błedy ortograficzne rowniez nazwał by głupotą, i zajrzeć w świat bo w kulturze masowej, nawet w niekomercyjnej ktorą sie interesuje, bardzo często sa pokazane sceny, ktorych ty do naszej kkultury nie chcesz zaliczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
i napisałam ten temat głównie dlatego, że wiekszość udzielających się tu osób mnie tez nazwałaby dziwką, a nieprzywykłam przytakiwać na takie opinie:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem...............
ok, więc zwróć uwagę na stylistykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
Satnto zamiast siedzec i pisać pierodły na kafe, radze zajrzeć w jakąś mądrą ksiąze i poczytać o chorobach, bo nie mam ochoty cie obrazać, ale naprawde twoje wypowiedzi mimo że dobre gramatycznie, to poziomem nie zaskakują. To może wyobraz sobie, że jestes z kobietą po slubie 2 lata, i co nie pozwolilbys sie jej kochac z toba oralnie? ty tez nie zrobilbys jej tak przyjemnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. To może wyobraz sobie, że jestes z kobietą po slubie 2 lata, i co nie pozwolilbys sie jej kochac z toba oralnie? I może jeszcze miałbym ją po tym wszystkim pocałowac w usta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden normalny facet nie bedzie uwazał swojej kobiety za dziwki z powodu tego ze go zaspokoi oralnie:-O ja sie z czyms takim nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switezianka sara
>>I może jeszcze miałbym ją po tym wszystkim pocałowac w usta? ta wypowiedz swiadczy o tym ze brzydzisz sie samego siebie, i jak dbasz o swoja higiene. Ja na taka forme milosci zgadzam sie zwykle po kapieli wieczorej itp, wiec ne widze problemow zeby sie po wszytkim pocalowac, moich dwoch partnerow tez nie mialo z tym klopotów. Wiec nie rozumie twojego oburzenia, ktore nie swiadczy chyba o twoim owocnym zyciu erotycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
Santo a moze pochwal sie nam jak wyglada twoje bliskie spotkanie z kobieta? bo z tego co piszesz to w zyicu nie hcialabym miec tak zacofanego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jak zwykle sie nabijasz najlepsze, ze czesc osob sie nabiera i to wieksza czesc:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
A ile masz lat? jesli mozna zapytać? i czy byles kiedykolwiek w jakims powaznym zwiazku? >> zaden normalny facet nie bedzie uzywal swojej kobiety jako dziwki a czy jakis normalny facet zrobi swojej kobiecie minetke? bo to jest wazne pytanie. czy facet ktory robi kobiecie dobrze oralnie jest okej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a Ty jak zwykle sie nabijasz Dementuje ;) >>najlepsze, ze czesc osob sie nabiera i to wieksza czesc Ktoś mądry już powiedział - ludzie to idioci :o Ty dzisiaj też w domu? Pogoda odstraszyła od sobotnich saxów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwke trza nazwac po imieniu
jak robi lody na lewo i na prawo to przeciez nie jest to dama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×