Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paradoksalna kobieta

kobieta dziwka, a facet to poprostu facet- apel do kafeterii

Polecane posty

>> A ile masz lat? jesli mozna zapytać? Nie można zapytac :classic_cool: >>i czy byles kiedykolwiek w jakims powaznym zwiazku? Tak, 3 lata najdłuzej. Ale z sexem czekaliśmy do ślubu. >> czy facet ktory robi kobiecie dobrze oralnie jest okej? Nie, coś z nim nie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
nie pwoiem po co sie zgrywasz i obrazasz ludzi na forum, nie stac cie na to żeby byc sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
wiesz, rozumie calkowice dobrze sie bawic i nabijac z ludzi, ale nie rozumie obrazania ich itp, bo jezeli masz, czy mailes kobiete, a tu na forum piszesz o kobietach ze to dziwki itp, to naprawde zal mi ciebie, bo akazdy szanujacy sie facet ma szacunek rowniez do kobiet, ale ty kazda kobiete tutaj, traktujesz jak szmate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zmeczona po calym tygodniu zapieprzu wiec dzisiaj nigdzie nie wyszlam za tydzien wyjedzam na weekend do innego miasta to sobie pochlam w koncu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam całkiem o poście no cóż, moj proboszcz jest bardzo wyrozumiały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>>no cóż, moj proboszcz jest bardzo wyrozumiały I pewnie nie jedno już słyszał od ciebie, stąd jego wyrozumiałość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy nastapi cud i usuna stad jaroslawa to z radosci sie upije ale predzej wybuchnie 3 wojna swiatowa:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> kiedy nastapi cud i usuna stad jaroslawa to z radosci sie upije On ma 172 cm wzrostu, gdzieś musi te frustracje wyżyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dam Ci gg bo na tym kompie i tak go nie mam poza tym trudno zebym je dala na ogolnym forum:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> nie dam Ci gg bo na tym kompie i tak go nie mam Daj to sobie zapiszę i będę czatował, aż będziesz DOSTEPNA :classic_cool: Zresztą, jaki problem zainstalować? Chwila. >>poza tym trudno zebym je dala na ogolnym forum Daj na poczte, 100% dyskrecji ma się rozumić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradoksalna kobieta
nie wydaje mi se ze lepiej by bylo gdybym siedziała przed komputerem ze słownikiem w reku i sprawdzała każde słowo, bo jestem raczej troche nierozgarnięta i własnie z tego mojego ciągłego pospiechu wynikaja moje błedy, pozatym nie mam juz ochoty pisac wiecej na tym durnym forum, bo coniektore osoby widocznie maja problem z nawiazywaniem kotnaktow towarzyskich i traktuja forum jak gg itp, obrazajac przy tym ludzi ktorych nawet nie znaja, pewnie nawet samych siebie, a dla ,mnie to jest zalosne zachownie.Pytnie zadalam, bo w rzeczywistosci nie rozmawiam ze znajomymi o szczegolach mojego zycia seksualnego a bylam ciekawa paru spraw jak sa odbierane, ale widocznie zle trafilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pokaze bo ty lubisz jakies duze balony a ja mam w biuscie raptem 82 cm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> Tamari, pokaż tzytzki Przecież ty pedale trzepiesz się pod zdjęcia facetów, nie udawaj ze cycki chcesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> a ja mam w biuscie raptem 82 cm Ja lubie takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Dzisiaj jakaś blond głupia dała swoje zdjęcie z wielkimi cyckami, zeby udowodnic mi ze jest ładna :o Chyba troche rozczarowała się tym co jej napisałem i co sądze o takich cyckach :o:o:o Kurde, Tamcia, fajna musisz być, mała, filigranowa, wschodniej urody, piersi takie jakie lubie.... Chyba Cie kocham, wiesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta1234
Paradoksalna - nie przejmuj sie. Moim zdaniem istnieje pewna roznica miedzy tym rodzajem seksu uprawianym przypadkowo na dyskotece (tak to przejaw puszczalstwa i ze strony mezczyzny i ze strony kobiety)... a tym uprawianym po dluzszej, pelnej milosci i namietnosci znajomosci ;), kiedy to obie ze stron tego chca oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> to przejaw puszczalstwa i ze strony mezczyzny W życiu nie słyszałem o puszczalskim facecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc prawiczek:) santo piles cos?:-O jarek jak chcesz sobie poogladac tzytzki to idz do burdelu masz tam w koncu status stalego klienta:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> santo piles cos Nie, a wypijemy coś razem? :) Mam małe conieco w barku ;) Jarek w burdelu czuje sie jak w domu. W końću jego mama tak zarabia na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
>> po co mam iść do burdelu skoro dziwkę mam na wyciągnięcie ręki na tym topiku? Jedyne co masz na wyciągnięcie ręki to swoją mikroknażke, którą i tak od dawna masujesz, czytając ten topik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Santo Subito
Tamciu, to co z tym numerem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×