Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zbuntowana Wenus

Moja koleznka kochala sie z murzynem. BRZYDZE sie jej! Kijem bym jej nie tknela!

Polecane posty

Gość Zbuntowana Wenus

Z malpa sie rznela! To jest chore :-/ Biala powinna sie sexic z bialym a nie z czarna malpa z afryki. Jak to powiedziala to myslalam ze sie porzygam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowokacja łysego pana w glanach? Jestem tolerancyjna, ale rasiści naprawdę zasługują na brak szacunku. Słucham amerykańskiej czarnej muzy, niektórzy raperzy to prawdziwi geniusze muzyczni;) a jacy przystojni:D mam kilku znajomych Murzynów, a za rok kiedy wyjadę w końcu do USA to znajdę sobie chłopaka Afroamerykanina, o. Ale nie jestem rasistką - biali, żółci, niebiescy czy fioletowi też są fajniii, zalezy od człowieka. No dobraa, rozpisałam się trochę:P podsumowując moją wypowiedź: F*CK RACISM, and u F*CKING RACIST!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Moja kuzynka ma synka z Nigerejczykiem. Mały jest boski, ma śliczny odcień skóry, duże brązowe oczy i piękne czarne loczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze .............
zazdrosna a nie zbuntowana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
noooo, kuzynka też sobie chwaliła wielkość przyrodzenia :) tylko ponoć u czarnoskórych zapach skóry nie jest za przyjemny, nawet prosto po kąpieli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benska
ale zawsze to jakas odmiana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remex
byl taki jeden czarny murzynek z Afryki co nazywał się Simon Mol co pozarazal białe dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do remex
i było tysiace białych takich co pozarazli inne białe kobiety, kolor skóry nie ma tu znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
dokładnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkuć
Odkąd mam faceta Afrykańczyka to brzydzę się białych fiutów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remex
zadza sie tylko te biale zarazone mogly pozarazac bialych facetow ci faceci nastepne białe kobiety reakcja łancuchowa wiec ameryki nie odkryłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia666
Jak dla mnie nie Wasza sprawa z kim kto się wali.Niech będzie żółte,czarne,czy czerwone,jeśli Twoja koleżanka uznała,ze tego chce,nic Ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba większym problemem jest Twoj rasizm niz to ze ona przespała się z czarnoskórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisica22
iGIpop - ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkia
a moze i osłowi nadstawi zada ?? a jak bedzie mało to ogierowi . jakiemus psu ? wszystko sie da usprawiedliwic dla wlasnego ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis bez pseudo
Jej wybor... A co murzynow, to (stwierdzajac po tych, co zaczepiaja dziewczyny w kazdym zakatku Wawy) naprawdę jakies dzikusy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:00 [zgłoś do usunięcia] asisica22 iGIpop - ile masz lat ? dwa razy tyle co ty dziecaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asisica22 moj ojciec od 4 lat niezyje a Ty dziecko naucz sie kostruktywnej dyskusji a nie piszesz bzdury Twoje wypowiedzi tutaj są pozbawione jakiegokolwiek sensu nie potafiąc przyjąc stanowiska wobec tematu wolisz tylko drwic z czyichs poglądów jak sądzę jestes ofiara debilizmu postępującego ,zal mi Twoich rodzicow bo gdybym miala takie dziecko w domu jakim Ty jestes to rzucilabym sie pod tramwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisica22
Dodam że nigdy nie miałam facta,bo poza życiem warzywka u boku mamy nie mam nic do zaoferowania mężczyznom, ryj niestety tez mam jak petarda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i na przyszlosc asisica22 pisz pod czarnym nickiem zobaczymy jaka bedziesz wygadana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asisica22
Każdy by chciał grzecna Madusie 18 , a mnie byś pod pociag wepkła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Ciebie bo mowie ze wiem ze chora jestes wiec sie niebede nad Tobą pastwiła, ale gdybym byla Twoją matką to sama bym się rzucila pod TRAMWAJ nie pociąg masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem tekstu - moja dobra rada skoncz wizyte na tym forum w tym momencie i nigdy tu nie wracaj chyba ze po zwiększonej dawce lekow , choc nie wiem czy i to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to za różnica
czy się ma czarny nick czy pomarańczowy ? takie same gupoty można pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazagadka
Rasistka jesteś i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba trochę przesadzasz :) ale skoro twoja koleżanka nie boi się hiv, nie ma wzięcia u białych to czarną pałą się musi zadowolić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×