Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zochaa

Uwaga powróżę każdemu!

Polecane posty

Gość babbsi
ja zostalam niestety pominieta :( ale powtorze moje pytanie: kiedy dostane prace? 30.09.84 basia, dziekuje i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj::) 01.11.1972 powiedz mi proszę kiedy mogę się spodziewać ciąży? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikikikikikikikikiki
Niestety zochaa pominęłaś mnie :( Więc napiszę jeszcze raz : Karolina 21 grudzień 1994r. Jak będzie mi szło z nauką? Czy będe miała czerwony pasek na koniec roku szkolnego? Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
MNIE POMINELAS :( :( :(NO COZ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaaaaaa
23.09.88r kiedy strace dziewictwo i z kim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elucha...
Wróżko ma!!! Poznalam niedawno uroczego chłopca. Ma na imię Radek. chciałabym wiedzieć, czy to już ten i czy dane jest nam długie i szczęśliwe życie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, rozpoczynamy dzisiejszą sesję wróżbiarska :) Dadaa, kula rzecze: „Jeśli troche starań będzie To możecie mieszkać wszędzie A wasz związek będzie boski Piękny, szczery i beztroski. Jednak gdy to zaniedbacie Ta odległość co was dzieli Mimo tego że sie znacie Ona serca wasze rozdzieli. Co do kasy, to jest słabo Lecz sie nie martw piekna babo Pracja dobra sie szykuje Dziure w kieszeni zreperuje”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 20.04.1991, Jakub 12.05.1990 Czy on mnie jeszcze kocha? Czy wrócimy do siebie? Czy dać mu troche czasu? „Karolina, wiedz że Jakub Juz nie okazuje znaków Że cie wielbi, że cie kocha I że teskni, i że szlocha. Przez pół roku bedziesz sama Potem sie zagoi rana Przy najblizszym wysypisku Poznasz pana o dziwnym nazwisku Lecz sie nie zraź tym szczegółem Bo on będzie cool ogółem. I do kina cie zaprosi I na rękach swych ponosi I już będzie bardzo blisko Kiedy podzielisz z nim to nazwisko”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobbsi, kula rzecze: Pracy dużo dookoło Lecz juz nie jest tak wesoło Gdy sie mowi o wypłacie Wszak ta bardzo marna przecie. Basiu jednak tym sie nie bój Twoja praca to będzie przebój Jednak na razie za dużo nie wymagaj I nawet za małe pieniądze pomagaj. Awans będzie bardzo szybko I wypłata wzrośnie, rybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina 21 grudzień 1994r. Jak będzie mi szło z nauką? Czy będe miała czerwony pasek na koniec roku szkolnego? Bardzo proszę o odpowiedź „Karolino ucz sie droga No bo historyca sroga. Jeśli jednak sie pouczysz Swoją głową mocno ruszysz Pasek będzie nie na dupce Lecz na ładnej Twej cenzurce”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23.09.88r kiedy strace dziewictwo i z kim Asienkaaa, kula rzecze „Pewien Brunet, niewysoki Bardzo lubi mieć wyskoki Nie daj mu sie uwieść czasem Bo on myśli swym kutasem. Nie daj ponieść się emocjom Gdyz zdradliwe one są. Zimny prysznic szybko wrzuć A ostudzisz swoją chuć. Ten który cie rozdziewiczy Sam też również jest „prawiczy” Nie jest on zbyt przystojny Ale dar natury był dla niego chojny” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 25.01.95r >> Kiedy umrę? „Z jakiej przycyzyny o śmierć pytaja tak młode dziewczyny? Ale cie kula pocieszy Śmierc sie po Ciebie nie spieszy”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko ma!!! Poznalam niedawno uroczego chłopca. Ma na imię Radek. chciałabym wiedzieć, czy to już ten i czy dane jest nam długie i szczęśliwe życie Elżbieto ma, kula rzezce: „Droga Elu, ten twój Radek... Straszny z niego jest niejadek Kupisz z pieczarkami rulon A on tego nie zje, kulfon! Jednak mądra głowa z niego A historia pasją jego. Czy ta miłość juz osatnia? Tak! Tyś dusza jego bratnia. Życie długie i szczesliwe Czasem nawet nazbyt ckliwe. Zdradzę że za cztery lata Z Radka będzie dobry tata” ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika__.
7.3.89 czy bedac daleko od domu bede szczesliwa i spelnie swoje marzenia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.3.89 czy bedac daleko od domu bede szczesliwa i spelnie swoje marzenia ? Coż Moniko, powiem szczerze że ja w szczęście twe nie wierzę co z tęsknotą za rodziną? Smutne chwile długo płyną. Ale jesli będziesz silna w tym co robisz bardzo pilna Będzie ci tam nawet dobrze los cie wynagrodzi szczodrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikikikikikikikikiki
Naprawdę? Dziękuję :* skoro tak mi wywróżyłaś to rzeczywiście muszę się uczyć :D (A z tą historycą to naprawdę trafiłaś, tylko mnie uczy akurat historyk, ale cięty jak cholera! :O) Dziękuję za oddpowiedź i pozdrawiam :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana mnie pominęłaś Witaj: 01.11.1972 powiedz mi proszę kiedy mogę się spodziewać ciąży? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Bardzo prosze o wrozbe Kiedy i gdzie spotkam milosc swojego zycia?jaki on bedzie?moze cos o wieku>wygladzie??? Monika 27.05.1986 dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
mam pytanko, czy wyjdę ponownie za mąż? agnieszka 26,08, 1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pominełas ale mam nadzieje ze rzucisz na mnie okiem JA-12.08.94 on-bliznieta(tez 94) Czy sie pogodzimy?? Kto pierwszy wyciagnie reke do zgody?? A jak tak to kiedy to bedzie?? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna nikt...
3 O7 1983 co mnie czeka w najbliższej przyszłości? związek praca rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ia22tk21
I po raz drugi zostalam odrzucona!!!!Czyzbym za trudne miala pytanie wrozko??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddaaaaaaaaaaaaaaa
mnie pominięto ;/ Angelika 13.07.1991 pytanie było czy podobam sie michałowi i czy coś z tego będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałabałakrasnal
11.02.1988 Anna - kiedy wyjdę za mąż, i czy za mężczyznę, z którym jestem obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hałabałakrasnal
chyba wróżka już poszła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wróżka to zadna wrózka :( powrózyła mi ze jestem w ciazy i urodze bliźniaki a tym czasem mam okres a test negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elucha
Ta wróżka jest niesamowita... Nie mam pojęcia skąd wiedziała, że pasją mojego Misia jest historia. To niewierygodne. mam nadzieje, że reszta też sie sprawdzi. PS. Zochaaa pozdrowienia i buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataljaaaaa
nie jestem pewna moich uczuc. co powinnam zrobić? zerwać kontakt czy zostać? natalia 2.11.1990 bartek 12.08.1989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×