Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

terefere21

do facetow

Polecane posty

panowie wypowiedzcie sie tylko szczerze,jak to jest czy jesli macie swoja dziewczyne to zdarza sie wam myslec o inncyh kobietach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muopy
oczywiście, a co w tym złego? jak już mam ją, to nie jest juz tak pociagająca jak ta obca, nic nie smakuje tak jak pierwszy raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozelanka
O, widzę, że szczerzy faceci, to odpowiedzcie na moje pytanie: czy po kilku latach związku czujecie jeszcze prawdziwą fascynację erotyczną swoją dziewczyną? Na pewno ją kochacie, ale czy dalej bardzo Wam się podoba? Czy raczej skupiacie większość swoich fantazji na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni nas tez nie rozumieją. A to dlatego że my jesteśmy bardziej zakłamane. Oni przynajmniej mówią otwarcie o tym co myślą. A my niestety mniej mówimy, a więcej robimy...... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też facet..
Nie nie czujemy "prawdziwej fascynacji seksualnej". Czujemy przywiązanie. Fantazjujemy o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty za każdym razem, po kilku latach związku czujesz dreszcze kiedy Cię dotyka? od razu masz mokro? nie oszukujmy się... jesteśmy tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozelanka
Smutne to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj miałam sen erotyczny z kumplem z roku w roli głównej. Obok spał mężczyzna mojego życia. Nigdy w życiu bym go nie zdradziła. Ale zdarza mi się rozmawiać o innych facetach i fantazjować i nie widzę w tym nic złego. Nie robię mu krzywdy. Nie zdradzam. Hm.... Chyba że nowe pokolenie moherów myśli inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×