Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agatka...

CHCE MIEC DZIDZIUSIA

Polecane posty

dziwne , bo mam ledwo 18 lat ale tak bardzopragne dzidziusia, za kazdym razem gdzy spuzni mi sie okres choc 1 dzien to juz mysle czy przypadkiem nie jestem w ciazy :) teraz nie mam miesiaczki 6 dni i bardzo bym chciala zeby juz jej nie bylo :) wiem ze tak nie wolno, jeszcze szkola, brak pracy ale to ni stanowi dla mnie przeszkody , mam stalego od 5 lat partnera i wychodze z zalozeniea ze jakos to bedzi, poradzimy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja chcem , oczywiscie podczas stasunku uwazamy (stosunek przerywany ) ale zawsze jest ryzyko i ja wlasnei czekam kiedy to nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaaa... a wasi rodzice beda sponsorami nie? pogielo cie? najpierw sie do jakies pracy zabierz a nie od dzieciaka zaczynasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ips
dobrze że nie fasolkę...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze moi rodzice sa bogaci a po drugie moj chlopak pracuje, terz nie zarabia mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
a dziewictwo straciłas w wieku 13 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKOOO
na bazarku u braci rosjan można kupić takie - karmić trzeba, robią siusiu i wołaja "mama" ;) za jakieś 200 zł i po problemie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ips
reputację? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj az szkołe skonczysz
i wtedy mysl o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurwioza
nie ma jak rozpuszczona pieniędzmi gówniara, trochę kasy i się jej w dupie pierdoli :o :o weź się za naukę, wiedzy za pieniądze nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to ile rodzice maja kasy pustaku tylko ze to twoje dziecko, twoja odpowiedzialnosc i koniec z garnuszkiem u starych... ale jak widze chce sie miec ciastko i zjesc ciastko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stracilam dziewicta w wieku 13 lat!!!!! nie oszalałam do końca no co ty!!!! naprawde uwazacie ze jeszcze czas??? ale kiedy ja tak bardzo pragne, to jest silniejsze ode mnei ,mam jakas mainie, juz bym chciala przebierac pieluszki, wstawac po nocah do mojego malenastwa i uczyc stawiac go pierwsze kroczki, usłyszec jak powie "mama"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKOOO
po co jej wiedza? wie, że jakoś to będzie i git :D takie mi sie przypomniało: jesteś jak pączek bez głowy i rączek z rozumem dziewiczym uśmiechem słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem rozpuszczona, zle mnie rozumieliscie , chodzi o to ze jestem mloda i nawet jezeli cos nei wyjdzie to zawsze mi rodzice pomoga bo ich stac , przeciesz napisalam ze moj chopak pracuje!!!! nie jestem na garnuszku rodzicow nieszkama u nazyczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
a masz pewnosci ze ten chłopak bedzie z tobą, czy sie z tobą ozeni,? nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKOOO
no więc agatko - na bazarek !!! są takie z opcją włanczania płaczu w nocy (wiem bo zamawiałam u mikołaja :P ), a do nauki chodzenia za rok nabędziesz większe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ips
Czyli jesteś na garnuszku "narzyczonego" To jeszcze lepiej, powodzenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw ślub potem dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka_22
ale jestes tego pewna??? macierzynstwo to nie tylko radosc, wejdz na watek dla rozczarowanych macierzynstwem i zastanow sie raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blah blah blah
haha, "nażyczony" w wieku osiemnastu lat, dziecko w wieku osiemnastu lat, seks to chyba przed piętnastka, bogaci rodzice. dobra jesteś, rzeczywiście ci się w dupie popierdoliło :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na "nazyczony" tak samo madry jak ty? a on wie ze jest "nazyczony" a nie tylko dupak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co to znaczy dziecko, rezygnacja z wlasnych przyjemnosci , niewysopane noce ale mi wlasnei o to chodz, poswiecic sie wlasnei dla niego , mam ta swiadomosc ze jest cieszko, ale wlasnei o to mi chodzi ze to wszystko dla niego , dla tego "mamo ' i dla samego faktu ze jestem jego mamusią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga wirusy trojany
"cieszko" - oplułam monitor:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co wam chodzi czy napisalam cos mie tak?? to ze moi rodzice sa bogaci to nie musi oznaczac ze idh dzieci musza byc od razu rozpieszczone!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cupcake
"cieszko" ta kasa to ci już bokiem wychodzi, szkoła pewnie raz w tygodniu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATKOOO
Jeśli faktycznie jakakolwiek kobieta ( :o ) tak myśli to szkoda tylko dziecka :o no i kraju naszego pełnego nażyczonych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×