Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bączekk

Śluzy i te sprawy

Polecane posty

Gość bączekk

CZy to normalne zawsze jak podcieram się po sikaniu na papierku jest taka lepka wydzielina czy to normalny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
no co tam dziewczynki odpowie mi któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to nowmalne.śluz jest naturalną wydzieliną.jego konsystencja i kolor a takze nasilenie zmieniaja sie wraz z biegiem cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
dla mnie to trochę wstydliwe a mianowicie muszę mieć na codzień wkładkę bo inaczej miałabym mokre majtki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
o chodzeniu w stringach niestety mogę tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
a może jest jakiś sposób żeby czuć się bardziej komfortowo i nie zastanawiać się czy mam kropkę jakąś na spodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
i co nie czujesz z tego powodu dyskomfortu, coś robisz żeby temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja niestety też tak mam
byłam z tym u 4 różnych ginekologów - 2 próbowało mnie leczyć najróżniejszymi lekami, masciami, globulkami dopochwowymi i nic nie pomagało dopiero 3ci mnie dokładnie zbadał, zlecił wymazy itp i stwierdził, że wszystko jest ok, tzn nie mam żadneg stanu zapalnego, nie są to żadne nieprawidłowości tylko taka to już moja natura że tego śluzu jest sporo i zmienia on konsystencję w zalezności od dnia cyklu. 4ty lekarz też mi tak powiedział i stwierdził, że tylko niepotrzebnie w siebie pakowałam te wszystkie poprzednie leki. Trudno mi się z tym pogodzić ale widać to co tak bardzo mnie rępuje i wydawało mi się objawem jakiejś choroby jest normalne. Jedyne wyjście zakładać wkładki i jeszcze bardziej niż inne kobiety dbać o higienę używając do tego delikatnych płynów a nie mydła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bączekk
no właśnie dla mnie jest to bardzo krempujące jeszcze ten zapach. Staram się zmieniać często wkładkę w ciągu dnia ale czasami jest to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×