Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zellon

co myślicie o Kuzaju, który przejechał grupę kibiców i zabił ?

Polecane posty

Gość zellon

[*] jeden zabity , dwie w stanie krytycznym :-( on jest nienormalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stali w niedozwolonym miejscu więc w pełni zasłużyli na to co ich spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta co je kita
rthz -nie pierdul ,że zasłużyli tylko się przyczynili prędzej do swojej śmierci ,no i obarczyli gościa wyrzutami sumienia .Nawet jeśli tego nie chciał to i tak w jego psyche pozostanie fakt,że w tym uczestniczył .Szkoda gościa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłużyli, zasłużyli, wręcz prosili się o to. Więc mają. A gościa, fakt, szkoda. On jest największą ofiarą tego wypadku, nie licząc tego co odwalił kitę, ale temu to już nic nie zaszkodzi, a Kuzajowi owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimne dziady listopady
a co sie stalo, tak w ogole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj na rajdzie chyba w Czechach najechał na grupę 4 osób,które stały w niedozwolonym miejscu.jedna osoba zginęła. Ale nie piszcie,że te osoby same są winne,może w jakimś stopniu.A gdzie byli organizatorzy?? Oni powinni przede wszystkim piłować porządku i bezpieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wina leży TYLKO I WYŁĄCZNIE po stronie kibiców, którzy stali w NIEDOZOLONYM MIEJSCU! Szkoda mi Kuzaja, trauma na całe życie - nie z jego winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczka234
organizatorzy napewno zabiezpieczyli miejsca ktore byly miejscami dozowlonymi... jezeli w jakims miejscu jest niebezpiecznie to nie ma zezwolenia na stanie tam dlatego tez nie musza go pilnowac czy cos... poprostu jest zakaz stania tam... to wlasnie est zabezpieczneim zakaz... nie mozna winic kuzaja... sami sa sobie winni...trzeba myslec glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiteczka234
zreszta ja nie powiedzialabym zabil...to byl wypadek!!!! w konsekswencji głupoty smiertelny... na takich trasach nigdy nie wiadomo co sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernie bert
to on jechal, niedozwolonym szlakiem...bo chcial szybciej!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam nie raz na różnych wyścigach, i miejsca w których nie wolno stać były zabezpieczone i oczywiście był znak "zakaz wstępu". A to, że jakieś bezmózgi to ignorują to niczyja wina tylko i wyłącznie ich samych. Musieli zapłacić za swoją głupotę, po prostu. A teraz jest szukanie winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podoba mi się
Ci ludzie z filmiku są kompletnie pieprznięci :o Na temat Kuzaja się nie wypowiadam, bo nie znam sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi go, będzie teraz miał poczucie winy i mnóstwo problemów. Rajd jest od tego żeby jechać szybko, tych ludzi nie miało prawa tam być i ten wypadek to tylko i wyłacznie wina ich głupoty i bezmyślności. zabity powinien dostać nagrodę Darwina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×