Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jaaap

Doradzcie jak go odzyskac!

Polecane posty

Powiedzialam pewnemu facetowi, ze nic do niego nie czuje, ze dla mnie to tylko przyjazn. on powiedzial ze w takim razie nie chce utrzymywac kontaktow bo bedzie go to ranilo i bedzie sie bardziej przywiazywal. po kilku dniach jednak zaczynam rozumiec, ze wcale nie jest dla mnie tylko kolega i strasznie mi go brakuje. co mam zrobic zeby to wszystko jakos odkrecic, nie urazajac go ? nie chce tez zeby pomyslal ze to dlatego ze jestem niezdecydowana, a zeby wiedzial ze nie moge zniesc mysli ze mogla bym go stracic. jak mam sie do niego odezwac i co powiedziec? prosze pomozcie radami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusiaaaaa
spotkaj się i porozmawiaj. Tylko rozmowa ci może pomoc. Powiedz mu to co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to zrobic zeby sie z nim spotkac? wczoraj napisal do mnie smsa po ktorym moge stwierdzam ze mu mnie brakuje i ze mu zalezy, ale kiedy ja do niego napisala to juz nie odpisal. nie wiem czy to duma czy moze boi sie ze mam jakis kaprys a ze za jakis czas znow zmienie zdanie> co zrobic zeby go upewnic ze mi naprawde na nim zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz w samym plaszczu
do jego pracy i na wstepie zrob mu laske a pozniej powiedz, ze nastepnego dnia przyprowadzisz kolezanke, powinno zadzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak pomyslalem
patrzac na twoj "problem" - zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli uwazasz ze stracenie kogos na kim zalezy jest zabawne, to wspolczuje 'poczucia humoru'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stracenie kogos -
idiotko, przeczytaj sobie co sama napisalas: Powiedzialam pewnemu facetowi, ze nic do niego nie czuje, ze dla mnie to tylko przyjazn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiesz ze sie docenia to co sie traci? i nie obrazaj mnie bo ja ciebie nie obrazam. troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istnieje drobna
roznica w zwrotach "stracic" a "wyrzucic" - dostrzegasz ja czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez gitare i zagraj mu pod oknem "o mój rozmarynie". To zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewentalnie jesli
nie skorzysta z ofery seksu z kolezanka, mozna zaproponowac przystojnego araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×