Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arletka AM

Pigułki GWAŁTU - chciałam ostrzec wszystkie dziewczyny!

Polecane posty

Gość Arletka AM

Temat ten znalazłam na ogólnym forum portalu o2.pl a ponieważ wydał mi się bardzo ważny dla kobiet i dziewczyn, dlatego postanowiłam go umieścić tutaj. Przestróg i ostrzeżeń w takich sprawach nigdy zbyt wiele... - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - DZIEWCZYNY! Naprawdę uważajcie na dyskotekach, w klubach, pubach a nawet w kawiarniach. 2 lata temu ja padłam ofiarą PIGUŁEK GWAŁTU. I wcale nie było w tym mojej winy. W klubie byłam z koleżankami i zgodziłam się, żeby nieznajomy starszy mężczyzna postawił mi drinka. TYLKO TYLE! Później nie pamiętam co się ze mną działo, podobno razem z nim wyszłam. Ocknęłam się następnego dnia koło południa w szpitalu. Byłam pobita i wielokrotnie zgwałcona Policja oczywiście szukała sprawców - bo okazało się, że było ich kilku, ale nawet nagrania z kamer w klubie nie pomogły. Od tamtej pory nie złapano ich chociaż mają ich DNA i chyba nawet odciski palców. DZIEWCZYNY! NAWET JEDEN DRINK OD OBCEGO FACETA MOŻE SIĘ ŹLE SKOŃCZYĆ, CHOCIAŻ DLA NAS TO NORMALNE ŻEBY PRZYJMOWAć DRINKI STAWIANE PRZEZ OBCYH! BŁAGAM WAS UWAŻAJCIE! Od tamtej pory sama staram się pomagać dziewczynom, które znalazły się w takiej sytuacji jak ja. Informować, działam w kilku stowarzyszeniach i uświadamiać. Niestety w internecie ludzie oferują sprzedaż takich tabletek i piszą jak je przyrządzić domowym sposobem. Tropimy takie strony i takich ludzi, ale nie zawsze się to udaje. Ostatnio znalazłam szokujący opis i reklamę takich pigułek na Polskim Onionforum w sieci Tor - znanym już chyba na tym forum z nieskuteczności działań naszej policji. (Dla tych, którzy nie wiedzą: Polskie Onionforum - Polskie forum w sieci Tor to duże forum w anonimowej sieci Tor, gdzie poruszanych jest wiele nielegalnych tematów). Czy mogłabym liczyć, że ktoś pomoże coś z tym forum zrobić i je zamknąć? Będę wdzięczna za nagłośnienie problemu, zgłaszanie sprawy do odpowiednich władz i pomoc. Informacja o sieci Tor: www.torproject.org Forum: http://l6nvqsqivhrunqvs.onion/index.php?do=main&level=28 (Na szczęście z normalnego internetu nie da się na nie wejść, trzeba mieć zainstalowaną sieć Tor) Bardzo liczę na Waszą pomoc. Pamiętajcie, że bezpieczeństwo nas wszystkich zależy także od nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję ci bardzo" CHOCIAŻ DLA NAS TO NORMALNE ŻEBY PRZYJMOWAć DRINKI STAWIANE PRZEZ OBCYH!" ale to nie jest dla mnie normalne !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wcale nie było w tym mojej winy. W klubie byłam z koleżankami i zgodziłam się, żeby nieznajomy starszy mężczyzna postawił mi drinka. TYLKO TYLE! gratulujemy głupoty :o to byla tylko i wyłącznie twoja wina :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski manikiur
Popieram poprzedniczki-głupota ludzka nie zna granic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwigalska
nie przesadzacie trochę? co jest złego w postawieniu kobiecie a nawet facetowi drinka czy piwa? co jest złego w kupieniu koledze czy koleżance hamburgera? nie przesadzajcie ludzie bo niedługo już do nikogo nie będzie można mieć zaufania... jak możecie pisać że wszystkich ludzi należy traktować jak przestępców, bo do tego się wasze komentarze sprowadzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski manikiur
od kolegi czy koleżanki nic ale od starszego nieznajomego faceta jak dla mnie jest, jeśli ktoś nie rozumie tej różnicy to coż...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helllllllo
No wlasnie... tylko puste laski przyjmuja drinki od nieznajomych. Innego wytlumaczenia na to nie widze. Przeciez to oczywiste ze facet nie postawi ci drinka za darmo!! Tylko zawsze cos chce w zamian! Dla niego przyjecie takiego drinka przez dziewczyne to tak jakby przyzwolenie na siebie cala! Znam inny przypadek z wakacji. Wszytsko dzialo sie w usa na programie work and travel.Dziewczyna poszla na dyskoteke, wyzywajacy ubior i pyskowki do innych spowodowaly ze ktos jej cos wsypal do drinka. Dziewczyna po pewnym czasie mocno spuchnela, myslala ze zostanie juz taka na zawsze. Do tego goscie ktorzy jej to swinstwo wsypali gonili ja jak tylko wyszla z dyskoteki. Ledwo co do domu dobiegla na bosaka. Cale szczescie nie zostala zgwalcona, ale nie obylo sie bez wizyty w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krytykantki zafajdane
Mojej siostrze takie cos zafundowal bardzo dobry kolega :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w puste jesteście. Jak zwykle najmądrzejsze pod słońcem- dziewczyna została zgwałcona ale to jej wina bo nieznajomy postawił jej drinka :o co tam gwałt.... Niedawno był reportaż w tv o dziewczynie co wyszła z b. dobrym kolegą na drinka i też jej czegoś dosypał i zgwałcił... nie ma reguły:o wiadomo trzeba uważać, nie dać się złapać na takie tanie chwyty jak "postawię ci drinka" ale stało się i nie ma co wyzywać od głupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega zafundował
więc można go złapać, i mu jaja urwać, a ta debilka autorka od obcego dziada, się nażłopała, i myślała, że na krzywy ryj się załapie i teraz ma żal do garbatego, że ma dzieci proste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francuski manikiur
oczywiście że reguły nie ma ale jednak kiedy stawia Ci drinka ktoś nieznajomy to wchodzisz w ryzykowną sytuację już niejako na własne życzenie, co do sytuacji że takie świństwo robi Ci ktoś znajomy to już opisać cenzuralnym słowami się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega zafundował
francuski napisał to samo co , tylko grzecznie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa była bardziej skomplikowana bo ona tylko urywki pamiętała a na policji potraktowali ją jak szmatę. Macie rację tylko co to zmieni , że ją się powyzywa od debilek..? czasu nie cofnie :o I tak ma traumę na całe życie i nauczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna, zdaje mi się napisała bardzo poważne ostrzeżenie, że nie zawsze wychodzi na zdrowie nażłopanie się na "krzywy ryj", policja o tym wie i raczej nie ma zamiaru głaskać i użalać się nad naiwną panienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilllllla
No właśnie ja też traktuję to jako mądre i poważne ostrzeżenie dla dziewczyn. Nic tak nie przekonuje jak czyjeś autentyczne przeżycia. Dlatego uważam że dobrze się stało że Arleta opisała tą historię. Ludzie mają dobre serca ale czasem są zbyt łatwowierni, szczególnie kobiety. Dlatego trzeba prowadzić kampanie społeczne i ostrzegać ich przed takimi sytuacjami. Nie rozumiem tylko dlaczego policja nie zajęła się jeszcze tym forum o którym napisała Arleta a na którym są ogłoszenia sprzedaży takich tabletek i instrukcje jak je zrobić domowym sposobem. To jest na pewno przestępstwo i władze powinny się tym forum zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka AM
Małe uaktualnienie. Na to Polskie Onionforum da się już wejść z normalnego internetu przez bramkę: http://l6nvqsqivhrunqvs.tor.theinfo.org/?do=main&level=28 DZIEWCZYNY! NAWET JEDEN DRINK OD OBCEGO FACETA MOŻE SIĘ ŹLE SKOŃCZYĆ, CHOCIAŻ DLA NAS TO NORMALNE ŻEBY PRZYJMOWAć DRINKI STAWIANE PRZEZ OBCYH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrywacz na drinki
Drinki od nieznajomych facetów ZA_DARMO przyjmują tylko prostytutki i cichodajki. Przecież wiadomo nie od dziś, że postawienie drinka samotnej kobiecie w dyskotece wiąże się z zaproszeniem do sexu i z AKCEPTACJĄ tego faktu przez kobietę. Jak laska nie chce sie ruchać to niech nie naciąga mężczyzn na drinki tylko płaci własną forsą. Później niech się nie dziwi, że chcemy ją dymać i jest wielka draka o gwałt, a to baby są same sobie winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rossmanach i każdej aptece można kupić wykrywający substancje ghb w napojach, kosztuje ok 10 zł, a może nam tyłek uratować, wiec przed impreza warto sie zaopatrzyc w takie cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treodor
Tośka ale po co chodzisz po dyskotekach z prubnikiem pigułek gwałtu? Czemu pijesz drinki na cudzy koszt? Nie prościej kupić sobie drinka za własne i napierdolić się za własne? Po co te wykrywacze? Trzeba zacząć od własnej uczciwości i nie naciągać ludzi na pieniądze albo pić za jego i dac dupy jak bozia przykazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derek4433
tak ,ale mozesz sobie kupic za swoje pozniej sie troche wypije jacys faceci sie dosiądą do was nawet nie zauwazysz i tez cos moga wsypac.to jest moment,najlepiej jak sie wychodzi do toalety to zeby ktos ze znajomych pilnowal drinkow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto powiedział, że chodzę z próbnikiem, napisałam tylko, że takie rzeczy są dostępne w sprzedaży, a to wielka różnica, jak idę na imprezę to tylko w zaufanym towarzystwie, które jak widzi, że coś się dzieje to reaguje, tak jest najlepiej, bo idąc z przyjaciółką, wie się najlepiej jak druga osoba reaguje po alkoholu, a pozatym to można wrzucic tez do wody, soku i każdego innego napoju. A dlaczego laski przyjmują drinki od nieznajomych- cóż jak te biedne żuczki mają zacząć rozmowę z nieznajoma laską???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treodor
Ale po co sie upijać w takim razie? Czy przyzwoita dziewczyna musi chodzić w wieku kilkunastu lat zalewać się wudą? Przecież wiadomo nie od dziś, że na dyskoteki chodzi się po to żeby załapać sex partnera, a chodzenie tam w celu innym to proszenie sie o niechciane sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treodor
Tośka Jak zacząć rozmowę? No podejść i zapytać czy chcą się bzykać i tyle :-) Jak żuczek jest w wyzywającym stroju z wudką w ręku to czego innego sie spodziewać? Tylko tego, że przyszła na bzykanie ale nie, one wolą naciągnąć na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KapiShon
Jest wiele lasek kturym nie trzeba wsypywać żadnych pigółek gwałtu i jak się dosiadasz to od razu wiadomo po co przyszła. Najgorsze są te naciągaczki ale to też nie upowarznia do wsypywania pigółek. Je trzeba wytatułować na czole żeby je omijać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co sie upijać w takim razie? Czy przyzwoita dziewczyna musi chodzić w wieku kilkunastu lat zalewać się wudą? Przecież wiadomo nie od dziś, że na dyskoteki chodzi się po to żeby załapać sex partnera, a chodzenie tam w celu innym to proszenie sie o niechciane sytuacje. - jak chcesz takie bzdury wypisywac, to najpierw sie pisac naucz, pisząc omjżuczkach pisałam o takich biedactwach jak ty, a do dysokoteki nie chodzi sie tylko po to żeby załapać sex partnera, a chodzenie tam w celu innym to proszenie sie o niechciane sytuacje. ja chodzę żeby się pobawić, potańczyć , spotkać ze znajomymi i wcale nie muszę się upić żeby sie dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
treodor Tośka Jak zacząć rozmowę? No podejść i zapytać czy chcą się bzykać i tyle ode mnie za takie hasło wyłapał byś w ryj i jeszcze kilka kopów wyłapał, jak zaczął byś sie rzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacoń
Na dyskotekach są ustalone gesty i wygląd. Jak laska przychodzi sama czy z koleżanką na ruchanko to trzyma prawą rękę w kieszeni gdy widzi, że facet na nią patrzy. To jest zachęta właśnie. Ale jak wyjmuje rękę i krzyżuje palce to znaczy żeby się nie dosiadał. Podobnie jest z facetami. Czy wiecie gdzie jest opisana ta dyskotekowa mowa ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×