Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracusia

pani do sprzątania okolice Wieliczki

Polecane posty

Gość pracusia

witam, wróciłam ostatnio do pracy i nie mam czasu ani siły nawet palcem kiwnąć jak wracam do domu.. szukam jakiejś uczciwej pani, najlepiej z okolic, aby raz w tygodniu ogarnęła nasz domek głownie chodzi o powkladanie rzeczy na swoje miejsca, odkurzanie, scieranie kurzy, mycie kuchni, podłóg i łazienek, czasem okna i troszkę prasowania głównie ubranek dziecięcych jest ktoś chętny? moja proponowana stawka to 10 zł /h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko ogarniecie
a sami nie mozecie rzeczy w swoje miejsca ukladac?Sprzatanie to nie ukladanie po kims rzeczy No i 10zl za godzine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracusia
jak bedzie w domu porzadek to po co mi pomoc domowa? zeby tylko odkurzaczem przeleciec? uwazam tez ze 10 zl to bardzo duzo. przy 7 godzinach dziennie masz 350 zl na tydzien /weekendy wolne/ a na miesiac wychodzi to 1400 no to chyba nie jest malo? w sklepie sie wiecej nacharujesz i nadenerwujesz a dostaniesz nie wiecej niz 1000, a jeszcze w soboty i niedziele ci kaza przyjsc, nie szalejcie tak z tymi cenami. kazy by chcial zarabiac miliony, ale nie w kazdej branzy jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to tylko ogarniecie
aha potrzebujesz codziennie taka pomoc domowa.Teraz rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S-p
to spróbuj pracować cięzko w takim tempie przez 8 godzin, czy dasz rady to wtedy ocenisz czy to tak dużo pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pracusi
czy Twoja oferta jest nadal aktualna, gdyż jestem nią zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×