Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DSsadadaa

70cm pod biustem, 92 w .. Jaki to rozmiar stanika? Best Bra pomoz.

Polecane posty

Gość DSsadadaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chetnie sie dowiem
podobnie, ale troszke inaczej ja mam z kolei 73 i 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie
70 i 92 to rozmiar 70E a 73 i 90 to 70D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chetnie sie dowiem
uuu, chyba za duze, ja to obstawialam, ze autorka tematu ma 70 c lub d. ale i tak problemem, ze rzadko w ogole wiadc staniki 70...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chetnie sie dowiem
DSsadadaa, a jaki nosilas dotad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chetnie sie dowiem
a te 73 pod biustem to sie zaokragla do 70, a nie do 75? ja szczerze mowiac w sklepach 65 nigdy nie wiedzialam, a jesli 70 to tylko a i b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie
Tak, zawsze zaokr. w dół, najlepiej jeszcze jak jest 70 to kupować 65 ponieważ biustonosze zawsze sie naciągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sie
Pod biustem mierzymy ściśle i na wydechu, a biust luźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wymairach 70/92 powinnaś na początek spróbować brytyjskiego 65F(30F), ale w wielu modelach pewnie będziesz potrzebowała mniejszego obwodu - wtedy szukaj 60G (28G). Dużo zależy jeszcze od Twojej indywiduanej ściśliwości - wszystko wyjdzie w mierzeniu :) 73/93 - obwód 65 powinien być w wielu wypadkach dobry, więc tak jak poprzedniczka próbuj 65F brytyjskiego (polskie 65H). Obwód stanika musi być o co najmniej 5 cm mniejszy niż to, co ciasno i na wydechu zmierzymy pod biustem, bo biustonosze są robione z bardzo rozciągliwych materiałów (niektóre staniki z 70 na metce potrafią spokojnie naciągnąć się do 90 i więcej cm, więc nie ma szansy by utrzymały biust dziewczyny mającej pod biustem mniej niż 80 parę cm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
best bra Ty masz chyba pomieszane w głowie. Ja mam w biuście 93 cm, pod biustem 78 cm. Kupiłam stanik, który miał w obwodzie 75 cm i myślalam, ze się w nim uduszę !!!! Po ściągnęciu miałam ślady, w końcu odparzyłam skórę do tego stopnia, że podarowałam sobie noszenie stanika przez 3 dni !!!!! Dobrze dobrany stanik ma być jak druga skóra i ma być zupełnie niewidoczny, a nie pić w skórę jak żelazny pancerz !!!!!! Nie będę się katować, tylko dlatego, że może sie rozciągnie za pół roku, a może nie..... Wiem, wiem, zaraz napiszesz, że lepiej jakbym kupiła taki który ma w obwodzie 70 cm...... tere fere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za komplement, miło mi... A miseczka jaka była przy tym obwodzie? Ja mam pod biustem 77 cm, spokojnie noszę 65 z wielu modeli, a o markach typu Triumph, Samanta, Konrad i inne popularne zapomniałam, bo ich 70 są na mnie za luźne, a 65 nie mają. I owszem, stanik zostawia mi odciśnięte ślady - tak samo jak ściągacz rajstop, skarpetek, spodnie, poduszka rano... I co, mam goła chodzić z tego powodu? Albo spać lewitując? Stanik, który nie zostawia śladów to biustonosz, który wisi w pustce i noczego nie podtrzymuje - równie dobrze możesz chodzić bez, różnicy nie będzie, biust będzie obwisał jednakowo. Owszem, zgadza się - te ślady to nie mają być bolesne, krwawe pręgi znikające po 3 dniach, ale odciśnięty obwód, szew, zarys fiszbin jest absolutnie NORMALNY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam żadne ślady nigdy po niczym nie zostają i po staniku też nie będą. A no i rozstaw miseczek..... Chyba logicznym jest, ze nie każda kobieta ma tak samo rozstawione piersi i rozstaw miseczek w staniku zależny jest od tego jaki mam on obwód. Ja mam szeroko rozstawione piersi i przy obwodzie 65 to moglabym sobie włożyć do tych miseczek za przeproszeniem po pół cycka ze środka, a resztę wsadzić pod pachę i tak chodzić :P Ech mądrości straszne, szkoda tylko, że jakoś na mnie się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anawista
Próbuję sobie wyobrazić biustonosz, w którym chodzisz i wybacz - nie mogę! :D Logiki żadnej w Twojej pisaninie nie ma ;) Natomiast Twoje "szeroko rozstawione piersi" to efekt noszenia źle dobranego biustonosza. Właściwym szybko poprawiłabyś kształt swojego biustu. Mówię to z własnego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne koronkowe 75B i nic mi pod pachę nie wpada OK? Z tymi radami dotyczącymi doboru rozmiaru staników jest tak, jakby mieć w pasie 65 cm a próbować się wbić w 58 i wmawiać sobie, że od tego talia wyszczupleje :P :P Ludzie przejrzyjecie na oczy!!!!! Nawet jak ktoś się urodził z małym A, to C nigdy z tego nie będzie, choćby załozył stanik, który ma 55 cm w obwodzie :D :D Heh, ale się ubawiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się zdecyduj kobieto. Najpierw piszesz, że Ci obwód 75 zrobił kuku, a potem, że nosisz 75B i jest na Ciebie dobre (ciekawe, bo miseczka powinna być za mała o co najmniej rozmiar). Nie chcesz zrozumieć - nie musisz. Przyswój jedynie, że nie ma czegoś takiego jak \"małe A\" ani C - litera bez obwodu nic nie znaczy, i 80A ma sporo większą objętość od 65E np. I każda z nas może swój biust opisać co najmniej dwoma różnymi rozmiarami (np. przy wymiarach 80/95 byłoby to 75D i 70G), bo staniki różnią się rozciągliwością. Jak się kupuje rozciągliwszy to oczywiste, że należy przeliczyć miseczkę - ale od tego przecież biust mi nie rośnie (jedynie lepiej wygląda co najwyżej, bo zamiast płaskiego \"talerza\" 80B jest zebrany w zgrabnym wypukłym \"kubeczku\" 70G) :D I też się ubawiłam Twoją\" logiką\", wg której zmiana biustonosza na taki z inną literką i liczbą ma powodować wzrost piersi LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż trzeba spróbować
Moje pierwsze 60DD (poprzednio 70B) po miesiącu jest na tyle luźne, że go w ogóle nie czuję. A pierwszy dzień - myślałam, że ducha wyzionę! :-) Wytrzymałam tylko 2 godziny!Moje wymiary dla ciekawych- to 68/82.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chetnie sie dowiem
a gdzie wy znajdujecie takie obwody (70 i poniżej)? tylko w drogich, markowych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja także mam pytanie
to ja też mam w takim razie pytanie. w biuście mam 91cm (mierzone luźno, bez stanika, w staniku 90cm), pod biustem 73-72 (zalezy jak mocno ścisnę :P) z kalulatora wyszło mi, że powinnam nosić rozmiar 65H (polskie) lub 65F (brytyjski). I teraz mam problem, ponieważ stanik kupić muszę w miarę szybko, niedawno schudłam i te które mam robią się powoli nieodpowiednie. Czy biorąc pod uwagę fakt, ze zamierzam schudnąc jeszcze kilka kilogramów (a to zajmie mi trochę czasu) mogę kupić stanik w tym rozmiarze z kalkulatora? Czy próbować czegoś mniejszego? I jeszcze jedno - moje piersi są mało jędrne, niestety, czasem zwyczajnie źle leżą w stanikach mniej zabudowanych, kołyszą się itd. Jakie modele byście polecały? A i są szeroko rozstawione, czy faktycznie stanik moze wpłynać na to, że nabiorą ładniejszego kształtu i troche sie podniosą? Czytałam o tym kilka razy ale jakoś nie mogę uwierzyć, ze to mogłaby byc prawda, a byłoby cudowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie w takich drogich - często tańsze niż Triumph czy Samanta (i o lepszej jakości przy tym). ;) Zerknij na nasz wątek oszczędnościowy: http://tnij.org/cht9 Zajrzyj też na blog \"Stanikowe sklepy\" :) == Tamari, zacznij od spróbowania czegoś w rozmiarze 65 (30)B lub 60 (28)D – powinny to być miękkie staniki na fiszbinach (bo tylko w stanikach nieusztywnianych można dostrzec wyraźnie ewentualne problemy). Przyda Ci się pewnie ten wątek: http://tiny.pl/6dhf (jak i w ogóle lektura Lobby Małobiuściastych :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 DD? nie za ciasno mi bedzie? polec mi jakies dobre firmy ale ie mega drogie jak mozesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytająca z 72/90, mierz spokojnie 65E/F a w rozciągliwszych 60FF/G brytyjskie (dobrze, jakbyś właśnie zamówiła te sąsiadujące rozmiary, jesteś blisko granicy miseczek). Stanik powinnaś kupić na obecne wymiary - podczas odchudzania biust będzie potrzebował dobrego podtrzymania. Zmienisz, jeśli wraz ze stratą kilogramów zajdzie taka potrzeba :) I tak, dobry biustonosz poprawnie podtrzymujący biust pomaga poprawić stan piersi – poczytaj wątek „co mi dała zmiana rozmiaru stanika na właściwy” na Lobby Biuściastych, tam wiele dziewczyn pisze o takich doświadczeniach :) == Tamari, 60D na razie (60DD z małomiskowców typu Freya Eva). Ciasno być nie powinno - staniki się spokojnie rozciągają o te kilkanaście cm. Ale jeśli się boisz to zacznij od obwodu 65 (tylko w 65B możesz mieć mniejszy wybór). A w kupnie czegoś niedrogiego pomoże ten wątek: http://tnij.org/cht9 (śledź też oba Lobby - dziewczyny często donoszą o promocjach czy okazjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję na allegro
z zagranicznych stron nie chcę, w "normalnych" sklepach nie ma - a na allegro można trafić na fajne i niedrogie. Najgorzej dostać 60D.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja także mam pytanie
do best-bra bardzo dziękuję Ci za odpowiedź! :) Tylko jeszcze w takim razie mam pytanie - wzięłas pod uwagę mój obwód biustu w staniku, myslałam, że mierzy się w staniku i bez i pod uwagę bierze sie większy rozmiar, tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak jest, przepraszam, umknęło mi że podałaś dwa pomiary :) W takim wypadku to raczej ta większa miseczka powinna Ci pasować (lekki luz może być jeśli z biustu niewiele chudniesz - przyda się na ewentualną migrację) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia35
a jaki powinnam nosić rozmiar przy wymiarach 77 pod biustem i 88 w obwodzie? pomózcie pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkasia35
i od razu zapytam gdzie w warszawie mozna kupic taki stanik do 100? przez neta dla mnie odpada, nei mam kasy zeby ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×