Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cytryncia27

Szukam zespolu z profesjonalnym zestawem instrumentów

Polecane posty

Gość cytryncia27

Szukam zespolu na wesele- z profesjonalnym zestawem instrumentów np. gitara, perkusja, sakosofon czy skrzypce....Wesele Warszawa lub okolice...Piszcie:malasyrenka@o2.pl albo tu...Dzieki(termin r.2010).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesjonalny, wg ciebie, to zespol ktory ma w/w instrumenty tudziez instrumentalistow? mierzysz "profesjnalizm" instrumentarium? oczywiscie prowokacja, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
:/ ja wiem o co autorce chodzi. znam jeden coctail. ttylko za chiny nie potrafie sobie przypomniec jaka strone mieli. graja na weselach , studniowkach jak i na jakichs mniejszych koncertach z ktorych tez foty mieli na stronie. w domu jak zajade to poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wiem, o co chodzi autorce. z tym ze profesjonalista mozna byc nie posiadajac umiejetnosci gry na w/w instrumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryncia27
CHodzi mi oczywiscie o muzykow- a konkretnie o to by muzyka i podklady po piosenek nie lecialy wylacznie z keyboardu i gitary, aby muzyka miala brzmienie prawdziwych instrumentow-nie ich brzmienia ukrytego w keyboardzie, chodzi mi o profesjopnalnych muzykow z profesjonalnym brzmieniem plus wokal oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz do tego profesjonalna sale? taka, ktora nie znieksztalca dzwieku, nie powoduje odbic (ktore np. perkusja lubi serwowac), w ktorej muzyka nie zabrzmi jak przefiltrowana przez cynowy kubel? o tym warto pomyslec, zanim zacznie sie szukac zespolu w pelnym skladzie instrumentalnym. inaczej to cale twoje "poszukiwanie profesjonalnego zespolu" spelznie na niczym. btw. jestem akustykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slapaw
wejdź sobie na strone zespołu euforya band z legnicy. Super graja, ale ,mnie niestety na nich nie stać ::((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryncia27
A ile kosztują?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryncia27
Domyslakam ze ze do dobrego brzmienia trzeba odp sali, ale nie oczekuje cudow tylko troche wyzszego od przecietnego poziomu-tzn nie podklad z keyboardu i wszystko na jeden takt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może rozwazysz dj ? bo forumowy akustyk ma rację. \"dobry\" zestaw instrumentow przy kiepskie akustyce moze wyjsc gorzej niz klawisze.. Ja miałam dj i nie załuję! Przynajmniej nikt nie fałszował ;) Zespołom jako muzykolog nie ufałam. Chociaż słyszałam jeden na weselu sąsiada, we skrzypcami etc. i był niezły, tylko nie mam pojęcia jak sie nazywa. Cos mi się obiło o uszy ,ze gra czasem w jakiejs knajpie przy muzeum etno.. w W-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke generalizujesz. zarowno wsrod zespolow korzystajacych z podkladow, jak i tych o tradycyjnym skladzie, mozna znalezc profesjonalistow jak i partaczy. nie zamykaj sie na "dyskietkowcow" - tym bardziej, ze wiekszosc mlodziezy, ktora pojawi sie na twoim weselu, ma uszy przyzwyczajone do oryginalnego wykonania. na jedno kopyto moze grac kiepski perkusista. dobrych zespolow jest parenascie. siekba cos o tym wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani kasiu (mam sentyment do tego imienia) dobrych zespolow tez jest kilka :) trzeba tylko poswiecic troche czasu, by takowe znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasu. wierz mi, dobre zespoly nie zawsze biora duzo pieniedzy. nie mierzmy profesjonalizmu gaza, jaka zgarniaja kapele (nie tylko weselne) ;) kilka lat temu, jeden ze znanych metalowych zespolow (iron maiden czy metallica - nie pomne nazwy) wracajac z koncertu, "zlapal gume" na wiejskiej drodze gdzies w polsce. pomogli im ludzie, ktorzy niedaleko od miejsca "wypadku" robili wesele. oczywiscie muzycy zostali zaproszeni na impreze a co wiecej, zagrali godzinny koncert w nieco bardziej tanecznych rytmach. to tak na marginesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to , że zespół składający sie z kilku muzyków, grających na kosztownych instrumentach będzie siła rzeczy droższy niż duet wokal + klawisze. I droższy niz dobry dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kilka lat temu, jeden ze znanych metalowych zespolow (iron maiden czy metallica - nie pomne nazwy) wracajac z koncertu, "zlapal gume" na wiejskiej drodze gdzies w polsce. pomogli im ludzie, ktorzy niedaleko od miejsca "wypadku" robili wesele. oczywiscie muzycy zostali zaproszeni na impreze a co wiecej, zagrali godzinny koncert w nieco bardziej tanecznych rytmach. to tak na marginesie " Czemu mnie tam nie było........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie kumam,ale się zgodzę,że trudniej jest z akustyką dla grającej kapeli na żywo...jednak nie jest to coś,nie do pokonania.Dobrze nagłośnione gary+doświadczony perkusista/nie egoista/ to klucz do dobrego brzmienia...nawet w beczce/z tą beczką to żart/:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryncia27
Gdyby ktos znal taki zespol...prosze o namiary..Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarek1
Wszystkie wspomniane wymagania spełnia zespół BackGroup, www.backgroup.pl grają super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×