Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nieromantyczna

nadmierne wypadanie włosów

Polecane posty

Gość nieromantyczna

Kochani, piszę z prośbą o radę. Uzywałam juz wszytskiego poczawszy od odzywek kupowanych w sklepach kosmetycznych, po te robione w domu(żółtka drożdze itp) tych kupowanych w aptekach po robionych specjalnie na recepty dermatologa i wielkie nic, włosy jak wypadały tak wypadaja i z przereniem obserwuje ze jest coraz mniej i mniej, dodam jeszcze ze wszytskie badania tez wykonalam i wszystko jeest w porzadku, jaka moze byc przyczyna, jak zahamowac wypadanie wlosow, czy ma ktos dobra rade???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczki gora
genetyka moja droga. przykro mi ale nic na to nie poradzisz ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
w takim tempie to strace wlosy juz niedlugo. genetyka?? nie rozumiem? moi rodzice maja piekne geste wlosy, tez mialam moze nie tak geste jak oni ale teraz to juz prawie trzy na krzyz, poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxlandi
jesli wypada ci 100 na dzien to tak podobno moze byc, one zaraz odrastaja, ja tez mam slabe i tez szukam jakiegos cud-kosmetyku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
i zelazo w normie i cala reszta, nie wiem ile ich wypada, ale sa wszedzie w samochodzie, w poscieli, w calym mieszkaniu odkurzam codziennie, widze po tym ile mam na glowie jakies marno siano, sa zdrowe lsniace ladne ale cholernie ich juz malo, uzywam teraz odzywke do skory glowy zakupiona w aptece WAX, niby troche lepiej ale jest ich coraz mniej ;((( co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
nikt nic nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaaaa
Nafta kosmetyczna+olej rycynowy+żółtko. Witamina B komplex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azaaaa
Witamina B komplex i 1 tab. multiwitaminy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.ceneo.pl/638461 VICHY DERCOS AMINEXIL SP94 Kuracja przeciw wypadaniu włosów dla kobiet 12szt plus 6 ampułek gratis można kupić od 120zł widziałam reklamę w TV ;p wydaje mi się, że skuteczne.. stosowałam różne kosmetyki Vichy i muszę powiedzieć, że byłam bardzo zadowolona.. ;) może warto spróbować..? ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooość
Na pewno musisz się czym prędzej udać do lekarza specjalisty bo problem może się nasilać tak jak było w moim przypadku, a co do leków to chyba gdzieś na http://lysienieKobiet.com.pl/ widziałam takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Przyczyn jest mnóstwo a też nie wszystkie są do końca znane. Jeszcze polecam Ci udać się do trychologa bo nie wiem jakie badania robiłaś nie opisałaś tego a trycholog robi badania mikro kamerą :) https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donatta
Musze sie zgodzic co do suplementacji. Sama wiem ze działa i ze efekty są fajne jesli chodzi o BioSilice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak długo brałaś zanim zobaczyłaś efekt?? próbowałam różnych odżywek ale efekt mizerny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_77
żadnych chemiczny aptecznych suplementów walczyłam z wypadaniem przez lata i nic nie działało poza wydaniem kupy kasy Ze wzgl. zdrowotnych musiałam pić soki domowe z sokowirówki i ze zdziwieniem po 1-2 miesiącach zauważyłam, że nie wypadają mi włosy a nic poza tym sokiem nie robiłam. I wyszło tanio a przede wszystkim skutecznie co mnie zaskoczyło. Codziennie robiłam sok w sokowirówce z: - 5 marchewek - 1 pietruszki - jednego buraka całego - kawałka selera 1/2-1/4 - całego pęczka pietruszki natki - całego pęczka koperku I codziennie 1 szklankę takiego soku z w/w warzyw. Smak lekko gruszkowy. Po za tym kiełki z lucerny - bomba witaminowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYc moze przyczyna wypadania wlosow moze byc tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jakiś czas temu zaczęły strasznie wypadać włosy, aż się pojawiły łyse prześwity na głowie. Zrozpaczona poszłam do dermatologa i kazał mi brać biotebal czyli lek z biotyną. Kuracja trwała kilka miesięcy, ale było warto, bo nie tylko zahamowało się wypadanie włosów, ale w łysych miejscach pojawiły się baby hair i teraz już sobie pięknie rosną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skania695
Nadmierne wypadania włosów może mieć mniej i bardziej poważne przyczyny, dlatego nigdy nie można tego lekceważyć. U mnie badanie pokazało, że zaraziłam się nużeńcem. Zaraz zaczęliśmy to leczyć. W czasie trwania leczenia pomogła mi strona nuzeniec.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcelinka
Same odzywki czy Biotebal na nic wiem bo sama stosowałam. Polecam mezoterapię na wypadanie włosów http://www.vita-derm.pl/mezoterapia efekty nie są szybko ale są. Wykonała 5 zabiegów po 3 było naprawdę widać nowe włoski, a stare przestały wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś bardzo wypadały bardzo włosy, koniec końców użyłam specyfiku z tej strony: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com moje włosy wróciły do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×