Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ding dong

_________Kobiety w ciąży- pojakim czasie robiłyście test?_________

Polecane posty

Gość ding dong

Ile po stosunku, o jakiej porze dnia, no i czy wynik prawidłowy :) Piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w ciąży od 10 dni już nie jestem :D ale test robiłam. to był 35 dzień cyklu, jakieś 7 dni po terminie okresu i 32 dni od ostatniego stosunku. wynik pozytywny i teraz mam ślicznego synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
a robiłaś test rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
ja robilam pierwszy rano-2 krechy. potem bylam w takim szoku ze robilam jeszcze 3 razy ale w ciagu dnia tez 2 krechy:) jest teraz coreczka:) mozesz robic w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy pozytywny z jaśniutką drugą kreseczka wyszedł mi 12 dni po zapłodnieniu, robiłam go wieczorem, PreTest... rano na innym teście kreska była już wyraźniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
a jaaaaa- a ile czasu minęło wtedy od stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
Shila- czyli niecałe 2 tygodnie po stosunku, tak? I wyszedł wieczorem pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata 36767
ja robilam dwa dni po spodziewanym okresie, pozno wieczorem, wyszly dwie kreski i teraz jestem juz w 7 miesiacu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
czyli jak robiłam test 4,5 tygodnia po stosunku wieczorem i wyszedł negatywny, to moge być już spokojna? Wcześniej też robiłam jeden- 2 tygodnie po stosunku, po południu- nic nie piłam cały dzień- ale to pewnie było za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata 36767
a ile bylas po dniu okresu jak robilas test? ale raczej mozesz byc spokojna bo testy czesciej sie mysla w druga strone, jezeli wyszedl ci negaty to w ciazy ne jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
bylam już wtedy po okresie, który normalnie przyszedł, trwał 5 dni, ale miałam dziwne bóle brzucha, więc zrobilam wtedy ten drugi test. Wyszedł negatywny i to było ponad miesiąc temu, a wątpliwości pozostały nadal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
aha no i było to 4,5 tygodnia od ostatniego stosunku, a test robiony byl ok godz. 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 1 ciazy test robilam na ok 3-4 dni przed spodziewana @ i wyszedl cien cienia drugiej kreski, test robilam z samego rana w drugiej ciazy test zrobiony ( i tu wersje sa dwie bo mialam nieregularne @ ) albo w dniu @ albo dwa dni po , zrobiony wieczorem dwie wyrazne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży robiłam jakieś 2 tygodnie po spodziewanej miesiączce, po południu- wynik pozytywny, prawidłowy. W drugiej tydzień po spodziewanej miesiączce, po południu- wynik pozytywny, prawidłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ding dong - tak dokładnie 12 dni po stosunku i owulacji - miałam owulacje wywoływana lekami stąd dokładnie wiem, kiedy miałam co do dnia... test zrobiłam ot tak z głupia, nie spodziewając się, że już cokolwiek pokaże, ok. godziny 18... w Twoim przypadku raczej nie ma się co martwić, raczej ciąża Ci nie \"grozi\"... dla pewności i spokoju ducha możesz zrobić test z porannego moczu ale na pewno nie jesteś w ciąży...po tylu dniach test już by wyszedł... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ding dong
mialam 2 okresy po ostatnim stosunku, test negatywny- moge się chyba uspokoić? tylko skąd to pobolewanie w brzuchu? :( byłabym jużna koncu trzeciego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno możesz być spokojna jeśli chodzi o ciążę... test by wyszedł pozytywny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×