Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla mamusiaa

najpiękniejsze imiona kobiece

Polecane posty

Gość a moze poprostuu
Zosia?:) wedlug mnie sliczne kobiece imie. a wedlug was? chce tak dac dziecku na imie. teraz duzo zos ale po prababci bym chciala dac. Zosia - zawsze mi sie bedzie kojarzyc z 'panem tadeuszem' - Bachleda - Corus i ta jej haleczka, warkocz i pole kwiatow. Piekne imie napraawde. a pozatym Zofia - dla doroslej kobiety - Krolowa Zofia Bona. slicznie. choc mam dwie kolezanki Zofie i mimo ich wieku - jedna okolo 30 druga 45 - zawsze beda Zosiami :) a nie Zofiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microcosmos
Mnie Zosia absolutnie nie podoba się. Kojarzy mi się z polską wsią... Jakoś niedobrze. Poza tym ogólnie nie lubię imion takich staropolskich. Żadne Marysie, Zosie, żadni Antosie, Ignasie, Franki, Janki... etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze poprostuu
mi tez nie. ale Zosia i Franio to dwa wyjatki. teraz okropnie duzo Zos.. w przedszkolu syna na 26 dzieci - 7 zos :( dlatego troche poczekam z corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość microcosmos
No tak- teraz jest moda na tego typu imiona. U mnie w rodzinie same Janki, Zosie, Antosie, Marie etc Ja swoją córkę nazwałabym najpewniej Lena :) Jakoś tak przemawia do mnie to imię i budzi, nie wiem dlaczego w sumie, pozytywne emocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felsławski
wyłacznie daria, bo to najpiekniejsze imie. Zreszta wszystkie darie to cud kobiety......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na imię mi
Ja mam na imię Emilia Julia. Kocham obydwa te imiona. Mama podobno chciała nazwać mnie Celina (brrr). Szukała imion niepospolitych. Udało jej się. W podstawcówce, w szkole średniej ani nawet na studiach nie spotkałam innej Emilki rówieśniczki. Teraz to imię jest bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi,.,'
Emila, bardzo ładne imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chciałabym
przypisywać charakteru pod imię, ale jakoś tak się złożyło, że Magdy nie prowadzą się zbyt dobrze. Mało tego jedna moja przyjaciółka Magda jak poszła do spowiedzi i ksiądz zapytał się jej o imię, jak je usłyszał, to stwierdził, że imię wszystko tłumaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie magdy
piszesz o Magdach, Lenach czy Magdalenach bo kazde z tych imion funkcjonuje jako odzielne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia i Wanessa ostatecznie
Juliai Maja alelJulia i Oliwia są najbardziej oklepanym imieniem teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście znam
5 dziewczyn o imieniu Magdalena i wszystkie to fajne dziewczyny :) Nie lubię kiedy ktoś generalizuje i uznaje, że wszystkie Anki, Kaśki albo Emilki to dzi*ki ;) Moim zdaniem to ( że któraś jest "popularna" :D ) jest raczej cechą charakteru niż imienia :D ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia i Wanessa co myślicie
jestem w ciąży i mam dylemat które?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 854455211
Zosia? wedlug mnie sliczne kobiece imie. a wedlug was? wiocha i obornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 854455211
Tylko Daria. Nie ma ładniejszego imienia.Wszystkie inne to tylko marne imitacje czegoś pięknego. daria to dobre imię dla psa/suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 854455211
Daria to mi się kojarzy ze z imieniem Darek.W sumie fajne imie dla feministki/lesbijki/chłopczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedną se...
Gdyby imię miało byc odzwierciedleniem osobowości to wśród mężczyzn mielibyśmy samych Zdradziwiszy, Egoistronow, Kurwystianow no i nielicznych Prawiczyslawow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 21 lat i tez nie bylem
Jak bede mial corke to nazwe ja, hermenegilda :) Syna nazwe Indefons.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 21 lat i tez nie bylem
Gdyby imię miało byc odzwierciedleniem osobowości to wśród mężczyzn mielibyśmy samych Zdradziwiszy, Egoistronow, K**wystianow no i nielicznych Prawiczyslawow Hehe :) uwazaj z tymi generalizacjami, bo zaraz to forumowe prawiczki wezma na powaznie i zaczna sie klocic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 854455211
NELLI24 Ariadna, Sofia ,Aurelia, Adrian, Sofa, Aureola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polki dla czego zapożyczacie imiona?Dla czego nie szanujecie własnych tradycji???Przecież w Pl też mnóstwo imion do wyboru-POLSKICH!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 21 lat i tez nie bylem
Neli to idiota jest forumowy, jego post z innego tematu :) "854455211 cvxxcvxcvxc, ładna jesteś ? Jeżeli nie to przegrałaś życie i nikogo nie znajdziesz z wyjątkiem jakiś leszczy bez jaj przypominających bardziej cioty niż facetów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na imię Jagoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula/ Urszula
Piękne imię! Dlaczego nikt nie proponuje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja, Julia, Jagoda, Róża
mi się podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Idealistkaa
co druga dziewczynka ma teraz na imię Sara, Nadii tez pełno a Tola to imię mojego psa ;) poza tym na wschodzie to jest imię męskie, trochę to niewygodne dla dziecka, jakby zechciało tam kiedyś pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżyna, Borówka, a dla chłopca Melon lub Tatarak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×