Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawy facecik

Prostata

Polecane posty

Gość ciekawy facecik

Jestem w wieku zawałowym, czyli po 40-stce i często sikam w nocy. Budzę się, sikam, wietrzę pokój, piję wodę mineralną z sokiem malinowym, idę spać i za kilka godzin powtórka. Strumień moczu ciągły, nawet na odległość 4. stóp. CZy to musi być wskazanie na przerost prostaty, czy to taka uroda zdrowego organizmu( na rowerze uzyskuję 58km/h, na nartach 80km/h), który często z moczem usuwa toksyczne metabolity? Proszę o komentarz mężczyzn mających podobny problem, lub faktycznie przerost prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie...
a jak u Ciebie z wytryskiem nasienia? Jak dużo spermy ejakulujesz i z jaką siłą? Określ wytrysk nasienia w cm. Ponoć zdrowy 20-latek strzela spermą o objętości 5ml na odległość 70cm Musisz wiedzieć, że prostata produkuje właśnie zawiesinę dla plemników, by mogły przeżyć w pochwie aż 48h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnęter
a ja nie mam jednego jądra a nie mam też prostaty, w związku z tym nie strzelam spermą, ale mam suchy orgazm. Czy jest tu ktoś po operacji prostaty i który uprawia ze skutkiem seks? Ponoć orgazm męski nieodłącznie związany jest z wytryskiem nasienia, czy to prawda czy mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZMARTWIONA....
Proszę, podajcie mi współczynnik PSA, który wskazuje na raka prostaty? Mąż często i z trudem sika rozdwojonym strumieniem i boi się iść do urologa. Ale jak go zaprowadzę, to chciałabym wiedzieć wcześniej o zagrożeniu, zanim z wynikiem pójdziemy do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o raku prostaty
Trudno jest precyzyjnie podać przyczyny nowotworu prostaty. Pewne czynniki mogą stwarzać dogodne warunki zezłośliwienia komórek zdrowych. Są to przede wszystkim: promienie emitowane przez aparaty rentgenowskie, przebyte przewlekłe choroby zakaźne, które mogły spowodować podrażnienie komórek, być może również w pewnym stopniu predyspozycje genetyczne (lekarze zalecają wówczas regularne badania). Dodatkowo do czynników ryzyka zaliczamy: tytoń, alkohol, narkotyki, związki chemiczne zawarte w zanieczyszczonym powietrzu miejskim, oraz niektóre konserwanty i barwniki stosowane w produktach spożywczych. Jako czynniki sprzyjające rozwojowi raka prostaty są wymieniane otyłość, choroby układu moczowego oraz weneryczne, wstrzemięźliwość płciowa oraz siedzący tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholewik
nocami mam wytrysk na 137,5cm w poziomie, z rozbryzgiem o średnicy 12mm. Czy to oznacza, ze z moją prostatą jest coś nie w porządku? Dodam, że jest to autoejakulacja - najczesciej wtedy, gdy śni mi się że sikam na partnerkę. Natomiast z oddawaniem moczu mam dużo większy problem, bo osiągam dość małe skupienie na duze odległości, w związku z czym, w stanie nietrzeżwym zbijam tynk ze ściany obok pisuaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cholewika
jesteś gość debest pod względem lania, ale czy badałeś ilość klepek w czaszce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra radaa
chore ? - odciac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Cholewika
a raczej Pana z chlewika: ile gościu masz lat, że jeszcze nerki Ci nie siadły od tego chlania? Skoro masz ta zajebisty strumień moczu, to pewnie nie masz stercza i nie maasz też ejakulacji bo przechodzisz 3 fazy otyłości: 1. nie widać, że wisi 2.nie widać że stoi 3. nie widać kto doi jeśli Moderator usunął program do likwidacji obrazków z linka to wyglądasz pewnie tak: http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcześniejsze badania tez na pewno nie zaszkodzą, bo w dzisiejszych czasach, to nigdy nie wiadomo, jaka choroba nas dopadnie. Wydaje mi się, że wcześniejsza profilaktyka może pomóc, co ja gadam, to pewne, że pomoże, ale panowie muszą się przełamać i regularnie badać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość example1
jako Lekarz Urolog-Kobieta z 30 letnim stażem, zalecam wszystkim Panom, żeby co najmniej 2-3 razy w tygodniu oprózniali jądra, zalegające zbyt długo nasienie powoduje stany zapalne i problemy z prostatą w późniejszym czasie. Jeśli macie kobiety którym zależy na waszym zdrowiu, to kiedy są niedysponowane powinny Was w tym wyręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość example1
jako Lekarz Urolog-Kobieta z 30 letnim stażem, zalecam wszystkim Panom, żeby co najmniej 2-3 razy w tygodniu oprózniali jądra, zalegające zbyt długo nasienie powoduje stany zapalne i problemy z prostatą w późniejszym czasie. Jeśli macie kobiety którym zależy na waszym zdrowiu, to kiedy są niedysponowane powinny Was w tym wyręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to 100% prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojego męża to bardzo wstydliwy temat więc chciał się leczyć za granicą. Dobrze, że są takie firmy jak na przykład www.newcare.eu które załatwiają tłumaczenia i inne papierkowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze raz przypomnę - regularne badania prostaty są naprawdę bardzo ważne. Wystarczy raz do roku odwiedzić urologa, by odpowiednio wcześnie wykryć problem i zacząć działać. Ja oprócz badań, regularnie przyjmuję Doppelherz aktiv Na prostatę Forte. To preparat z m.in. witaminą E, cynkiem, selenem i manganem, które chronią komórki przed uszkodzeniami wywoływanymi, wraz z wiekiem, przez wolne rodniki. Suplement korzystnie wpływa na prawidłowy stan prostaty, sprawność układu moczowego oraz zachowanie prawidłowych funkcji seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełSzczep
Jakby nie patrzyć, to przerost prostaty u nas, mężczyzn... to niestety nieodłączony element nabywania wieku. Serdecznie polecam Tobie wejść do nich http://wylecz-prostate.pl i poczytać, co mają na ten temat do powiedzenia. O wielu rzeczach nie wiedziałem i dopiero ich artykuły otworzyły mi oczy na parę ważnych aspektów mojej prostaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×