Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rejtan

Zachowania kobiet gdy mysla juz o kims innym - tylko szczerze -

Polecane posty

Gość rejtan

Hej drogie panie powiedzcie jak to jest, gdy kobieta myslami juz jest z innym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejtan
szczerze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obchodza ja inni faceci nie mysli o nich powaznie mysli tylko o jednym Ja tak przynajmniej mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
nie wiem, za to od podszewki znam zachowania meżczyzn, którzy myślami są już z inną :O Wymieniać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna jak glaz
Z mojego doświadczenia może być też tak, że kobieta staje się bardziej wymagająca wobec faceta. Albo nagle ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna jakieś poważne rozmowy na temat związku i tego co jej się nie podoba. Choć to drugie to raczej przd zdradą - jak już czuje podświadomie co się święci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimna jak glaz Z mojego doświadczenia może być też tak, że kobieta staje się bardziej wymagająca wobec faceta. Albo nagle ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna jakieś poważne rozmowy na temat związku i tego co jej się nie podoba. Choć to drugie to raczej przd zdradą - jak już czuje podświadomie co się święci. tak jest, do tego nie dba o dom o Ciebie, wiecznie zamyślona, nieobecna, zaczyna dbać o siebie jak nigdy dotąd, częściej wychodzi do koleżanek, odmawia seksu i nie rozstaje się z telefonem. aha coraz częściej mówi o tym jaki Ty jesteś zły że musisz się zmienić, prowokuje do kłótni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejtan
panie piszcie, opisujcie jak zostawialyscie swoich ex:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauważyłem...:P ale nie da sie stworzyć katalogu zachowań. każda kobieta jest inna. powinienes wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest.......
zimniejsza - nie caluje juz na powitanie pierwsza, na twoje czulosci reaguje alergicznie, jest opryskliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×