Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aniołek17

Co myślicie o robieniu loda??

Polecane posty

Mam pytanie zarówno do kobiet jak i do meżczyzn... Do kobiet: Ile razy w tygodniu to robicie swojemu facetowi albo jak często i czy wogóle to robicie?? Do męzczyzn: Co myślicie jak wasza dziewczyna wam to robi i w jaki sposób lubicie najbardziej? Obrazacie sie jak dziewczyna wam czasem odmawia??

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka razy, może 6:) uwielbiam mu to robić, uwielbiam jego małego, a Mój mów, ze robię to najlepiej na śwecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Cwiczylyscie wczesniej na czyms?? ja to swojemu zrobilam dopiero dwa razy w ciagu 4 miesiecy zwiazku.... Boje sie troche ze robie cos nie tak i ze bede gorsza od jego poprzedniej dlatego unikam tego tematu choc on mowi ze bylo bardzo dobrze, i ciagle mnie na to nakreca a mnie odpycha po prostu od tego... jak to zmienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
a mam pytanie, on odwdzięcza Ci się tym samym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham go i bardzo mi na nim zalezy, zaufanie tez jest, tylko na poczatku zwiazku on mi owiedzial ze mial kiedys taka jedna tylko od tego, tzn ze robila to dobrze i boje sie popelnic jakis blad..... :( jak mam sie pozbyc tego uczucia z siebie, mam ochote mu to zrobic chocby z milosci ale czasem góre bierze ta sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _jurekk
Mozesz potrenować z innym. Skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifer Lopezz
"zebym postarala sie przelac cale swoje uczucie do niego wlasnie podczas tego robienia mu dobrze... " HAHAHAHAHAH no nie moge :D brecha!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
jeśli masz wątpliwości to nie rób tego, ty też masz czuć podniecenie i się dobrze bawić podczas tego, a wnioskując po nicku, masz dopiero 17 lat i masz prawo nie być na to gotowa a on jak na prawdę kocha to poczeka ile trzeba, niektóre kobietki dojrzewają do robienia lodzika bardzo późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli cos nie pasuje ci w mojej wypowiedzi to po h** to czytasz?? to jest forum zeby kazdy mogl sie podzielic wlasnymi dosiadczeniami z innymi ktorzy tego potrzebuja a nie jakas banda kretynow sie zawsze znajdzie co sie czepia.... takich to powinni zmieszac z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
ja tak samo jak Ty zaczęłam późno, miałam też 21 lat, nie wszystkie zaczynają wcześnie :) ale na pewne rzeczy trzeba dorosnąć, dojrzeć, Ty też masz czerpać przyjemność z tego, ale to może przyjść z czasem, co czułaś jak mu to robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co czułam?? hm.. troche trudne pytanie... w sumie to podobalo mi sie to, tez czułam przyjemnosc z tego, ale po chwili to przechodzilo... czasem mam ochote i to duza aby to zrobic ale jakos nie umiem sie do tego zabrac.. :9 mozesz mi podac pare wskazowek jak poinformowac chlopaka bez uzycia slow ze wlasnie w tym momencie mam na to ochote??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
czyli jesteś gotowa tylko nieśmiała ;) wiesz zacznij się do niego przytulać, ocierać, ręką tam schodzić, całować po klatce, schodząc niżej i niżej, po brzuszku a jak zobaczy,że chcesz zejść niżej to wcale protestować nie będzie ;)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba masz racje ze jestem niesmiala, moze dlatego mam z tym taki problem, dziekuje za dobra rade, napewno to wykorzystam w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka1986
prawiczek... czasem mi się wydaje,że wcale z cibie taki prawiczek nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djabla
Lód.. jest to czynność seksualna wliczająca sie do pettingu.:) Ja wiem że mojego partnera to satysfakcjonuje.. Jestem dziewicą i narazie nie chce uprawiać seksu. Ale często z moim chłopakiem dotykamy sie, zspokajmamy w sosob nie koniecznie bezposrednio skesulany. Ostatnio.:D podczas obciągania, kazałam mu 3 min przed wytryskiem.. odciągnąc głowe do tyłu i głevoko oddychać, wtedy namiętnie zajełam sie jego napletkiem.. z tego co pamiętam wynik koncowy był bardzo dobry. Polecam tą metode panią zeby wyprobowały to na swoich meżczyznach. A dobra str. dla kobiety w obciąganiu jest to, ze jeżeli chłopak głosno pojękuje, krzyczy, ją to satysfakcjonuje i podnieca, co wywołuje szybkie twardnienie sotkow.. i miłe skurcze w pochwie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieżałuję21
heh czasami do niektórych rzeczy trzeba dorosnąć :) ja przez bardzo długo mimo generalnej otwartości na wszystko co z seksem związane z robieniem loda miałam problem. jakoś hmm.. trochę mnie obrzydzało, a chyba bardziej się bałam, że coś zrobię źle :P przez to tylko mój pierwszy facet doświadczył kilka razy tej przyjemności( z resztą wątpliwej, bo nie miałam pojęcia co i jak), a wszyscy następni- nie. I w sumie nie wiem dlaczego, ale ostatnio coś się we mnie przełamało i uwielbiam robić lody :D trochę się dokształciłam, trochę przetestowałam i teraz sprawia mi to wielką frajdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unimila 21
moja koleżanka mi kiedys powiedziała, wystarczy ze pocałujesz faceta w żołądz ro on wystrzeli w kosmos:) ja jeszcze nie probowałam i chyba nie dorosłam do tego, rożne inne rzeczy sie robi ale tego nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on 23
A ja najbardziej lubię jak dziewczyna bierze mi całego do ust a potem masuje ( w ustach) językiem 'od dołu' tzn po wędzidełku, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moim facetem uprawiam
seks codziennie czasem pare razy ogólnie przy jednym podejściu on kończy dwa razy więc czasem bijemy rekordy:P a lodzika robię mu codziennie a on mi minetke..penis to taka część ciała jak każda inna kocham go całego i akceptuje całego więc czemu nie robić skoro i mi i jemu sprawia to satysfakcje.do niczego mnie nie zmusza ale osobiście uważam że jeśli kobieta czuję się z tym źle lub uważa że jest to poniżające to znaczy że partner nie zadbał o jej komfort psychiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek000
Lubie jak moja dziewczyna mi to robi z połykiem do gardłoa ponieważ mój ma 20 cm długości a zawsze na końec połyka sperme wszyscy faceci to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .;l.ol,.
daj spokój. nic ci się nie stanie, jak zrobisz loda, a jemu będzie zajebiście przyjemnie. nad czym tu się jeszcze zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wspaniałe także jest dla faceta poczuć w ustach twardego zabrzmiałego, od krwi falkysa. Lubię to robić czując w ustach jak tryska spermą, którą spijam piwem popijając. Partner dryga podczas wytrysku. Uwielbiam robienie loda partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twój dryga? miałam byłego partnera który nic nie mówił skóa mu się nie ruszała w ogole nic nie czuł jakiś był skręcony nie w tą stronę tylko by latał - bo był lotnikiem i miał oko naa kurs spadochronowy w miedzuczasie miedzy niebem a ziemią otwierał spadochron i było mu dobrze jak lądował raz na wodzie raz na krzzakach ale generalnie był meczoncy bo róbił ciągle to samo tylko w roznych miejscach bił jakieś rekordy a potem się okazało że miał wychodowany embrion ji chciał mu pokazać jaki był dzielny i walczył z demonami co w sumie było bardzo korzystne dla kondycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś robiłam loda mojemu chłopakowi, byłam już nieźle napalona, on też, i nagle on mówi: jesteś najlepszą lodziarą, jaką znam! Normalnie wszystkiego mi się odechciało! Zerwalam z debilem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię robić loda swojemu facetowi i uwielbiam jak on robi mi. Oboje mamy wydepilowane interesy i jest niezła jazda gdy w ruch idą usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwmw

Co do seksu to wszystko jest w porządku kiedy spotyka się dwóch ludzi, którzy dobrze się prowadzą. Kiedy jest inaczej to zaczynają się schody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×