Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Gość jolka00000

Witam, czy ktoś słyszał na temat zespołu Spektrum z Górna/ k. Kielc? Bardzo proszę o opinie, szukam dobrego zespołu na przyszły rok, pilnie, a większość fajnych kapel ma już zajęte terminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paullinkaa
Najlepsi są Trubadurzy z Pionek, grają fajnie i niedrogo,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seventy88
ja miałam na weselu zespół Comapol z kielc są poprostu świetni sama mogłam dodać część utworów które chciałam zeby były na weselu. Świetnie rozruszali wszystkich gości byłam naprawde zadowolona :) Jeśli będziesz chciała to dam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..do autorki postu.Jak widzisz nie wszyscy mają zajęte terminy.Nie pomogą nawet pobożne życzenia...a zespół Spektrum?,poszukaj w necie,tam znajdziesz,jednak nie zawsze można się dowiedzieć z jakiego rejonu kraju pochodzą.Taka zagadka pewnie ma swój cel:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados
czy możesz podać termin wesela oraz jakieś namiary do siebie to rozwiąże problem ze zgłaszaniem się kapel pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaman
ZESPÓŁ AXIS SIĘ ROZPADŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od 1 stycznia gra w nim tylko syn wielkiego menagera z Barwinka Gitarzysta,wokalistka a pół roku wczesniej basista uciekli bo wielki menager oszukiwał ich!Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina012
Też, słyszałam o tym..wszyscy poprzechodzili do innych zespołów. Szkoda ale jeśli ktoś jest nielojalny to tak to sie kończy...byłam na ich weselu i fajnie się bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaman
Po zespole AXIS zostałą tylko nazwa..!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz pan menager ma problem i szuka na gwałt obsady bo nikt nie chce z nim grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miachel
he..he doigrał się Andrzej..wcale nie jest mi go szkoda.:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaman
Wszystkie kapele w Kielcach mają go dosyć!Nagania ludzi do siebie puszcza im płytki a w końcu i tak ktoś inny gra na weselu..wielki pan menager(bez wykształcenia muzycznego nawet wyższego)Kolejorz zwykły..i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaman
Najbardziej współczuje tym co już podpisali z nim umowy bo teraz wciśnie im byle kogo w zastępstwie. Bo jego zespół już nie isnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkakoło
www.axis.band.pl mówisz ,że wszystkie osoby które są tam podane na zdjęcia już nie grają?o nie ja juz ich zamówiłam:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaman
jesteś kolejna ofiarą menagera...został tam tylko jego syn pozostała trójka już nie gra...strona jest nieaktualna:)pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
Seventy88 - ja mam ten sam zespół na swoje wesele:) dzięki że coś się wypowiedziałaś na ich temat bo tutaj na forum to każdy co innego mówi i wkońcu nie wiadomo kto ma rację:)mam nadzieję że u mnie bedzie równie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klrt
a jaki termin? w razie zainteresowania i wolnego terminu prześlę ofertę naszego zespołu konrad.mniow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1234
zwijam i rozwijam kable w tej kapeli to wiem najlepiej :D a,zapomnialabym :) za kołnierz tez nie wylewają :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość git88
siema!!! A ja polecam Aplauz z Bodzentyna :) i róbta co chceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy88 - niemal wszystkie zespoly tak robia 🖐️ nie masz czego chwalic :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na studniówce i grał na niej zespół Comapol i również bardzo mi sie podobało. Potrzebuję teraz tylko namiarów na nich dla mojego brata który planuje wesele. Seventy88 jeśli możesz to wyślij mi jakiś tel do nich. moj email aniusiac@onet.eu z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurycja
ja miałam okazję widzieć, a dokładniej słyszeć jak grają. i muszę stwierdzić, że są ok. z tego co mi wiadomo można się umówić na próbę, czy pożyczyć jakieś kasety z wesel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnorbi
Zapraszam na moją stronę djnorbi2009.republika.pl. Usługi, które świadczę są bardzo wysokiej jakości i w niewysokiej cenie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusia11
Co wiecie o zespole KWANT. Podesłał mi ich pan od zespołu AXIS i aż się boję, bo skoro podsyła kiepskie sespoły.........????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zespoł Mix Music Band z Kielc, polecili go nam znajomi, którzy tez maja zespol, a zwia sie Novi (sami mieli juz zajete terminy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olis
Witam! Chcę Cie uspokoić, bo znam zespół KWANT są rewelacyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiniiMinii
a ja mam pytanie,jak nazywa się zespół w którym śpiewa Pani Agata Strzeszkowska? graja rewelacyjnie ale nie wiem jak sie naywaja,przez co nie moge zdobyc do nich zadnego kotaktu z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×