Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka00000

Zespół na wesele - świętokrzyskie

Polecane posty

Witam. Znam zespół Concret, grali u mojej koleżanki w Pażdzierniku 2011r i bardzo nam sie spodobało jak grają i śpiewają przepięknie, są naprawde świetni jeśli chodzi o wesela, konkretna muza, nikt nie może powiedzieć złego słowa, bo grają i nie piją co dzis bardzo ważne , a poza tym mają zaje..... Saksofoniste. Do tego maja efekty baniek, dymu, światła, to była nie zapomniana noc. Ale niestety mamy pecha, bo jak mamy Sale to Zespół ma zajęte. Moze zna ktoś podobny skład żeby zagrali podobnie jak Concret z Jędrzejowa. Intersuję nas któryś z tych terminów. 15.06.13r. lub 17.08.13r lub 14.09.13r. Kasa nie gra roli. Please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olunia 12
Witam, zwolnił nam się jeden termin we wrześniu tj. 15 więc jeśli byłabyś zainteresowana to zapraszam tel. 693644219 Zespół 5 osobowy z solistką, gramy na żywo wyprowadzenia młodych z domu, biesiada za stołami, bogaty repertuar oraz profesjonalne prowadzenie całego przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteście, jaki to zspół macie swoją stronę? Chce posłuchać jak gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola19_01
hej bardzo chetnie dowiedziala bym sie jak sie nazywa saksofonista z zespolu Coma .. Wiem tylko ze ma na imie Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żę tak powiem
ja ostatnio co prawda nie na weselu a na festynie miałam okazję posłuchać zespołu K2 z Kielc i bardzo mi się spodobał, mimo że skład zespołu niemłody to grali wszystko, polskie i zagraniczne , zarówno starsze jak i młodsze przeboje łącznie z tegorocznymi hitami. Nie wiem jak prowadzą wesela, ale na festynie porwali ludzi do tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola19_01
Daj sobie spokoj z K2 graja z dyskietki i wogole nie maja pojecia co robia porywa ludzi do tanca znany komercyjny hit a nie oni swoimi osobami .. pozatym watpie czy wesele z dyskietka jest udane lepiej posluchac prawdziwej muzyki na zywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesolowska
Ja polecam zespół DUO DENS, choć w małym składzie fajnie grają dużo na żywo przy stołach, naprawdę polecam Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek kartofli
tam nie ma dobrych zespołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek3111
Polecam zespół Cramer. dziewczyna śpiewa rewelacyjnie, a panowie grają na żywo. Byłem na dwóch weselach, właściwie jedno mało różniło się od drugiego, ale za to wszystko na wysokim poziomie. Mają swoją stronę : www.zespolcramer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga i Marek
My możemy polecić wypróbowany 100% zespół CONCRET , grają rewelacyjnie i co najważniejsze na żywo , mają czadowego Saksofoniste, młody chłopak ale wymiata ładnie, zresztą to słychać i widać że są po dobrej szkole. Utwory grają pod noge, nogi same rwą sie do tańca. Jesteśmy zachwyceni wykonaniem i wodzirej pierwsza klasa, potrafi w umiejętny sposób zachęcić gości do zabawy. Goście nie chcieli iść do domu tak im się podobało, gdy skandowali FAJNA Orkiestra wiedzieliśmy że dokonaliśmy najlepszego wyboru. Mają swoją stronę: http://zespolnawesele-kielce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stand-art
Tylko zespół Stand-art z Kielc. Byłam na weselu, na którym grali - coś niesamowitego!!! Wokalista i wokalistka są świetni, mają bardzo szeroki repertuar, wszyscy byli bardzo zadowoleni. Bardzo, bardzo polecam, to profesjonalny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozsukuje dobrego zespołu
A dajze Ty spokój, nie nawidze zespołów z pleybecku A zwłaszcza wy co puszczacie z wokalem siaraa, nawet sie nie chce wam spiewać! Lepiej Coś pewnego, żeby usłyszeć na żywo jak grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena191919
U mnie na weselu grał System Band naprawde niespodziewałam sie takiego udanego wesela muzyka była naprawde świetna i dla starszych i dla młodziezy .Zespołu można posłuchac i obejrzec na WWW.SYSTEMBAND.PL---Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchałam,stronkę obejrzalam.I co??? I nic szczególnego, taka normalka dla kapel w trzech osobach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahah
trzy osoby? Ty to nazywasz zespolem??? kpina. Zespol MUSI miec bebniarza, itp. minimum 5 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..hahahahah,masz rację..Trzy osoby to nie zespół,to erzac kolokwialnie mówiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena 191919
Zespół może być nawet 2 osobowy ale niekoniecznie 5 najwazniejsze żeby umiał poprowadzic imprezę,nieraz 2 zrobi lepsza robotę niż 6 -cioro no bo jak niemaja pojecia o prowadzeniu i jeszce graniu to naprawde tragedia,a bebniarza niemusi być,lepiej automat niz żeby miał sie tłuc tak jak w wielu przypadkach kamerzysta niemógł filmu nakręcic taki był huk:)jak we młynie:) a sale sa przeważnie nieakustyczne więc omłot gwarantowany :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaak! o" kręceniu imprezy" to masz rację,a co do muzyki wykonywanej przez takie mini kapelki..no nie wiem.Dobra kapela grająca na instrumentach klawisz,bębny,bas,gitara,nie bębni,nie buczy i ma power taki naturalny,a nie sieczkarniano-sterylny,tak to dosłownie opisując.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena191919
Sieczkarniano sterylne brzmienie maja zespoły grajace na(keybordach) zabawkach typu psr i pochodne.Niema natomiast tego na zawodowym sprzecie typu motif,tu jest dynamika i brzmienie.Bębniarz musi miec naprawde dobry sprzęt żeby lepiej bębny zabrzmiały,a wokal to chyba niema różnicy czy taki czy inny skład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawesołowska
A mnie się podoba zespół DUO DENS i tu przytoczę słowa kogoś mądrego ,, tak wiele za tak niewiele,, , szacun dla Marlena 191919 za wiedzę oraz obiektywną prawdę, pozdrawiam Magda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy,że Marlena 191919 ma rację.I teraz powiem..Mniej osób mniejsza kasa,to jedno.A po drugie np.dwie wokalistki,klawisz,gitara,saksofon też mniej kasy,Dlaczego???Bo w tym przypadku mamy przerost zatrudnia nad potrzebami,.Może to wszystko jest śmieszne,ale przynajmniej prawdziwe.Klient winien być świadomy co chce i niech tak będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poszukuje informacji na temat sali w Machocicach Kapitulnych u pana Szczodry. Temat interesuje mnie od kuchni. Jak rezerwowalismy sale wszystko bylo pieknie (zaraz po otwarciu) niestety dochodza nas sluchy ze wlasciciele nie dbaja o sale i chcemy zweryfikowac te informacje. Prosze o pomoc! A zespół jaki mogę polecic to GALANT z okolic Kielc. Graja na zywo. Dziewczyna ma rewelacyjny wolkal. Repertuar podobny do NOVYCH z Mójczy.(były grajek z Novych gra w Galancie) są dużo tansi. Miałam przyjmemność bawic sie kilka razy przy ich muzyce i razem z nimi pracować. Nie robia dlugich przerw sa bardzo ugodowi.Łatwo ich znaleśc na necie, mozna posłuchać. Beda grac na moim weselu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie nie wazne ile osób gra w zespole byle potrafił bawić gosci. Mam prosty przykład, byłam tydzień temu na weselu grał zespół z Pińczowa Cytrusy, w 5 osób grali z perkusją, a nich ich szlak z takim graniem , jeden huk, nie mozna było zrozumieć co beczą, bo tego nie można nazwać śpiewaniem. A byłam z chłopakiem na wesele miesiąc wcześniej grał zespół o wiele mniejszym składzie i wszyscy się świetnie bawili nikt marnego słowa nie powiedział, ale potrafili zachęcić do zabawy i grali czysto, każde słowo można było zrozumieć. a takie doże składy lubią gorzałe jak koń cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety prawda o tym zespole Cytrusy grały u nas w Sierpniu, mimo że nie dostali wódki i tak się spili i grali w cały świat Na takich niema rady, a jak podpisywaliśmy umowę szef tego zespołu mówił ze niema mowy żeby sie na weselu spili, po weselu możemy sie napić, ostrzegali nas przed nimi to mamy nauczkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×