Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkjkjiij

kompleks mojej dziewczyny...pomocy!

Polecane posty

Gość kkjkjiij

moja ex jest filigranowa i bardzo niska i bardzo szczupła. Teraz moja dziewczyna, z którą planujemy juz slub, gdy poznala tamta zaczęła miec jakies dziwne kompleksy zwiazane ze swoja figura - ze jest zbyt gruba, ze ma za duze wszystko itp:O A jak dla mnie ma świetną figurę, moze nie jest tak szczupła jak ta pierwsza, ale to chyba zaleta. Jest niska, szczupła, ale ma trochę ciałka, i pupkę i piersi. Nie chce sie ze mną kochac, a co najwyzej w zgaszonym swietle, bo uwaza ze jest zbyt gruba. Ale tak naprawde podnieca mnie ona, sex sam w sobie tez, ale teraz gdy nie pozwala mi na siebie patrzec nie jestem tak naprawde podniecony. Mówię jej, ze jest piekna, ze ulwiebiam jej ciało itp. Ale do niej to nie dociera. Co moge zrobić jeszczE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennnaaa
Praw jej jak najwiecej komplementow, okazuj jej duzo czulosci i milosci. Kobiety tak juz maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8765678987
musisz ja utowerdzac w tym ze jest dla ciebie idealna, mozesz zarzucic ze tamta byla zbyt chuda;) powinno ja to podbudowac. mow ze jest sliczna, ze kochasz jej piersi, pupe. ja tez wpadlam w kompleksy gdy zobaczylam ex mojego faceta, bo mam chlopieca figure, chuda i bez cyckow a ona ma czym oddychac i jest kobieca. ale nie daje tego po sobie poznac bo najatrakcyjniesza kobieta to ta pewna swojej urody bez komplesow:) przynajmniej pozornie bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjkjiij
ksennaa - ale własnie nie wiem czemu tak macie:O przeciez nawet gdyby przytyła kochałbym ją dalej tak samo, ma śliczną twarz, a charakterem przewyzsza kazdego kogo znam, nie wspominajac o mojej ex... wczoraj przyszła do mnie zziebnięta i zmęczona. Normalnie nabściłbym gorącej wody do wanny, zapalił świeczki w łazience i nalał nam wina, a co wczoraj było? powiedziała, ze nie bedzie sie przede mna rozbierac dopoki nie schudnie:O przede mna, przed jej prawie mezem!:O nie pozwala mi na nic, sfera intymna prawie nie istnieje. nie pozwala mi sie tam całować, bo twierdzi, ze ma zbyt grube uda, nie pozwala mi sie dotykac bo twierdzi, ze nie lubi jak ktos maca ja po tłuszczu:D, sex (w ciemnosiach) ogranicza sie do pozycji praktycznie misjonarskiej, bo mimo mroku boi sie, ze zobacze jej cellulit:O mówie jej ze jest najpiekniejsza, ze ja uwielbiam, mowie ze monika (ex) była zbyt chuda, pokazuje jej jaka jest dla mnie wazna, przynosze jej kwiaty, duzo wziedzamy, ale ona mimo to twierdzi ze jest za gruba i ze nie zasługuje na mnie:O:O:O to jest naprawde wnerwiajacce. sex w samochodzie, na łace, na balkonie u znajomych, na imprezach, w przymierzalni, W ZAPALONYM SWIETLE chyba nie wroci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjkjiij
a najgorsze jest to, ze ona chce sie upodobnic do mojej byłej...próbuje schudnąc, chce przefarbowac włosy na taki jak ma ona, zaczela chodzic do solarium itp a ja ja kocham taka jaka jest. nie wiem czemu czuje sie zagrozona, bo nie ma do tego powodów. kobiety, co moze zrobic jeszcze facet w takij sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Bardzo słuszne postępujesz, nie poddawaj się, to musi potrwać i pamiętaj, zeby nigdy nie dac się wyprowadzic z rownowagi, zeby nie powiedziec czegos zlosliwego pod wplywem emocji. Wiem, ze jej obawy są bezpodstawne, ale rozumiem ją jako kobieta, tez mam kompleksy i czasem czuję się gorsza przy szczuplejszych. Propaganda mediow, moda, to cale zamieszanie wokol mega szczuplej sylwetki i ten wstętny stereotyp, ze faceci wolą szczuplejsze :o, pozatym tyle się mowi o niewiernosci... to wszystko się nawarstwia, nic dziwnego, ze dziewczyny się wstydzą. Jednak w rzeczywistosci wlasnie takie postępowanie moze doprowadzic do zdrady, kiedy rezugnują z zycia intymego do momentu zrzucenia wagi, co moze nigdy nie nastąpic i często jest zupelnie niepotrzebne ! Sprobuj ją zrozumiec, tłumacz i przekonuj do skutku, udawadniaj, nawet jesli czasem jestes tym zmęczony, przede wszystkim bardzo duzo rozmawiajcie. Myślę, ze ma zanizoną samoocenę i pewność siebie, komplementuj ją często, tylko to musi być szczere, fałsz bardzo łatwo wyczuć, wtedy klapa. Przeciez zakochales się w niej takiej, jaka jest, piękno to wartosc względna i kazdy moze mieć inny gust :) Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiefdz ze niech sprobuje
sie upodobnic do EX to wtedy bedzie ci ja przypominala, a ex nie znosisz i jej figury tez nie ... no w koncu z nia NIE jestes co za durna baba serio :o najlepiej NIE wspominaj o tej monice imienia, NIC powiedz zeby zapomniala ze ona istniala bo dla ciebei jest wymzana innej rady nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×