Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

samotny sylwester..

Polecane posty

ktos z was tez nie idzie nigdzie na sylwestra bo nie ma z kim? ja wlasnie spędze go przed telewizorem bo nie mam gdzie i z kim isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez. biore tabsy antydepresyjne,wiec wezme podwojna dawke,zeby spac i nie slyszec nic. w ogole w zyciu to ze 2 sylwki spedzilam po za domem a mam 22 lata. dwa ostatnie tez byly w house

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symuzja
_____________________$$$$$ ___________________$$$$$$ _________________$$$$$$$ _______________$$$$$$$$_$$$$$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$ ___________$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ _________$$$$$$$$$ ________$$$$$$$$ _______$$$$$$$ ______$$$$$$ ______$$$$$ ______$$$$ ______$$$$ ______$$$_____$ $______$$___$$ __$$$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$ ___$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$____$ $_____$$$$ _______$$$ ________$ Małą gwiazdkę przed świętami Przyjmij proszę z życzeniami Może spełni się marzenie Białe Boże Narodzenie Lub, gdy przyjdzie Ci ochota Niech to będzie gwiazdka złota Bo, gdy spada taka z nieba Wtedy zawsze marzyc trzeba No, a jeśli tak się zdarzy, Że srebrzysta ci się marzy Możesz także taką zdobyć I choinkę nią ozdobić Gwiazda, gwiazdce zamrugała I choinka lśni już cała Naszych marzeń jest spełnieniem Bo jest piękna jak marzenie A pomarzyć czasem trzeba Każdy pragnie gwiazdki z nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekjhuie
ja tez spedzam sylwestra w domu:(masakra:(neimam przyjaciol..znajomych...jestem nikim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalekGibała
ja też i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i cudów
ja tez. biore tabsy antydepresyjne,wiec wezme podwojna dawke,zeby spac i nie slyszec nic. w ogole w zyciu to ze 2 sylwki spedzilam po za domem a mam 22 lata. dwa ostatnie tez byly w house to Ty juz s.d jestes i juz tylko z górki .... ludzie mją powazniejsze problemy ...no sa tacy co nie moga chodzić albo nie maja reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julek ma rację
psst dziewczny to tylko głupi sylwester też mi wielka tragedia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze sa powazniejsze problemy. ale mam 20 lat, a bede w domu siedziec. a tak bardzo bym chciala zalozyc ladna sukienke i wyjsc gdzies z facetem( jakbym miala oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam
to moze wez sie w garsc nie musisz wychodzic z facetem mozesz ze znajomymi na pewno wasz jakies kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olnetA
ja nigdzie nie ide bo moj facet pracuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam
a ja mam w sylwka urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki ida z facetami. czulabym sie jak piate kolo u wozu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam
szczerze to masz to na zyczenie mozesz isc ale nie chcesz myslisz ze jedyna bylabys bez pary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×