Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KissKissKiss

co to za maniera... ?

Polecane posty

Gość KissKissKiss

Nazywanie sprzątaczki "panią sprzatającą" ? Czy nauczycielka to w takim razie "pani ucząca" a lekarz to "pan leczący" ??? Zawód sprzątaczki jest ciężki, naprawdę szanuję Wasza pracę, ale troszkę mnie śmieszy to przemianowanie na "panie sprzątające". Dla normalnej osoby w słowie "sprzątaczka" nie ma nic pejoratywnego, a na opinii głupich osób chyba Wam nie zależy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkakizka
Dokładnie!!! Ktoś kto gotuje nie nazywa się pani gotująca tylko kucharka-poprostu nazwa zawodu. Również niepoprawne jest pani sprzątająca tylko SPRZĄTACZKA!!! Sprzątaczaka jest tylko sprzątaczką,nic dodać,nic ująć. Nie ma się co wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to nie jest zawod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W uk to cleaner supervisor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizkakizka
Sprzataczka jest zawodem,z azawody dzieli się na wykonywane i wyuczone. możesz miec zawód nauczycielki a wykonywac sprzataczki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąbocytek
od zawsze sprzątaczki to sprzątaczki i powinny sprzątać tak aby nie rzucać się w oczy :) myjcie kibelki,szorujcie podłogi tak aby jednocześnie nie zakłócać spokoju swych pań :) sprzątaczka to osobista sługa.... poniżające trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P P
panie sprzątające :D dobre sobie..... sprzątacha i już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hauscomando
Brak szacunku do siebie oznacza również że brakuje nam szacunku do innych. Nazywajcie je jak tyko chcecie dla mnie to jest moja osobista pomoc w wprowadzeniu domu! Tylko flejtuchy i popaprańce zdobywają się na obelżywe określenia a jak w takim układzie nazywacie swoje mamuśki sprzątające waszą "produkcję" brudu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetkaaaa
kurcze jak mnie wkurzaja takie teksty.Pamietaj ze i ty kiedys mozesz wykonywac ten zawód,ciekawe czy również mało pochlebnie bedziesz sie o nim wypowiadac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwator powierzchni
płaskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rutyi
jeżeli kiedyś przyjdzie mi wykonywac zawód sprzątaczki to tak właśnie będę siebie nazywac a nie pani sprzątająca bo to jest śmieszne.... a propos mam nadzieję,że kiedyś świat tak zostanie przekształcony, że tzw. inteligentne domy będą normą i nikt nie będzie potrzebował sprzątaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerianaaa
czemu ludzie sa tak bardzo wredni ? chamscy ?ja jestem sprzątaczką ale nie śmieje się z kogoś i nie nazywam kurduplem kto ma wzrostu 158

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Kanadzie
gdzie szanuja ludzi dobrze pracujacych tez sie mowi Pani sprzatajaca. I nikt nie robi z tego halo.Tylko polacy maja takie durne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janekwiśnkiewskipadł
bo Polak to pan, nie wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie ma w tym nic złego, mówiąc pani sprzątająca wyrażamy szacunek do osoby, która wykonuje tą niewdzięczną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. To tak jak nazywanie firanki firaną. I ludziom wydaje się, że mają coś godniejszego w oknach. Ale to wszystko chyba z racji podniesienia swojej dumy. Bo posiadanie takiej \"pani sprzątającej\" to tak, jakby mieli pałac, w którym owa \"pani sprzątająca\" dba o ład i porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem wam tak
sprzatam juz 5 lat , jestem z klientami na ty i tylko raz od jednego klienta uslyszalam o sobie sprzataczka, reszta zawsze nazywa mnie pania sprzatajaca, nawet jak byla raz ekipa remontowa to klientka napisala im ze przychodzi pani sprz., czy jak byl kafelkarz to tez do mnie zwrocil sie per pani- a dlaczego bo to oznaka szacunku i wdziecznosci za ciezka prace jaka sie wykonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×