Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj

mam juz dosc!!!!

Polecane posty

Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj

...kurde siedze tu sama w tym domu i mam wszystkiego dosc maz z dzieckiem poszli sobie do rodziny na dodatek mojej a mi sie nawet nie zapytal czy z nim pojde i tak siedze tu jak ten kolek wiem ze to brzmi tak jak te wszystkie tematy wylewne bez sensu ale naprawde jest mi przykro i nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh życie
Ochrzaniłabym go gdybym byla na Twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj
jak ma go ochrzanic zadzwonilam do niego i ochrzanilam nawt bardziej powiedzialam mu ze zle zrobil a on na to ze wiem gdzie jest i jak chce to mam przyjsc a jak nie to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj
nie poszlam bo nawet mi nie powiedzial ze wychodza a ja wlasnie szykowalam sie do kompania .... a teraz jak pojde to bedzie wygladalo jakbym za nim lazila...kur....wa...mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mogli ci nie powiedzieć, że wychodzą do twoich rodziców. Coś kręcisz.... słaba prowokacja. A jeśli nie to z całym szacunkiem, ale masz wyjątkowo zjechane stosunki z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia0987
porozmawiaj z nim jak przyjdzie i nie krzycz nie kluc sie z nim bo to do niczego nie prowadzi poprostu, spokojnie porozmawaij powiedz mu co cie boli zeby zmienil swoje zachowanie co do ciebie i na drugi raz jak bedzie sie gdzies wybieral zeby porozmawial z toba bo moze tez bys chcaiala isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj
Niestety to prawda i na domiar na ogol jest miedzy nami bardzo dobrze ...Ale niekiedy mojemu mezowi tak odwala ...nie umie tego tak napisac by zabrzmialo przekonywujaco i racjonalnie chyba jestem za bardzo zdenerwowana ale to niestety prawda i ciagle mi przykro...chce mi sie ryczec i wyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghdfjhfjfhjhgjhgfjfjfhhj
ktosia0987 Z nim sie nie da rozmawiac na trudne tematy...poprostu jak kazdy facet woli nie sluchac...zreszta nie wiem jacy sa inni i nikogo nie chce obwiniac ale on jest taki i zaczyna mnie to wq:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×