Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kyrian

postanowinia noworoczne

Polecane posty

Gość kyrian

jakie macie postanowienia noworoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mam żadnych
ale pewnie coś wymyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ws
douczyc sie angielskiego, doszkolic sie z mojej dziedziny zawodowej, byc mniej marudna dla mojego mezyczcny i rodziny, byc bardziej towarzyszka.. i typowo babskie : zaczac sie odchudzac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje postanowienie
wsumie juz od wczoraj zaczełam; schudnąć do rozmiaru 40 uśmiechac sie czesciej nie bedac marudą dbac bardziej o siebie/swoje ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim to ze stopki :) zapisać się na siłownię zapisać się na kurs prawka zdać FCE w końcu wyprowadzić się z domu, w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taklowka
schudnac kilka kilogramow założyc wlasny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jedno postanowienie mniej sie przejmowac pierdami, plotkami, opinia innych ludzi ktorzy mowia mi to jest dobre a to zle ja sie za duzo przejmuje, za duzo rzeczy tez biore do siebie czyli motto na ten rok - miec wyjebane na calej lini;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2009 wydam książkę :) Uporządkuję swoje życie emocjonalne Wstąpie do służby mundurowej Będę szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś_tam_cos_tam
a ja postanawiam sobie: * ze dalej bede pil (no moze troche mniej) * ze dalej bede palil (no chyba ze moja kobieta w koncu zajdzie w ciaze) * ze znajde prace w moim miescie (no chyba ze jej nie znajde) * ozenie sie (no chyba ze sie nie ozenie) * zapuszcze dluzsza brode (no chyba ze moja kobieta przestanie sie przez to ze mna calowac) * zapuszcze brzuch, zeby dobrze wygladac na moim przyszlym motorze (motocykl-przyszloroczne postanowienie) (no chyba ze mi sie ten brzuch znudzi) jeszcze kilka do polnocy sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×