Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depresja mnie dopadla

Cholera mam depresje...co teraz

Polecane posty

Gość karolina020
nie mowie od razu o jakichs psychologach czy psychiatrach. ja bylam u najzwyklejszego i przepisala mi jakies lekkie na uspokojenie. dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
a znasz jakies ziola albo wlasnie tabletki na uspokojenie...tak zebym sie nie gotowala z wscieklosci przy kazdym problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
no wlasnie. zacznij od wizyty u zwyklego lekarza i popros o jakies tabletki. ja tez nie chcialam sie szprycowac, ale biore kiedy naprawde cos mnie wyprowadza z rownowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
ja biore hydroxyzinum, ale to jest na recepte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
a kiwdy poczulas ze cos z Toba nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
czasem nie da sie samemu nad tym panowac co wiesz napewno doskonale. a proszki serio pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
kiedy zaczal mnie bolec zoladek gdy sie czyns stresowalam. glownie tio byla szkola. przeliczylam sie ze swoimi mozliwosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
mozesz rozwinac co znaczy ze przeliczylas sie ze swoimi mozliwosciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
po prostu w liceum mialam za niski poziom a tam za duzo od nas(przynajmniej ode mnie) wymagali, nie radzilam sobie z iloscia materialu do nauki. jeszcze moja mama po 12 godz pracowala, zrob obiad, posprzataj, pomoz w lekcjach mlodszemu rodzenstwu. a gdzie czas dla chlopaka i siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
no wlasciwie nie ma juz po wszystkim czasu... ja kiedys potrafilam sie zmusisc do tego samego...wszystko umialam zrobic i czas zagospodarowac...do tego nadrobic braki z liceum...ale dzisiaj to kompletnie inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
kiedys ktos mi powiedzial ze ja sie po prostu wypalilam...matko w wieku 25lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
naprawde sprobuj jakichs tabletek. warto chociaz sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
e tam wypalilas. napewno kazdy ma w zyciu takie okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
hehe no moj trwa juz troche za dlugo...faktycznie moze czegos sprobuje... bo sama ze soba nie daje rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
ok karolinko dziekuje za pogawędkę i za pomoc... moze ten temat sie jeszcze rozwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
fajne uczucie po pierwszej tabletce... taki dziwny spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
zajrze jutro napewno. trzymaj sie i nie puszczaj;) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kiedys ktos mi powiedzial ze ja sie po prostu wypalilam...matko w wieku 25lat?\" - Heh mam to samo i wynika to z racji monotonni- przynajmniej w moim przypadku, a wiek..ten sam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mahbub
hej...wciaz jeszcze tu zagladam a mialam isc spac... monotonia zycia- sama sobie ja zafundowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjakmarek
monotonia i brak rozrywek. zadbajcie o regularne "rozerwanie sie" i jakies hobby. polecam film "secret". pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
dziewczyny ale sie rozpisalyscie wczoraj... ja dzis z samego rana dostaam ochrzan od ojca i wyglosil swoja slynna teroie ze jak mi sie cos nie podoba to mam sie wynosic...szkoda ze nie mam gdzie bo juz dawno by mnie tu nie bylo:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
witam. ale przeciez studiujesz wiec jak ci moze mowic takie rzeczy? robisz cos w zyciu przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja mnie dopadla
hej witam:) jak mija ten wyjatkowy wieczor?? bo ja siedze pzred kompem jak widac... studiuje i to dosyc ciezki kierunek ale on tego nie docenia...chetnie poszlabym na zaoczne ale mojego keirunku nie ma zaocznie:( ale chce tylko zrobic licencjata potem sie wyprowadze mgr moze zrobie jak bede jakos w zyciu yrzadzona jesli kiedykolwiek to nastpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
tez chce sie z domu wyrwac jak najszybciej:( moj chlopak jest w trakcie odkladania kasy na prawko na ciezarowe, zrobi je i witaj swiecie... nigdy nie bylam za granica, ani nawet u nas w gorach czy gdzies na dluzszej wycieczce bo "to tyle kosztuje":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tak naprawdę Wasze życie leży tylko i wyłącznie w waszych rękach, więc jeśli chcecie się wyrwać z domu to zacznijcie żyć na własny rachunek. Jeśli natomiast o depresję chodzi - ostatnio czytałam o klinice Vimed, która leczy depresję odpowiednią dietą, bo okazuje się, że bardzo dużo przypadków depresji jest opartych o szkodliwe działanie pokarmu. Może warto więc postawić na odpowiednią dietę i odżywianie? W zdrowym ciele zdrowy duch podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×