Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Madusia3

Czego wymagacie od Niań swoich dzieci???????

Polecane posty

Witam chciałabym się dowiedzieć jakie macie wymagania wobec Niań Waszych dzieci. Czy ma się zajmować tylko dzieckiem czy np. sprzątać gotować itp. Możecie też pisać czy jesteście zadowolone z ich pracy, na co szczególnie zwracacie uwagę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
jeśli szukasz naini, to musisz sama zdecydować, czy chcesz aby zajmowała się tylko dzieckiem, czy również Twoim domem. Pamiętaj tylko, że nie poświęci wówczas 100% swojego czasu dziecku.(jeśli dojdzie jej sprzątanie, prasowanie, gotowanie, zakupy) Wiele nianiek zastrzega sobie podczas pierwszej rozmowy, że w gre wchodzi tylko opieka, czasem nawet nie chcą przygotowywać obiadów dla dziecka- trzeba dzień wcześniej podszykować. Ja wożę swoje dziecko do niani, więc temat dodatkowych obowiązków mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miala nianie, nie powierzylabym jej sprzatania, gotowania, zmywania itp. wolalabym, aby te 100 % swojej energii wlozyla w opieke i zabawe z dzieckiem. no chyba, ze dziecko to malenkie niemowle, wtedy ewentualnie moglabym sie zastanowic nad jakims dodatkowym obowiazkiem, bo jak wiadomo, malenkie dziecko pozwala na znacznie wiecej, niz takie ktore juz raczkuje, chodzi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak najlepiej niech sprzata,prasuje,gotuje i w miedzy czasie zajmuje sie dzieckiem A Ty co bedziesz robila:O no tak ksiezniczki tylko na tronie moga siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
ej, no ale po co tak ostro od razu!? ja nie zdawałam sobie sprawy ile pracy jest przy dziecku, dopóki się nie pojawiło, nie mówiąc o tym jak rosło - zaczęło raczkować, potem chodzić. Dziewczyna prosi o radę, nie trzeba od razu jej jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
poza tym, nie wiemy jaką ma pracę autorka topiku. Może pracuje na 3 zmiany, lub jest cały dzień poza domem? Po nocce lub 12 godzinach, wierzę, że nie można nie mieć głowy do zajęć domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
miałao być: wierzę, że można nie mieć głowy do zajęć domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza opiekunka zajmuje się tylko dziewczynkami - taka była umowa. chodź zawsze pochowa nam naczynia pozmywa po jedzeniu dzieci, czasem im coś ugotuje jak ja zaproponuje jajko na obiad hihi, po drodze do nas kupuje nam pieczywo i robi zakupy warzywno owocowe na targu obok naszego lokum, bo sama tam kupuje jak jedzie na spacer z babkami. Mieliśmy kupę szczęścia. chodź de facto dziewczynkami zajmuje się góra 4 godziny bo resztę czasu śpią. fajnie by było gdyby gotowała regularnie dla kobiet i np prasowała ( bo pozostałe 4 godziny przegląda internet) niestety jestem zacieńka finansowo na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula30 nie oceniaj , bo nic o mnie nie wiesz. Jestem studentką pedagogiki min innymi dlatego mnie ten tamat interesuje, a poza tym też jestem Nianią i po prostu jestem ciekawa jak to wygląda ze strony mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niania to niania zajmuje sie tylko Twoja pociecha Ja cie nie oceniam Kedys kobiety pracowaly,zajmowaly sie domem,wychowywaly po kilka dzieci i dawaly rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×