Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalalalalalaaa17

pomóżcie mi proszę bo nie wiem co robić. jak myslicie ? zwariuję

Polecane posty

Gość tralalalalalalaaa17

przyszłam z tym tutaj bo na was uczuciowi ludzie najbardziej liczę zawsze mi pomagacie -> dla was -> 🌼😍😍 przymroczyło mnie na imprezie, stracilam chwilowo "kontrole nad sobą" tak na chwile przymdlałam i ocknęłam sie niedługo jak lezalam na kanapie. caly dzien juz wczesniej sie slabo czulam i mi sie krecilo w glowie ale ja musze snuc te swoje scenariusze... co jak mi ktos cos dosypał do mirindy!? bylam na imprezie...wydaje mi sie ze wszystko pamietam co robilam,chociaz bylam taka oszolomiona bo sie zle czulam ale zaczelam sobie wkrecac ze co jesli jednak nie pamietam ...takie z paniki, czytajac te wszystkie historie dziewczyn. jestem dziewicą...po imprezie sprawdzalam czy mam błonę i mam nierozerwana czyli nie bylo mowy o seksie..a jednak ja jestem taką panikarą i sie martwie jak cholera ze mogl mi ktos czegos dosypac, ze mogl to ze mną zrobic a ja nawet nie wiem.. ale to chyba nie mozliwe? wiedzialabym o tym prawda? taki lek sie we mnie obudzil bo pierwszy raz bylam na imprezie domówce i nie znałam ludzi...moze przesadzam ale poprostu siedze i snuje scenariusze... co mam robic?? Zastanawiam się nad tebletką PO. jutro poprosze ginekologa o przepisanie alboo lekarza rodzinnego! nie zaszkodzi mi taka tabletka? tak na wszelki wypadek.. chcialam dzis kupic test ale sa zamkniete wszystkie apteki. boje sieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkdk
Co za idiotka. To może następnym razem nie chlej na umór, co????? A jak pójdziesz do ginekologa, to on zaiste potrafi ocenić, czy był stosunek czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdtyudt
jakoś mój chłopak znalazl dziś otwarta aptekę ;] sciemniasz! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość earddldl
Tak to jest jak głupie niunie wyrwą się z domu i dorwą do alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ciekawa prowokacja. ciekawe jak sama sobie sprawdzilas ze masz nierozerwana blone. dawno sie tak nie smialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaaalalala
Nie pij tyle, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja..
To się nazywa uchlać się tak, że ci się urwał film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalaaa17
dali mi drinka wiec sie napilam kilka lyków reszta do kibla poszła...ja nie pije. z piwem robilam to samo...udawalam ze pije, reszta do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slooooooow
idź do ginekologa, pewnie potrafi sprawdzic jak tam naprawde z twoją błoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalaaa17
nie wiem jak mam do niego isc jak jestem niepełnoletnia.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×