Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia.pur

Mama po 30-stce zrzuca 30 kg

Polecane posty

Witam Kafetki ;-) Przechodzę bez ogródek do sedna....bo nie ma się co rozdrabniać nad szczegółami. Mam 33 lata , dwa miesiące temu urodziłam synka. Właśnie skończył się dość uciążliwy połóg. Zaczynam dietować i ćwiczyć. Cel 60 kg. Waga obecna 93 kg przy wzroście 165 cm. Zaczynam mocnym kopem bo Dietą Kopenhaską. W domu mam orbitreka i będę ćwiczyć co drugi dzień po 45 minut. Będę meldowac wzloty i upadki. Dość bycia grubym!!!!!!!!!!! Bo jak ktoś słusznie zauważył - grubi na tym świecie mają przechlapane i to na każdej płaszczyźnie życia. Dołączajcie do mnie,proszę. Będzie wesoło. W przyszłym roku o tej porze będziemy piękne !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj To ja się dołączam do Ciebie. Zobaczymy jakie będą efekty. Po tych świętach to ja pewnie mam tę samą wagę co ty. Również jestem po 30tce, mój wzrost to 173cm. Ja ostatnie dziecko urodziłam 6 lat temu. Też mam w domu orbitreka , ale nie chce mi się na nim ćwiczyć. Wogóle zrobiłam się leń i tyle. No ale może razem będzie łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asia ja juz jestem bardzo długo na innym forum, które nazywam moim forum, ale chetnie tu bede pisac potrzebna mi motywacja i wsparcie waga i wiek prawie takie same- jestem z 75 roku i waze ok 95 zaczełam odchudzanie na kafe w 2007 i z wagi 102 schudłam do 86 niestety- zaczelam jesc i jesc i doszłam znów do 100 przed swietami widziałam juz 93 (ponowne odchudzanie zaczełam w grudniu) ale teraz po swietach i sylwestrze przytylam i jest ok 95 to tyle bede jesc relatywnie mało zero chleba i słodyczy przede wszystkim owoce i kurczak no i cały czas planuje ruch dołaczyc to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale ,że się odezwałyście. Chciałabym stworzyć wątek, na którym będziemy się wspierać, pisać w czasie gdy wieczorami dręczy nas głó. Wtedy potrzebne jest wsparcie. Wszystkie mamy tą sama wagę, chcemy widzieć 6-kę z przodu. Super!! Aniaminka - masz fantastyczną stopkę - W nowym roku nowa ja ;-) Życzę aby sie spełniło. Ja dzis na kolację zrobiłam sobie szpinak i wołowinę na wodzie ....i teraz bardzo głodna jestem. 45 min na orbitku zaliczone, ale wolno chodzę, bo jestem ociężała z tych kilosków. piję już którąś herbatę z rzędu. Dlatego że niestety nie miałam pokarmu zaraz po połogu postanowiłam brać się za siebie ostro. Jutro idę na zakupy. W sobotę zaczynam kopenhaską. Muszę skurczyć żołądek. Po to mi jest ona potrzebna. Na spadek wielki wagi nie liczę, choć na pewno zobaczę 8-kę jak sie bardzo postaram. Po tej diecie czyli po 15 -stym stycznia wchodzi dieta 1000kcal. Ta klasyczna dieta już dwa razy zrobiła ze mnie 55 kg laskę. Teraz trudno bedzie ale nie załamuję się. Życzę wszystkim powodzenia. PS. FraniuMaj - będziemy umawiać sie na 45 minutowe sesję orbitowania. Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kopenhaskiej i 1000kcal schudniesz pewnie znowu do 55 :) ... a pozniej wrocisz do 95kg :( Tak dzialaja diety cud ... mega JOJO to norma. Ale zobacz ile traci na tym Twoje zdrowie ... zrzucasz 40kg a pozniej je nabywasz. IMO - nie warto. Masz dopiero 33 lata, chcesz cale zycie zmarnowac na chudniecie i tycie? Mam nadzieje, ze troche wiedzy z dziedziny dietetyki posiadasz ... no niektorzy studiuja 5 lat zeby doradzac podczas odchudzania ... a inni ustalaja sobie diety w ogole nie bedac w temacie :o Poza tym jesli cwiczysz 45 minut to z diety 1000kcal robi sie 700, bo na cwiczenia (jesli nie bylo ich przed dieta) takze potrzeba energii. Jedyne rozsadne wyjscie - zeby schudnac trwale - to dieta z niskim ujemnym bilansem + cwiczenia silowe . Nie bede na razie sie wiecej rozpisywal, bo nie wiem czy moje pisanie nie pojdzie na marne. Oczywiscie to Twoje zycie i zrobisz jak zechcesz ... ale po co sie katowac, glodzic, podupadac na zdrowiu i nigdy nie osiagnac sukcesu jak mozna diete przeprowadzic praktycznie \"bezbolesnie\" i cieszyc sie szczupla sylwetka na wieki :) Jesli chcesz byc szczupla na wieku to na pewno powinnas zaniechac kopenhaskiej i diety 1000kcal. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moja kolezanka tez przechodziła przez kopenhaska- dwa razy- dzis wazy 90 kg- dlatego, ze po diecie wraca do poprzedniego sposobu jedzenia zawsze mówi sie, najpierw dieta np kopenhaska, a potem bede zawsze do konca mniej jadła- niestety najczesciej wracamy do poprzedniego sposobu jedzeniai tyjemy... ja np stosowałam kiedys cambridge schudłam a dzis jestem gruba ostatnio tak juz tego mam dosc i tak mi to przeszkadza, ze straciłam ochote na jedzenie to znaczy na jedzenie w takim stopniu, jak kiedys nalogowe jedzenie ja wyklucze pewne składniki jedzenia i bede stosunkowo mało jesc nie wiem co jest dobre dla innych wiec nie pisze asia- jak to zrobiłas, ze wczesniej wazylas 55- no tak- dieta 1000kcal a przed ciaza tez 55 wazyłas? a z ilu kilogramów wtedy chudlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak.... Dr. Szpec - masz rację we wszystkim. Ja jednak gotowa jestem popełnić szaleństeo ;-). Pierwszy dzień kopenhaskiej za mną(prawie).Potrzebuję kopa i widocznych efektów na początek. Dlatego wytrzymam te 13 dni....a potem będzie dalej jedzenie chude i lekkie oraz ćwiczenia. Wiem, dlaczego przytyłam. Nie powtórze tych błędów. Niewiele mi młodości zostało. Aniaminka - przed ciążą byłam już gruba, tzn. 83 kg było. Przytyłam 25kg. 15 kg zgubiłam do dwóch tygodni po porodzie. Nie karmiłam,bo nie miałam czym. Zostało 10 kg ciążowych kilosów i 20 kg przedciążowych do zrzucenia. 5 lat wstecz było 55 kg. Odchudzałam się wtedy od 78 kg. 23 kg zgubiłam w 6 m-y. Wagę utzymywałam przez 2 lata, bo jadłam mądrze i cały czas ćwiczyłam. Potem przestałąm i wróciło z nawiązką. Schudłam wtedy na diecie : wszystko ale chudo ilekko. Białego pieczywa nie jadłam, ale makarony razowe i ciemny ryż owszem. Słodyczy nie jadłam, kawę słodziłam słodzikiem i dżemy robiłam domowe i kisiele z owoców słodzone fruktozą. Oczywiście orbitrek - godzina co drugi dzień. Podziałało. Wyglądałąm fenomenalnie z tymi 55 kg. Teraz chcę mieć 60 kg. Zobaczymy jak będę wyglądać, bo lata już nie te ;-) Czyli dieta nie specjalnie odkrywcza, a podziałała. Lecz pizzy i kebabów, zestawów z Mac\'a, lodów i czerwonego winka nie przewidywała......szkoda bo to mnie właśnie utuczyło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ... pewnie, ze diete cud przetrzymasz ... ale pozniej odzyskasz kilogramy!!! Tak dziala ludzki organizm. Naukowcy to zbadali ... a Ty starasz sie pokazac, ze sie mylili :) Twoje zycie ... ja wiem co i jak i to mowie. Nie chcesz rad ... to nie :P Szkoda tylko Twojego zycia na chudniecie i tycie przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia.pur ..nie tedy droga..i po co tak drastycznie zaczynac? nie leipiej powoli ale sukcesywanie? wyjdzie ci to na zdrowie, al tak zarzniesz organizm, spowolnisz metabolizm i sie zastój zrobi... wiem co mówie. nie jestem alfa i omegą- poełniłam miliony błedów dietetycznych i zywieniowych nim w koncu dobrnełam \"o co kaman\" tez jestem po 30 mam 4-letniego syna.... oczywiscie wybor jest twój...i twoje zdrowie i twoja decyzja pomyśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolek036
Witam jestem tu pierwszy raz jednym słowem nowicjusz.mam 36 lat i nie jedną dietę za soba teraz chce ponownie zbędne kilogramy macie dziewczyny cos skutecznego oprócz długich i wyczerpujacych ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anolek036
Chciałabym zacząc teraz by na wiosnę lato było zbędnych kilogramów mniej bez efektu jojo-ten efekt mnie zbyt dołuje ze popadam w stany depresyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ruszam z kopyta - kopenhaska. Potem chudo i lekko albo totalny Monti. W ciąży jadłam jak MOnti przykazywał, bo mi źle cukier wychodził, a po miesiącu wyniki były doskonałe. Cghoc kilka zasad mi nie pasuje, np. że nie można zjeść chleba z wędliną tylko na okrągło serek biały lub dżem....zobacze jeszcze. A co do ćwiczeń to trzeba,niestety. Kardio - 30 min i drugie 30 min jakis rozciagających, brzuszki ...to wystarczy co drugi dzień. Rok trzeba sobie dać. Minimum, jak nie półtora. Ja tak postanowiłam. Powodzenia. Shane - ja też odchudzam się całe życie.Odchudzanie zaczyna się w głowie i tam też trzeba poświęcić swoją uwagę. Moja psyche potrzebuje zwycięstwa i dlatego przeprowadzę kopenhaska do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, diete kopenhaska przerabiałam ok.6 lat temu-super zadziałała, ale na krótko.Po 2 latach próbowałam ponownie po urodzeniu drugiego dzieckai ... nie wytrzymałam, widząc wkoło znajomych, których niedawno podziwiałam po odchudzeniu sie ta dieta, a po kilku miesiącach wracali z nawiazka. I kazdy zarzekał sie, ze po diecie bedzie ograniczał sie. Wiec tewraz za namowa i efektami długoterminowymi w rodzinie dałam sie namówic na diete plaż południowych Sout Beatch-podobno rewelak. Za czynam od poniedziału, wstepnie porobiłam zakupy, załozyłam zeszyt z extra wskazówkami, przeprowadziłam powazna rozmowę z meżem -on jedyny jest w stanie mnie dopingowac i pomagac w postanowieniu noworocznym i zobaczymy. A mam 35 lat 2 dzieci, 164cm wzrostu i 83 kg. wagi.życze wszystkim powodzonka i trzymajmy sie wszyscy. o jakichkolwiek rezultatach popisze .pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane. Bardzo sie cieszę że sie pojawiłyscie :) bo nie wiedziałam gdzie sie mam dołączyć. Siedze na tym forum ale nigdzie nie piszę.Szukałam własnie kogos po 30-stce. Mam 35 lat , dwoje dzieci i oczywiście nadwagę.Obecnie waże 96 kg :( Odchudzam się od 1 grudnia na diecie 1000 cal.Dodam że kilka lat temu schudłam na niej w kilka mies . 15 kg. ale potem niestety zaniedbałam to i wróciłam do poprzedniej wagi. Tym razem postanowiłam sie nie poddawać.Jak narazie schudłam 3 kg w miesiąc. Jakos troche mało.Najgorsze że waga stanęła i stoi. Chyba za mało piję.Musze wypijać 1,5 litra wody + inne tam herbatki. Od dzis się za to zabrałam. Dwa tyg temu kupiałm orbitreka. Cwicze 20 min dziennie. Niestety nie moge wiecej jak narazie. Pozdrawiam WAS Serdecznie.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest orbiterka
prosze sie ze mnie nie smiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
Życzę Wam powodzenia.... ..a tak poważnie, jak czytam te wszystkie diety i postanowienia, to odnoszę wrażenie,że są one po to, aby więcej przytyć...jestem w miarę szczupła, i nie jadam w M D ...a czy Wy wiecie, że wiele owoców i warzyw zawiera cukier, więc tuczą? kurczaki na hormonach też powodują tycie ..tak naprawdę to się więcej ruszajcie i MŻ, wybierajcie produkty naturalne, nie żadne dżemy! soki, ale proste jarskie potrawy...oczywiście tak,żeby dostarczyć organizmowi potrzebnych składników odżywczych.... Jeśli nie wytrzymacie całą tę kuracje szla...trafi i znów waga wskaże ok. setki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upsss - skoro jesteś taka " w miarę szczupła " to zabieraj stąd swoje mądrości wraz ze swoim chudym dupskiem. Orbitrek to maszyna do ćwiczeń cardio. Wpisz sobie w allegro, w wyszukiwarkę, zobaczysz co o tym ludzie piszą i jak wygląda. Osobiście polecam. Ja ćwiczę już po 45 min. Na początku też wytrzymywałam 20 min. lilu 73 - 3 kg to naprawdę doskonały wynik. Ja tez mam zamiar tak chudnąć. Jest bezpiecznie bo potem jo-jo tak szybko nie będzie ( w razie objadania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
nie irytuj się tak kobieto, bo zaraz zjesz całą czekolade... nie takie znów mam chude dupsko, ale ja uprawiam sport i mam mięsnie....a ruch nikomu jeszcze nie zaszkodził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mówi,że ja nie uprawiam sportu??? Kto mówi,że inne dziewczyny nie uprawiają sportu??? Czy my tu zakładamy topik o spędzaniu dnia o liściu sałaty czy po to żeby racjonalnie zrzucić nadwage na resztę życia. A czekolady nie zjem bo do słodyczy akurat nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaIIIka
Asia ja nie jestem znawcą, ale z tego co wiem to od razu po ciąży nie powinno się drastycznie odchudzać, a kopenhadzka to drastyczne odchudzanie. I nie chodzi tylko o karmienie, bo rozumiem że nie karmisz. Proponuje się skontaktować z dietetykiem, bo naprawdę możesz sobie zaszkodzić, szybkie odchudzanie może prowadzić tylko do jojo więc nie warto. Proponuje też poczytać o tym jak wyjść z diety, a to jest ponoć trudniejsze niż utrzymanie samej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje tylko, ze ejstem niestety mam problem natury osobistej, wiec sie dzis nie udzielam papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fora
Chować te rady od parady i zmykać z tego tematu !!!!! Znalazły się znawczynie !! Nikt was tu wcale nie prosił !!! Zakładajcie sobie topik o chudych dupskach i piszcie jak sie odchudzacie z kości na ości zdrowo i bez efektu jo-jo !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fora
A ja, wieczorem, gdy wszyscy w domu juz spia, bezszelestnie wymykam sie do kuchni, otwieram sloik nutelli, siadam na krzesle i przypominam sobie te chwile, gdy bylo sie dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fora - grożę Ci palcem....oj nieładnie. Na szaleństwo to można sobie pozwolić , ale tylko raz na jakiś (dłuższy) czas. Pierwszy dzień za mną. Jestem zadowolona, wcale nie głodowałam. Dużo wody i dużo sałaty ;-) pomogło. Czuję sie leciutko. Czy ktoś wie jak i co jeść tuż po kopenhaskiej ????Tak, aby łagodnie zwiększać ilość kcal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fora.
chyba nie wierzysz że ja to napisałam wyżej ? Ktos sie podszył jak zwykle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×