Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

ja jeszcze o sobie napisze,ze w tym roku tez sie bronie,ale licencjat(tylko), a moim mężczyzną jestesmy 9lat:) w dniu slubu bedzie dokladnie 9lat i 10miesięcy:) a dlaczego pazdziernik? bo nie bylo na sali innych wolnycg terminów, a chciałm byc juz po obronie:) finansowanie wesela. u mnie kase daja mi rodzice, bo ja dziennie studiuje, i nie pracuje:o a u Miska cześc on sam, a reszte rodzice, moze bedzie brał kredyt. bedziemy mieszkac u mnie(mieszkanko 3 pokojowe), z Rodzicami, bratem z dziewczyna i mlodszym bratem, w naszym pokoju . pewnie Was bedzie dziwic czemu tak wszyscy razem, nie wynajmujemy czegos. chcemy sie budowac i kase musimy zbierac,a wiadomo na wynajem duzo by kasy poszło.jakos damy rade. alles gute🌼nad tym \"ozdobami\"na wodke jeszcze nie mysleliśmy,ale chyba bedziemy mieć jakies zawieszki z podziekowaniami za przybycie:) jesli wy wolice prostote, to mysle ze białe kokardki wystarcza:); wg. mnie zdecydowanie organy wystarczą:) alkohol - chyba maximusa bedziemy brac, lub finlandie. ale jak narazie ten temat w domu mojego narzeczonego nie istnieje, a jak cos wspomne, to patrza sie jak na głupią, wiec sza. beda tez wina,ale nie za duzo, bo u nas sie nie pija. no i szampan obowiązkowo na poczatku. u nas tez wodki sie liczy 0,75 na glowe, wiec wujdzie tego dosc sporawo, bo wesele na 110 osob robimy (z poprawinami). Mla-mla🌼 u nas tez tort i ciasta moze wstawiac sala,ale z mama zdecydowałysmy sie na wlasne wstawianie, bo taniej wyjdzie. a co ludzie na wsi, to tyle gorzałki pija? eee jakis glupi stereotyp:p u mnie nie ma róznacy czy ze wsi czy z miasta( a czasem nawet ci z miasta wiecej pochłaniaja, niz ludzie ze wsi:D) obraczki - bedziemy miec z Verony.skromne, delkiatne. moj chciał takie szersze(6mm),ale ja mam za chyde i krótki palce. Figaa🌼 to fajnie:) bedziemy razem sie stresowac i cieszyc jednoczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stereotyp? Buhahahaha! Ja już ich widziałam w akcji nie raz i dlatego nie mogę dopuścić sytuacji, gdzie na poprawinach braknie alkoholu. ;) Zresztą nawet jakby zostało to wszystko pozostaje w rodzinie. Towar niepsujący, tak więc nie ma się czym specjalnie martwić. ;) Co do ozdabiania wódki... to ja z tego rezygnuję. Nie widzę powodu, żeby dosłownie wszystko musiało być ozdobione wstążeczką czy kokardką, bo to wesele. Nie popadajmy w przesadę ;) Nadrobimy salą. Obrączki już zamówiliśmy. Chcieliśmy tradycyjnie, z żółtego złota, bez żadnych wzorków i udziwnień... i takie będą. :) Też mam małą rączkę, więc taka 3mm na mnie w zupełności wystarczyła. Zresztą ja uwielbiam biżuterię, więc i tak będę do tej obrączki coś dokładała ;) Mój narzeczony oczywiście będzie miał szerszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas październik był tym miesiącem wymarzonym :) Moi rodzice pobrali się w październiku (zresztą w tym samym kościółku co my teraz planujemy) i co najważniejsze... od października się wszystko zaczęło :) 17.10.2009 r. stuknie nam równo 5 lat razem. Poza tym to magiczne R ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mla-mla🌼 no ja tez nie moge pozwolic,zeby brakło czegokolwiek na weselu, a juz na bank wodeczki;) tym bardziej,ze u nas jest taka tradycja, ze Rodzice Młodych zanosza do pracy, no i my rowniez małe poczestne z wodeczka;) a z tym wypijaniem wiecej mniej przez jednych czy drugich, to zalezy od człowieka,a nie gdzie mieszka. Twoj bedzie miał szerszą obraczke? u nas babeczka tez proponowała takie rozw.,ale doszlismy do porozumienia. do obraczki Misiek kupuje mi jeszcze pierscionek:) Nasza sala ma stały wystrój,wiec tym sie nie martwimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu, jeszcze będziesz miała dodatkowy bonus w postaci pierścionka. Nieźle ;) Jeśli chodzi o pierścionki na ślub to chyba założę wyłącznie zaręczynowy i obrączkę, bo nie chcę, żeby coś innego przykuwało uwagę. Co innego kolczyki i naszyjnik... ;) ale to jeszcze nie pora o tym mówić, bo nie mam sukienki, pod którą będę je dopasowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea23
Witam wszystkie październikowe panny młode :) U nas na razie przygotowania stanęły w miejscu, bo w zasadzie na tę chwilę nic więcej nie da się chyba załatwić. Rozglądam się powoli za sukienką, ale jak na złość wpadła mi w oko Maggie Sottero, którą da się przymierzyć tylko w Warszawie, a cena jej ... przekracza granice przyzwoitości, tak to określmy :). Chyba zdecyduję się na szycie, będzie taniej, a w Krakowie jest kilka dobrych salonów, które szyją na zamówienie. U nas jest w ogóle ciekawa sytuacja, bo mieszkamy i pracujemy w Krakowie, a ślub bierzemy w rodzinnej miejscowości koło Poznania. Mam nadzieję, że mimo tej odległości uda nam się wszystko załatwić. Powoli zaczynamy myśleć o obrączkach, wódeczce i innych tego typu istotnych sprawach, ale zima nie sprzyja, może jak się cieplej zrobi to coś ustalimy :D. Przynajmniej jeśli chodzi o kwiaty i ciasta mam spokój, bo w rodzinie są specjalistki z tych dziedzin i ufam, że wymyślą coś dla mnie tanio i dobrze. Marzy mi się jakiś fajny samochodzik na ten dzień, ale ceny porażają - 350 zł za godzinę np. to dla mnie stanowczo za dużo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my na cały dzień mamy zamówionego Jaguara XJ6. Bez żadnych limitów kilometrów, z tablicami i dekoracją. Koszt: 650zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO do kokardek to mysle ze wystarsza my bedziemy tylko mieć kokardki. CO do skrzypiec to u mnie bedzie tak ze dziewczyna grajaca w zespole gra rownież na skrzypcach i bedzie nam grala w kosciele. Skrzypce sa przepiekne! aa ijeszcze nie wkleilam tych obraczek a pisalam o nich: http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,kolekcje,Dotyk,139 Co do nas to jestesmy ze soba prawie 7 lat (7 rocznica bedzie 1 marca:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja będę miała Słowo (wg tych kolekcji z Apartu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli takie tradycyjne obraczki. :) nie pamietam czy była mowa o pierwszej pisence macie jakies typy? Ja sama nie wiem hcialabym cos starego. Podoba mi sie: Krajweski -Najpiekniejsza Czerwone gitary - Słowo jednyne Ty Czesław Niemen -Wspomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my wczoraj wybralismy obraczki verona model 85, jeszcze tylko nad grawerem musiemy pomyslec i jedziemy zamowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea23
Ostatnio przeglądałam forum z piosenkami na pierwszy taniec i bardzo spodobała mi się piosenka M. Bajora "Jestem bogaty". Jeszcze nie rozmawiałam z zespołem na temat możliwości wyboru repertuaru, ale gdyby mi się udało, to chyba tę wybiorę. A obrączki też kupujemy klasyczne, tylko że z białego złota, bo ja za żółtym nie przepadam. Nie mam zupełnie pomysłu, co na nich wygrawerować, ale chyba jakoś klasycznie "Z miłością - imię i data ślubu" albo coś w tym stylu. Ech, jak myślę o tym dniu, to już wzruszenie mnie ogarnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zatańczymy do Nothing Else Matters dla mnie najpiękniejsza rockowa ballada... na szczęścia mamy dj'a :) a obrączki również wybierzemy klasyczne z białego złota ale szukać zaczniemy dopiero za miesiąc lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy nad grawerem myśleli, myśleli... aż w końcu całkowicie z tego zrezygnowaliśmy. ;) Wszystko co nam przychodziło do głowy wydawało się na dłuższą metę zbyt banalne. Wiadomo... data ślubu, imiona, pseudonimy, łacińskie sentencje, \'na zawsze Twoja\' ;) Z piosenką mamy dylemat i jeszcze nie wiemy co wybrać. U znajomych były już: Anna Jantar - Moje jedyne marzenie Seweryn Krajewski - Wielka miłość Lionel Richie - Say You, say me a za mną chodzi... Righteous Brothers - Unchained melody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ViVieen
Witam Dziewczyn :) Coprawda widzę, że temat rozwinął się nieco inny niż w temacie, ale chciałam napisać, że też mam ślub w październiku (dokładnie 3) Jak pogoda dopisze, to przepiękny miesiąc na ślub, prawda? :) Mamy termin, sale, orkiestre i fotografa i nie mamy czasu myslec co dalej :( a juz prawie koniec lutego.. Czym w następnej kolejności będziemy musieli się zająć, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medea23
ViVieen pomyśl przede wszystkim o sukience, zwłaszcza jeśli masz jakieś specjalne upodobania, bo niektóre salony potrzebują bardzo dużo czasu, żeby uszyć czy sprowadzić jakiś model. Także końcówka marca to chyba ostatni gwizdek na konkretne poszukiwania i w kwietniu trzeba zamawiać. Nie wiem też jak u Ciebie z terminami u fryzjera, kosmetyczki itd., czasem dziewczyny piszą o jakichś strasznych kolejkach i zapisach, może to też warto sprawdzić. A tak to luzik, do lata mamy spokój ;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia za darmo
Foto do PORTFOLIO mam wolny termin na maja 2009r. 25 zdjęć wykonam za darmo w zamian za zamieszczenie najlepszych na przyszlej stronie firmowej w galerii, pokrywacie tylko koszt dojazdu KONTAKT gg:12459613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augu1984
Hej dziewczyny :) Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć. Nasz ślub też w październiku. Tylko czytam to wszystko co piszecie i jestem przerażona, bo my dopiero zaczęliśmy wszystko organizować. Generalnie nic poza salą nie załatwione :( Chyba powinnam się wziąć za robotę. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Augu1984 witamy w naszym gronie :) Przygotowaniami się nie denerwuj, na spokojnie zdążysz ze wszystkim. Tylko dobrze by było załatwić fotografa i zespół lub dj'a bo później może być krucho z terminami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś
na pierwszy taniec wybrałabym piosenkę, którą od niedawna słychac w radio "paulla- od dziś", gdyby nie fakt, że ja swój pierwszy taniec mam za sobą :) tańczyliśmy do utworu Edtyt Górniak - "dziękuję ci". kwiatów i dekoracji polecam "Twoją Dekoratornię" - zrobili mi super dekorację i sali i kosciola a takze bukiet slubny, bylam bardzo zadowolona. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augu1984
Ja właśnie planuje na pierwszy taniec piosenke Pauli "od dziś" :) ale pewnie jeszcze kilka razy mi się koncepcja zmieni. Ostatnio strasznie się nie wysypiam, śni mi się tylko październik, np. że poszłam do ślubu bez sukni albo zgubiłam buty itp. Też tak macie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś
Hehe ja tak nie miałam przed ślubem:) ale pare razy w życiu zdarzało mi sie snic o podobnych sytuacjach,,,,świadczy to to wyłącznie o tym, że bardzo to przeżywasz dlatego odbija się to na Twoich snach. u mnie zawsze takie sny wskazywały na odwrotność sytuacji i wierze że i u Ciebie tak bedzie a pażdziernik okaże sie bajecznym miesiacem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co do snów to ja takie mialam ale w okresie kiedy zaczelismy o tym intensywniej mysleć. teraz jest postój w przygotowaniach wiec o tym tak nie mysle i pewnie latego mi sie nie sni ;) piosenka nie powiem ładna ale kurcze jakoś sobie nie wybrazam zeby miec taka piosenke jak np ta czy jakaś farba albo magda famme no nie wiem jakoś tak ale wiadomo kwestia gudtu komuś sie moga nie podobać wybrane przeze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goguś
Figaa powiedz zatem co leży w Twoim guście jeśli chodzi o muzykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alles gute🌼 nie pokaże Ci modelu, bo w necie nie znalazłam, ale opisze-zółte złoto, z grawerem na zewnatrz, ukośny paski i do tego jeszcze sa paseczki jakby piasek był posypany:)jak gdzies znajde na internecie, to podrzuce link:) aha ja mam 4mm a moj Mis5mm:) a koszt nawet nieduzy, bo niecałe 1400zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×