Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaaa

dziewczyny jakbyscie zareagowaly w takiej sytuacji?

Polecane posty

Gość inkaaaa

podoba mi sie facet zapraszamnie na urodziny kolegi ide zaczynamy rozmawiac tanczyc ze soba za chwile podchodzi do nas jego kolega i mowi do niego " to jak kiedy ci zrobi" i glupi usmieszek na to ten chlopak reaguje "nie martw sie on tak zartuje" pozniej ow kolega podchodzi do nas 2 raz i mowi do mnie" to nie jest facet dla ciebie on nie jest na 1 noc" mnie az zatkalo pierwszy raz mialam taka sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten kolega to...
pewnie jakiś gej i chce miec tego kolege tylko dla siebie. Sam sobie zaprzeczył poza tym więc inteligencją nie grzeszy raczej. Nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym spytała wprost
o co mu chodzi ?? no chyba ze jestes łatwa i kraza o tobie takie opinie. pomysl tez kto ewentualnie w zlej woli mogl o tobie nagadac takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnośćWIDZE2004746549557
DOKŁADNIE ALBO ZAZDROSC ALBO COS MOCNEGO ZAZYŁ KOLEGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaa
nie jestem latwa ani nikogo nie prowokuje swoim zachowaniem jestem dosc skromna osobka niesmiala w dodatku tylko mnie to zdziwilo z zazdrosci powiedzial? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mój kolega by odpowiednio nie zareagował, to po pierwsze bym się rozczarowała poziomem towarzystwa, po drugie wyszła i więcej nie wróciła. Jeżeli to był żart według nich, to jakaś hołota intelektualna albo margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może wyglądałas zdzirowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaa
nie wygladalam zdzirowato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×