Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnau girl

czy uważacie że facet, który...

Polecane posty

Gość donnau girl

31-letni facet, który: 1. nie ma żony ani dzieci 2. nie ma własnego mieszkania 3. nie ma oszczędności 4. nie ma pracy z perspektywami na przyszłość (dobrze zarabia lecz niedługo likwidują jego miejsce pracy) 5. nie ma studiów wyższych za to ma: 1. świetną dziewczynę :] 2. dobry samochód 3. żyłkę do interesów 4. dobry wygląd może nadawać się na męża...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno widac przeczt drugiemu skoro dobrze zarabia itd to nie ma pewnie czasu zeby zalozyc rodzine no tak to trzeba tlumaczyc ale w gruncie rzeczy to pewnie jeszcze duzy dzieciak i pewnie zona byb go w tylek kopnela i by sie wzial do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnau girl
on ma mnostwo czasu, az za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
Nie nadaje się na męża a tym bardziej na kochanka. Jako męża nie dało by się już go wychowac po swojemu i pewnie nie chciałby wyrzucac śmieci ani wykonywać róznych takich prac... Poza tym jakość spermy po trzydziestce drastycznie spada, więc dobra rada dla panów: żeniaczka zanim wstawicie trzeci krzyżyk w kalendarzu... http://www.zletrafiles.pl/galeria,496.html,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat.toy
Nie nadaje się na męża a tym bardziej na kochanka. Jako męża nie dało by się już go wychowac po swojemu i pewnie nie chciałby wyrzucac śmieci ani wykonywać róznych takich prac... Poza tym jakość spermy po trzydziestce drastycznie spada, więc dobra rada dla panów: żeniaczka zanim wstawicie trzeci krzyżyk w kalendarzu... http://www.zletrafiles.pl/galeria,496.html,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to figa
skoro dobrze zarabia a nie ma ani mieszkania ani oszczędnosci to znaczy ze zupelnie nie mysli powaznie:o pewnie wszystko wydaje na lans (ktorego "dobry samochod" jest oczywistym składnikiem) Jesli ładnie wygląda i jest ogólnie fajny to jasne, ze mozna miec takiego chlopaka ale jakos nie myslalabym o nim jak o potencjalnym mężu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnau girl
wynosi śmieci i czasem poodkurza, pozmywa. zostawia za to skarpetki :o to mówicie że nie wyjdzie na ludzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnau girl
chodzi mi że 31-letni facet bez żony to już trochę dziwne i zachodzi pod starokawalerstwo, jednakże ratuje go fakt, że ma chociaż dziewczynę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjatkowwy
1. Ma swietna dziewczynę. przeciez ona mowi o sobie...kilka dni temu ja tknelo ze moze by ten zwiazek zformalizować ale jak zrobila spis z natury to marnie wypadło, jako facet owszem, fajna bryka, dobry wyglad ale maż z niego kiepski, no i ma watpiwosci czy z tej maki bedzie chleb... moj wniosek -mało ambitny -nie gospodarny Jestem rowiesnikiem tego goscia i mam ochote zadac pytanie, gdzie sie taki ulung?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi chodzi o to, ze zadawanie takich pytan na takim forum jest dziwne i podchodzi pod kretynizm, ratuje jedynie szansa na prowokacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnau girl
facet wyjatkowy a jak te punkty się mają do ciebie?? :P mnie tam jeszcze do ślubu nie śpieszno, jednakże warto wiedzieć na czym się stoi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjatkowwy
-mam 14 letni samochód -i uważam się za przeciętnie wyglądającego w tych punktach z przegrywam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnau girl
to uważasz że już nic z niego nie da się zrobić? ;) ach, dodam jeszcze że ciągle gra w totka licząc, że dorobi się fortuny i kupi dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka to głupia cipka
słowiczka to głupia cipka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet wyjatkowwy
nie zartuj w totka? i do tego naiwny.... nie gniewaj sie ale skoro juz masz watpliwosci to znaczy ze powinnas powoli rozgladnąc sie za kimś na jego miejsce. Jesli bedziesz chciala miec dziecko to je sobie urodzisz... powodzenia i dobrego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka to głupia cipka
słowiczka to głupia cipka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuńka8
zawsze mógłby być gorszy- nałogowy maniak internetu...komputera;) Uff, ale coraz mniej takich i całe szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupiupupupiupu
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanowczo skresla go pkt 1
jakby mial zone toby sie nadawal na meza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×