Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harletta

upokorzona przez jego brata

Polecane posty

Gość harletta

co ma zrobić dziewczyna, która została upokarzana przez brat swojego chłopaka a jej chłopak nie ma zamiaru nic z tym zrobić bo twierdzi, że nikt go z jego bratem nie poróżni?? co taki facet wg was powinien zrobić... a co tak dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w jakim sensie upokorzona ? bo to strasznie ogólnikowo jest napisane i opisz może tą sytuacje to coś sie pomyślli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harletta
usłyszała słowa nie miłe np: "jak dla mnie nie musisz tu sie pokazywać" i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooooo
gdyby facetowi na tobie zalezalo, to by sie rozmowił z bratem i nie pozwoliłby nikomu ciebie ponizac. albo twoj facet jest ciota, albo mu na tobie nie zalezy az tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooooo
wniosek taki ze twoj chłopak woli brata bardziej niz ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"harletta usłyszała słowa nie miłe np: \"jak dla mnie nie musisz tu sie pokazywać\" i wiele innych... \" Jakie brednie :P.To nie jest upokorzenie a co najwyżej okazywanie ignorancji:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlej to :P może nie pasujesz do niego a może teście cie nie lubią ?:P i braciszek mówi głośno to co rodzice chłopaka gdy cie nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podejrzenia ze jemu chodzi tylko o seks z tobą, a co sie bedzie narażał bratu, brata ma jednego a dziewczyn moze miec ....siedemnascie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuga19
nie warto dla takiego gościa czasu tracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasikaj mu do zupy. A Twój facet powinien Cię chronić i dbać o Ciebie. Poza tym nie przejmuj się. Ściskam Cię mocno, słonko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×