Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uladula

jak pozbyć się wyrzutow sumienia?

Polecane posty

Gość uladula

mam 22 lata,chlopaka z ktorym jestem dopiero 2 miesiace.. w niedziele doszlo miedzy nami do zblizenia-kochalismy sie. dla mnie byl to pierwszy raz! zawsze chcialam zachowac dziewictwo do slubu,,ale po prostu jakos tak wyszlo...nie wiem ...sama nie potrafie tego wytlumaczyc ze mu sie oddałam. bylo fajnie,ale caly czas mam schizy... boje sie ze to nie on bedzie moim wybrankiem i takie tam... Jak pozbyc sie wyrzutow sumienia? czuje,ze on teraz inaczej mnie traktuje...to sa moje urojenia ponoc,,,ale boje sie ze teraz mnie nie szanuje i mysli ze jestem łatwa... wiem,ze nieraz ten problem był poruszany na forum,ale chce jakis Waszych świeżych opinii na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx84
po prostu przestań za dużo myslec i żyj chwilą!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"oje sie ze to nie on bedzie moim wybrankiem i takie tam\" bo pewnie nie on... pierwsze związki się rzadko udają... a w razie czego to i tak na prawiczka pewnie nie trafisz :P jesteś naprawdę bardzo wierząca czy tylko masz kaca bo... ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megamadre
Mam juz dosc kretynskich dylematow zwiazanych z dziewictwem na tym forum!!! Twoj wybranek byl prawiczkiem? Jesli nie, to byl bardziej puszczalski niz Ty, wiec, co Cie obchodzi zdanie kogos takiego? A jezeli cnote stracil z Toba, to jestes tylko tak samo puszczalska, jak on. Zatem jesli kiedykolwiek zrobi Ci wyrzut z tego powodu, bedzie to oznaczac, ze jest nieprzystosowanym spolecznie kretynem hipokryta. Masz debilne pomysly. Uwazasz, ze kobiety powinny miec inne prawa, niz mezczyzni i ze dopuszcalne jest, zeby facet rznal sie z kim popapadnie, chadzal do prostytutek a jego zona byla wierna dziewica do slubu?! Mamy rownouprawnienie. Moze i sie puscilas. Ale on tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uladula
Mam wyrzuty sumienia, bo jestem osobą wierzącą i zawiodlam jakos siebie i swoj system wartosci.i teraz uczestnicze w tym szalenstwie seksualnym swiata!!juz nie jestem fajna;/ Mialam wielu chlopakow,ale on jest pierwszym w tym sensie...wiadomo jakim:P masakra!! nie czuje sie sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to Twoje urojenia. W naszych czasach dziewictwo nie jest jakimś bardzo chodliwym towarem. Tak naprawdę to nikomu to nie potrzebne. Więc po co to trzymać i ofiarowywać ukochanemu? Daj mu coś, co mu sprawi prawdziwą radość. Naucz się dobrze loda robić albo coś w tym stylu. A wyrzuty sumienia to strasznie głupia rzecz. Tego też nikt od Ciebie nie potrzebuje. Było, minęło, życie jest piękne. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz głupoty
zrobiłaś to na co miałaś ochotę i tyle....nie ma co tu sobie wkręcać niepotrzebnych schiz do końca życia byś dziewicą nie była więc nie ma co rozpaczać a skoro masz żal do samej siebie znaczy że facet z którym to zrobiłaś nei był dla Ciebie ważny i go nie kochałaś.... gdybyś miała pewność że robisz to z właściwym facetem, który na to zasługuje, nie żałowałabyś, ja zrobiłam to w wieku 23 lat z facetem którego znałam od pół roku, zrobiłam to bo chciałam i byłam gotowa, on cierpiliwe czekał i tym utwierdził mnie że na to zasługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uladula
nie powiem nie zrobiłabym tego gdybym nie chciala...wtedy to nie bylo wbrew mnie zrobione... teraz tylko za dużo myśle i stad te watpliowsci i wyrzuty ... on sie cieszy i w ogole spytalam sie czy mysli, ze jestem łatwa i mówi,że jestem niepoważna! nie chce budować zwiazku na seksie!bo to straszne! zależy mi na nim! ale przez te całe zeschizowania, nie wiem jak mam normalnie funkcjonowac w zwiazku! dla fecta istotny jest seks, kobiecie daje szczescie ale nie jest konieczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do uladula
co ty gadasz? jakie budowanie związku na sexie? przecież juz 2 miesiące chodziliscie - to całkiem długo nawet jak na dziewicę.Poza tym prawdziwy związek to związek z sexem, zanim do niego nie dojdzie ja nie nazwałabym tego "związkiem" raczej poznawaniem siebie, znajomościa i planowaniem prawdziwego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
to chyba nie mialas jeszcze dobrego seksu, jak uwazasz, ze jest on w zyciu nieistotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta S.
a tak poza tym, czy dwa miesiace to dlugo, czy krotko? Jesli jest to wystarczajaco dlugo, zeby sie dowiedziec czy jakiejs wenerycznej od niego nie dostaniesz, to ja wyrzutow sumienia bym nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×