Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ifoneczka30283-4

jaki kupic prezent chłopakowi na walentynki??

Polecane posty

Gość gość
To zależy, jaki charakter ma ta osoba. Myślisz że mu się spodoba poduszka z Twoim zdjęciem? Coś takiego na Empik Foto kosztuje kilka dyszek, a np. u mnie sprawdziło się genialnie. Ogólnie jeśli chcesz kupić coś fajnego, ale bez wydawania na to kosmicznej kasy, to popatrz sobie właśnie po prezentach ze zdjęciem, bo masz i emocje, i coś praktycznego. A przynajmniej - ja tak do tego podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że w następnym roku zaopatrz się w tym sklepie https://www.kostium.com/ i to będzie piękny prezent dla Twojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarinka
przeważnie kupuje ulubiony perfum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mu trochę adrenaliny ;) A właściwie lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly, był zachwycony, z resztą ja też dostałam voucher. A takie atrakcje są fajniejsze niż siedzenie w restauracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga1997

Mój mnie męczy o smartwatcha, więc kupie mu chyba smartwatch... Myślałam nad garettem, ma ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mojego biorę na burgera 😄 No ale to wiadomo, jak kto woli, zawsze można wybrać jakąś bardziej wykwintną restaurację, ale jedzenie to zawsze dobry traf 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilka

my tez idziemy na dobre jedzenie, bo to nam sprawia duzo frajdy 😄

pelne brzuszki to szczesliwi ludzie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Ja mojemu chłopakowi mam zamiar kupić zestaw kosmetyków Masveri.  To jego ulubione, a teraz widziałam że mają fajne zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Chodzenie bez stanika to zawsze trafiony prezent. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania23

Smartwatch to według mnie idealny prezent, mój chłop sam nigdy by sobie czegoś takiego nie kupił a na prezent super, na pewno będzie z niego korzystał. Myślę nad marką garett, zna ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten zestaw kosmetyków Masveri o którym wyżej było już wspominane może być fajnym prezentem. Czytałam o nich sporo i mają świetne opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Armani Black Code ! 

Albo anal 😉 

Edytowano przez IsztarUruk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była tu już propozycja elektroniki, według mnie to bardzo pomysł na prezent. Zarówno na walentynki, jak i na inne okazje. Świetnym gadżetem jest głośnik Bluetooth. W rosą∂tej cenie dostaniesz Philipsa EverPlay BT3900B - to niedrogi model, który bardzo dobrze gra jak na swoją cenę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zapytac, moja druga połowka mnie zapytala i zazyczylem sobie joystick do komputera mangan 200 firmy genesis. Jest swietny,najlepiej zapytac miast kupowac cos niepraktyczneego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×